Skočiť na obsah

Super SIX


tomassi

Odporúčané príspevky

V okt. som čakal, že belasý dostanú pekné nášupy, ale opak bol pravdou

za tretie miesto im patrí absolutórium,

vždy lepšie ako by mali dastať fasuláš od Sparty vo finále :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 39
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    11

  • Polaris

    8

  • tomba

    5

  • aljak63

    5

Top prispievatelia v tejto téme

vždy lepšie ako by mali dastať fasuláš od Sparty vo finále :lol:

Ano presne tak. Ak by sa Slovan s veľkým šťastím dostal do finále tak tam by pripísal ďalšiu blamáž na scéne česko-slovenského hokeja. Tak buďme radi že to dopadlo tak ako to dopadlo!

 

:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

FINALE: Sparta Praha - Metallurg Magnitogorsk 2:5

 

taaaak aj po 4.krat v SuperSix vyhral rusky majster, co je len jasne potvrdenie kvality ruskej ligy!

 

ale aspon v jednej veci sa finom zdarilo...

SASU HOVI (zo Slovanu) bol vyhlaseny za Najlepsieho brankara turnaja!!! :lol: (a ze nedostatok uznania)

 

 

od buduceho roku tu bude ale nova sutaz: Champions Hockey League

Bude to po vzore futbalovej ligy majstrov, tam štartovať v 1.sezóne 12 klubov z najlepších 7 európskych krajín: Česko, Rusko, Fínsko, Nemecko, Slovensko, Švédsko, Švajčiarsko! A hrať sa bude od začiatku októbra do konca januára nasledujúceho roku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vy ste pekne zakomplexovany ludia len co je pravda.

neda mi nez suhlasit, nikdy som nebol fanusik slovana, v hokeji fandim trencinu od mala, aj ked som z bratislavy... ale toto co predvadzate, ze just slovan nemoze vyhrat, tak to mi prijde dost ubohe..

nie aby ste drzali palce slovenskemu zastupcovi na medzinarodnej scene, vy sa este tesite ze sa mu nedari

toto je zmyslanie zakomplexovaneho cloveka...ked sa nedari mojmu timu, nemoze ani inemu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v hokeji fandim trencinu od mala, aj ked som z bratislavy...

No vidíš Polaris, toto sa nauč :lol:

 

btw čo sa týka tej zakomplexovanosti, obaja ste vedľa ako tá jedľa. Nemám dôvod fandiť Slovanu na nejakej "super six", tu ide o klubový hokej a pre mňa ako fanúšika Dukly zaujímajú výsledky Dukly a ako hrá Slovan, alebo Zvolen alebo Horná Belá je mi jedno. Ani fanúšik Barcelony nefandí Realu.

 

A neviem prečo po prehre Slovana Polaris zrazu píše druhým niečo o zakomplexovaní. Keď Slovan niečo vyhrá, alebo Dukla prehrá tak tu čítam iba jeho uštipačné poznámky ako od nejakého joja z pieskoviska, kde po pomaly každom druhom slove dá poltucta škeriacich sa smajlíkov, ale keď je to naopak tak je ticho ako voš pod chrastou. A prečo som sa ja tešil? Lebo v ruskej lige fandím Magnitogorsku. To som akože zakomplexovaný? Takže čo sa týka tých "komplexov" radil by som sa pozrieť aj do vlastných radov a potom písať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No takto...Axelko

 

Nic v zlom, ale ked uz sme pri tom, tak fandim kazdemu klubu a je jedno, ze ci je z tadial alebo tadial...Fandim kazdemu, kto nas co i len trochu v zahranici reprezentuje...a toto sa TY zase nauc :lol:

 

A este mi potom povedz, ze TY nerobis to iste prosim ta :) To akoze tato tema je potom uplne zbytocna. Vy si tu pisete temer co chcete na acizo Slovana, ale ked sa ja uskerim, tak uz velke halooo....

 

Tak mi sem rovno teda napis, ze co mam vlastne sem pisat hmm? :) Ziadne hecovanie zo strany Slovana? Uz len cisto Trencianska debata tu bude?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ani fanúšik Barcelony nefandí Realu.

tu je ten problem, nikdy nepochopim tu sprostost typu, len tento moj tym je skvely, dalsie nech sa idu zahrabat a nikdy ich nepodporim ani ked zastupuju nasu krajinu na medzinarodnej scene

 

ked sa hra liga tak su to prave ti magori ktori osocuju druhy tym, nadavaju ich hracom do vselicoho...

ked sa hra hokej, a hra moj oblubeny tym tak si ho mozno pozrem, ale ze by som sa vytesoval ze ten druhy inac prehral, neviem...ja si pozrem hokej

 

a ano axel si fanusik magnitogorsku, ale uz pred prvou hrou slovana proti modo si bol ustipacny, a nehral tam proti tvojmu timu, ale podporit ho, to ani zaboha

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Asi nechápete. Mne je úplne jedno ako hral Slovan, proste "úspechy" Slovana ma nezaujímajú, čo sa týka prezentácie Slovenska, chcel by som vidieť ten "patriotizmus" keby Slovan vybuchol a domov sa vrátil s dlhým nosom. V tejto téme pekne vidieť že ak Slovan prehrá tak poniektorým rýchlo klesá nálada.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Téma sa otvára na nejaký čas, lebo Nokia E50 je z toho celý nešťastný a nemôže zaspať.

 

Takže dodatočne odpoviem na nejaké otázky, lebo niektorým to nie je stále jasné:

 

ale toto co predvadzate, ze just slovan nemoze vyhrat, tak to mi prijde dost ubohe..

nie aby ste drzali palce slovenskemu zastupcovi na medzinarodnej scene, vy sa este tesite ze sa mu nedari

Či Slovan môže alebo nemôže just vyhrať je mi jedno. Ako som už parkrát povedal, úspechy Slovana ma nezaujímajú čo je na tom ťažké pochopiť? To je tiež dôvod prečo nedržím palce slovenskému zástupcovi na medzinárodnej scéne - pretože bol by to slovanistický úspech (už vidím tie belasé titulky v Novom Čase na pol strany keby Slovan vyhral Super6) a nie slovenský. Slovan nemám v obľube od kauzy Cíger-Kolník. Kto pozná históriu tak vie. Viac netreba k tomu čo povedať.

 

Nic v zlom, ale ked uz sme pri tom, tak fandim kazdemu klubu a je jedno, ze ci je z tadial alebo tadial...Fandim kazdemu, kto nas co i len trochu v zahranici reprezentuje...a toto sa TY zase nauc

Čo sa mám učiť? Iste, chcel by som vidieť tvoje príspevky keby Dukla hrala Super6. Sorry ale mám možnosť ich vidieť v iných témach kde sa vytešuješ z každej prehry Dukly, takže nepočítam s tým že by si sa na inom turnaji otočil o 180° s tvojími pochybnými názormi, takže tieto bláboly sú slabo presvedčivé.

 

tu je ten problem, nikdy nepochopim tu sprostost typu, len tento moj tym je skvely, dalsie nech sa idu zahrabat a nikdy ich nepodporim ani ked zastupuju nasu krajinu na medzinarodnej scene

Viď vyššie.

 

axel tak preco ta zaujimala Petrzalka ked bola v Lige Majstrov?

Petržalka nie je Slovan a ty si off-topic.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No tak potom ja som v tomto iny :lol: Ja fandim kazdemu, kto nas reprezentuje :) Napriklad vobec a absolutne ma nebavi pozerat futbal...vybral som si hokej. No ale aj napriek tomu ked som sa dozvedel, ze Petrzalka sa drzi a moze postupit, tak som isiel s kamosmi na stadion si pozret postup nasich chalanov ;) V zivote som o nich predtym nepocul...Ale potom som sa do toho ponoril,

Jednoducho som im drzal palce a ked naozaj postupili, tak som mal obrovsku euforiu z uspechu ;) Vonku som dokonca krical na balkone :)

Akonahle skoncili s reprezentaciou, tak az doteraz som nebol a ani nepozeral futbalovy zapas ;)

Dokonca aj Curling by som si kukol...a pri tej hre doslova umieram nudou.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pre info, spi sa mi velmi dobre aj bez tejto temy :lol:

 

Keď pozerám na súpis mužstiev tak mám pocit že sa črtá ďalšia hanba slovenského hokeja :)

 

Ale Slovan to je iná vec. Radšej budem vlajkonosičom HC JRD Budkovce ako oslavovať nejaký úspech Slovana :)

 

Či Slovan môže alebo nemôže just vyhrať je mi jedno. Ako som už parkrát povedal, úspechy Slovana ma nezaujímajú čo je na tom ťažké pochopiť? To je tiež dôvod prečo nedržím palce slovenskému zástupcovi na medzinárodnej scéne - pretože bol by to slovanistický úspech (už vidím tie belasé titulky v Novom Čase na pol strany keby Slovan vyhral Super6) a nie slovenský. Slovan nemám v obľube od kauzy Cíger-Kolník. Kto pozná históriu tak vie. Viac netreba k tomu čo povedať.

no krasne vidiet ze si voci slovanu zaujaty kvoli nejakemu problemu co mal s tvojim tymom, by ma ale zaujimalo dokedy ta to bude drzat? kym sa v slovane nevystriedaju tri generacie? ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Myslím, že nefandenie svojmu najväčšiemu protivníkovi je prirodzené.

 

Fans Espanyol-u fandili Púchovu, keď hral proti ich mestskému rivalovi

Najlepší a njainteligentnejší fans na svete - Celtic Glasgow fandili Petržlenu,

keď hrali Rangers proti Petržlenu a naopak

Chcete tým povedať, že Katalánci, resp. Škóti nie sú hrdým národom a nejde im o blaho svojej krajiny?

 

- neviem si predstaviť čo to tu bude počas MS, keď bude hrať Slovenská Reprezentácia

asi dáme TOM-ovi a Aljakovi na to obdobie ban, nie?

 

problémy typu, kto začal a výrýva si riešte v Hyde-Park-u,

lebo s hokejom majú spoločné minimum

 

na môj príspepevok poprosím reagovať v téme o FANS

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov