Skočiť na obsah

depeCHe MODE


tomassi

Odporúčané príspevky

téma o

D=P=CH= Obrázok MOD=

- viem, že dm-forum mi prinesie možno presnejšie info o mojej srdcovke, ale práve preto zakladám túto tému tu

 

chcem vedieť názor ľudí, ktorí nepatria do zoskupenia zvaného BlackSwarm

čo sa im na DM páči, prečo ich počúvajú , resp. prečo ich názor na dM je práve taký aký je

 

takže, ak by ste niečo chceli napísať a neviete sa rozhýbať:

 

Najlepšia pieseň

Najhoršia pieseň

Najobľúbenejší člen

 

a podobne

 

poprosil by som nenormalizovať názov témy

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 20
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • tomassi

    7

  • phersu

    3

  • nutrinka

    2

  • RoSo

    2

Top prispievatelia v tejto téme

Depeche Mode som nikdy moc nemusel, akurat jedna pesnicka je od nich dobra: ENJOY THE SILENCE! :) (aj nutrinka ten song miluje :lol: heheh)

 

ostatok co sa tejto kapely tyka mi je cudzie, a nikdy ma to nejako nedostalo toto co oni tvoria...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Depeš na hrad! :)

U nás doma sa to dosť počúvalo, keď som bola menšia, takže v podstate všetky songy, čo poznám, poznám z tých čias.

Dave Gahan je skvelý (o tomto mojom názore, mimochodom zdieľanom nutrinkou, myslím, všetci dobre viete :) ), hlavne v gožených gacoch.

Album asi Ultra alebo The best of, no a obľúbené songy - predsa všetky! Ale tak taký Never let me down again, Suffer well, Dream on, Walking in my shoes... etc :lol:

Je to proste jedna z mojich srdcoviek ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Enjoy the Silence a Personal Jesus sa dajú počúvať stále dookola.

 

DM vo mne evokuje spomienky na ZŠ v druhej polovici 80-tych rokov. DM určite patrí do zlatého archívu hudby. V dnešnej dobe však už počúvam úplne iný štýl hudby.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Najlepšia pieseň - pridavam sa k Ajlakovi jedine Enjoy the Silence a este jedna sa mi celkom paci ale neviem ako sa vola

Najhoršia pieseň - asi tak vsetky ostatne :lol:

Najobľúbenejší člen - :) aka otazka

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kukám že moje meno tu skloňujete nejak často :lol:

 

no takže Depeche je srdcofka, brat na tom fičal odjakživa a kedže je o dosť starší odomňa, tak to vyšlo tak, že od plienok počúvam Depeche... famozna kapelka, proste na Depeš mi nešahajte /hlavne tam madej s lammou ;) /

najradšej mám skôr ich "novšiu" tvorbu... The songs of faith and devotion, proste pecka, i feel you, walking in my shoes, one caress. alebo violator, ježiš však to je čistá lahôdka. a mám rada aj exciter. a ich najnovší album playing the angel, no mňam, damaged people, a pain that im used to. o albume ultra ani nehovorím, však tam je klenot od songu k songu

proste najobľúbenejšiu nevyberiem

ale viem, ktorú jedinú od nich nemám rada, enjoy the silence, proste mi nereže

a milujem ich lajfky, na youtube proste sedím a bez dychu to sledujem, tie davy ako ich žerú, a proste tak... najobľúbenejšia lajf je Never let me down again

a ešte som zabudla spomenúť moje srdcové od nich, Goodnight lovers a Only when i lose myself :)

a obľúbení sú jasne všetci, ale proste aaach dave gahan :) ;)

 

no a tak, neskôr ešte dopíšem, len som sa moc rozohnila a nemám usporiadané myšlienky ;)

 

a phersu, tá druhá je Personal Jesus

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Enjoy-u sú depecháci prepočúvaní a cenia majú k nej vzťah asi ako grundgeri k Smell like teen spirits

 

ale keby na koncerte nezaznela, tak ako PJ resp. Never let me ... mohli by chlapci svoj krám zabaliť

 

inak keby ste počuli demo ENJOY-a, by ste to možno nespoznali

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak,prilozim aj ja svoje polienko do ohna. Do Depeche-u nie som zazraty,nikdy som sa neprinutil vypocut si aspon jeden album,nemal som nad sebou autoritu,ktora by ma k nim doviedla :) A okrem toho - viac som inklinoval k Metallice,takze som ani nemohol zradit :lol: A pritom som paradoxne skoro skoncil na bratislavskom koncerte DM,ale to malo ine priciny ;) Poznam v podstate len ich videoklipove songy a pravdupovediac,Enjoy lezie na nervy aj mne,tak si neviem predstavit,co musite zazivat vy,zazrati ;)

 

Najlepsia piesen - Personal Jesus,ta je aj v mojom rebricku "best songs" dost vysoko,i ked ciastocne vdaka cover-om

Najhorsia piesen - co uz k tomu napisat...z mojho uzkeho repertoaru,co som od nich pocul,jednoznacne Stripped,bo najskor som

poznal Rammstein cover,ktory podla mna skvele prearanzovali a az potom ma obarila povodna verzia...

To je asi tak vsetko z mojich naj,ale este tu just na tomassiho truc zavesim

Najoblubenejsi clen - Dejv Gehen :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

musím bonznúť na phersua /keďže on stále spomína to moje chrápanie :lol: /, že sme dneska šli na bus a on si pospevoval Personal Jesus :)

a už aj ďalšie sa mu začínajú páčiť, hehe, tomu sa hovorí, pozitívny hudobný vplyv :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a milujem ich lajfky, na youtube proste sedím a bez dychu to sledujem, tie davy ako ich žerú, a proste tak... najobľúbenejšia lajf je Never let me down again

Asi preto ze je tam nahý a nehovor ze to pozeras z ineho koncertu.

 

musím bonznúť na phersua /keďže on stále spomína to moje chrápanie dry.gif /, že sme dneska šli na bus a on si pospevoval Personal Jesus happy.gif

a už aj ďalšie sa mu začínajú páčiť, hehe, tomu sa hovorí, pozitívny hudobný vplyv zubiska.gif

Dyk mrkva bonzuje, ale tak Jesus je dobra a este aj Never Let Me Down Again ale to uz je vazne vsetko co sa mi paci

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

inak všimli ste si, že tak populárna a komerčne úspešná pieseň

dosiahla úspech aj napriek, tak alternatívnemu klipu, kde chlapík chodí po Škótsku a hľadá miesto, kde si odýchne

CLiCK

 

druhá verzia, určená pre zámorie, je už o niečom inom

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Depeche žrala mama kedysi, tak som sa dala nakaziť, mala som nejaké tie cedrá aj doma, ale, bohužiaľ, mp3 nemám nič, staré cedrá sú už houby platné, nejdú prehrať, musím posťahovať...

Ťažko vybrať to naj, ako prvý môj naj album bol určite Violator, pak som spoznala Exciter a nemohla som sa bez neho nikam pohnúť istú dobu, hlavne I am you, a vlastne posledné štyri, pak som sa dostala k Ultra...

 

Najhlbší vzťah mám asi k Barrel of a gun (ten klip zlovestný mi navyše pripomína jedno životné obdobie), ďalej Walking in my shoes, It ´s no good, už spomínané Iam you, Dream on... keby takto pokračujem vymenujem všetko :lol:

 

Vlastne nie, nemusím moc - See you

 

Teď už moc nepočúvam, čo je spôsobené hlavne tým, že nemám nič v compe dokopy, no pomaly, ale iste sa vraciam posledné dni k niekdajšiemu nadšeniu a porád niečo na youtube musím púšťať (barrel of a gun)...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bijou

wau

 

ak sa Ti páčil Barrel, tak si zožeň DEVOTIONAL tour,

ale aj druhé DVD, kde sú rozhovory a aj MTV Rockumentary(skutočne šleha)

 

SeeYou bol prvá skladba, ktorú Martin napísal(mal tuším 16)

a celkovo albumy Speak&Spell('81) a A Broken Frame('82),

teda prvé 2 sú ešte len takým "odvarom" tej silnej čiernej dM kávy

 

RoSo

Hudba DM mi prirastla k srdcu este ako malemu decku, ked som si kupil kazetu Music for the Masses. A najkrajsia piesen v tom case bola pre mna Little 15

a teraz by si to usporiadal, nejak takto?

 

1.naj album - VIOLATOR

2.naj pieseň - SUFFER WELL

3.naj klip - ENJOY THE SILENCE

4.naj tour - TOURING THE ANGEL

5.naj solo projekt - HOURGLASS

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

po nejakom tom nutrinkinom vplyve a včerajšom koncerte nejako upravim svoj nazor na nich :lol:

 

 

naj skladba - WALKING IN MY SHOES poprdeli skladba aspon pre mna osobne a to ich pomale moc nemusim

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

výborný koncert to bol

úplne bomba playlist, ani mi nakoniec nechýbal Barrel Of A Gun

 

a vďaka nemu som objavila strašne niečo pekné - Waiting For The Night

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak ako píše Bijou - bolo to niečo nesutočné a úžasné, človek si síce hovoril prečo nie je hento a prečo nie hento, ale to by museli potom hrať aj trojnásobne dlhšie (alebo skôr ešte viac :lol: ) aby takéto želania vyplnili :) Paráda... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no tak playlist mohol byť aj lepší

ale koncert bol super

sledovať dav, kt. ani počas vytrvalého dažďa neprestáva vrieť

a byť jeho súčasťou je skvelé

najlepšie je, že slová, kt. hovorili neboli len frázy

kto videl na obrazovke ich výraz tváre,

vie, že to neboli nič nastylované, ale autenticita

 

monghi to vo svojom článka dokonale vystihol

Depeche Mode bratislavskému publiku: You’re great audience!!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov