Skočiť na obsah

Super SIX


tomassi

Odporúčané príspevky

Aj keď sa jedná o posledný ročník, myslím, že pchať to do inej hokejovej témy(už sa stalo) by nenarobilo dobrotu

 

Program EPM 2008 v hokeji:

Štvrtok 10. januára:

Kärpät Oulu - Sparta Praha (13.00 SEČ, skupina Ivana Hlinku), Metallurg Magnitogorsk - MODO (16.30, skupina Alexandra Ragulina)

Piatok 11. januára:

Sparta Praha - HC Davos (13.00, skupina Ivana Hlinku), MODO - Slovan Bratislava (16.30, skupina Alexandra Ragulina)

Sobota 12. januára:

HC Davos - Kärpät Oulu (13.00, skupina Ivana Hlinku), Slovan Bratislava - Metallurg Magnitogorsk (16.30, skupina Alexandra Ragulina)

Nedeľa 13. januára:

finále (16.30)

 

nie, že by som znevažoval silu Slovanu, ale v skupine s MODOm a Magnitogorskom nemá najmenšiu šancu

ak nedostanú výprasky, tak budú viac než spokojní

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...
  • Odpovedí 39
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    11

  • Polaris

    8

  • tomba

    5

  • aljak63

    5

Top prispievatelia v tejto téme

HAMBA???... nechcem to porovnávať ale podla mňa, ak by si nefandil dajme tomu petržalke a tá by prehrala v semifinále ligy majstrov s Manchestrom dajme tomu 6:0 tak by si sa tu tiež vytešoval že aká hamba

 

realita nie je hamba, možno pre toho kto žije vo sne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nemyslim si,ze by si slovan mal spravit hanbu,MoDo mozu sundat,momentalne sa mu nedari a nie je to nejaky prisilny super,naviac na Krizana to slovan vedel...A ruska skola slovenskym muzstvam tiez vyhovuje...Cakam jedno vitazstvo a vzhladom na renome slovenskeho hokeja ho slovanu aj zelam...Ale dufam,ze slovan po Super6 postihne rovnaky utlm ako doteraz vsetkych nasich majstrov po tomto turnaji :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ak by si nefandil dajme tomu petržalke a tá by prehrala v semifinále ligy majstrov s Manchestrom dajme tomu 6:0

To zase nie. Ja som Petržalke v LM fandil, a ľutoval som keď nepostúpili ďalej keď doma len remizovali na tom bahne. Ale Slovan to je iná vec. Radšej budem vlajkonosičom HC JRD Budkovce ako oslavovať nejaký úspech Slovana :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak duuufam ze Karpat Oulu bude minimalne vo finale... inak v tomto novom formate Super Six (roky 2005-2008) zatial vzdy vo finale boli majstri Ruska a Finska - bohuzial vzdy to vyhrali ruske teamy (2005 - Omsk, 2006 - Dynamo, 2007 - Kazan), tak snad aspon do finale sa Karpatu podari dojst tak ako sa im to podarilo uz 2krat (roky 2005 a 2006), a podari sa im uhrat aspon aky taky dobry vysledok! Zatial vzdy ked bolo Oulu vo finale vyrazne potrapili ruskych majstrov, tak snad tento rok nebude vynimkou a podari sa im aj vyhrat (iba pre doplnenie v roku 2007 boli finsky majstri Hameenlinna a vo finale dostali potupnu prehru od Kazanu 6:0)!

 

takze co dodat? LETS GO KARPAT OULU!!! :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aaaa, Lamma nesklamala :lol: Nic neni v tomto turnaji pre mna jasnejsie,ako skutocnost,ze finsky majster bude vo finale - on totiz nema v skupine superov a len podcenenie a absencia stasticka ich o finale moze pripravit...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nic neni v tomto turnaji pre mna jasnejsie,ako skutocnost,ze finsky majster bude vo finale

Milujem svoje istoty :lol:

Kärpät Oulu - Sparta Praha 3:5 (0:2, 1:2, 2:1)

Góly: 31. Pesonen (Broš, Kratěna), 43. Broš (Kratěna), 60. Broš (Mikkola) - 5. Ton (Netík), 18. MELICHÁREK (Ptáček, Dragoun), 25. Langhammer (MELICHÁREK), 33. Netík (Hanzlík), 51. Ton

 

:)

 

Melicharek 2 body :) Uvidime,ci slovanisti spravia viac ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kärpät Oulu - Sparta Praha 3:5 :lol:

 

awh! no to snad nie... sakra! tak toto som necakal ... tak toto je fakt neprijemne prekvapenie na uvod turnaja!

 

ale este stale je moznost, aj ked neznasam tie blbosti typu ze KEBY, tak ale teraz si rad skusim zauvazovat... :)

OULU bude vo finale ak: Davos vyhra nad Spartou, a Oulu vyhra nad Davosom ... samozrejme skore bude hrat do karat prave Finskemu majstrovi Karpat Oulu ... no nechajme sa prekvapit, lebo prave tato klubova scena moze priniest kopu prekvapeni!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sparta Praha - HC Davos 6:4

 

a je to jasne... SPARTA je vo finale!

 

Takze Karpat Oulu uz si zahra s Davosom len o cest, tak snad aspon tam nieco Oulu uhra! :lol:

 

 

a prekvapilo ma... MODO Hockey - HC Slovan Bratislava 1:4 :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

niesom fanda slovanu, ale nechame ake tu robite halo okolo inych tymov a ked slovan vyhra nik sa radsej neozve, alebo len take ze nechape ci prekvapilo

no asi hrali dobre, ked vyhrali 4:1

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ake tu robite halo okolo inych tymov a ked slovan vyhra nik sa radsej neozve, alebo len take ze nechape ci prekvapilo

no asi hrali dobre, ked vyhrali 4:1

Vies,bol piatok vecer a nechcelo sa mi po hokeji a v meste hladat netove pripojenie,aby som pogratuloval slovanu :lol:

 

A naviac som pred zaciatkom turnaja napisal,ze slovan moze MoDo sundat a neprekvapi ma to,takze neprekvapilo a som rad...Ale som aj rad,ze to nie je prve vitazstvo slovenskeho zastupcu,lebo by sa slovanisti(nemyslim tych,co su tu na fore) nafukli do obludnych rozmerov,takto to bude len verzia mid-nafuknutie :)

 

Zeby slovensko-ceske finale?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tu som Axel :lol:

Vidim, ze uz nejako dochadzaju slova. :)

 

CONGRATS SLOVAN!!!

 

Parada...este Rusi a Cesi a je to :)

 

BTW...ZIADNE take nafukovanie a podobne by tu nenastalo z mojej strany, prertoze ako uz poniektori vedia...tak som avizoval na Trencin, ked sa mu darilo na zaciatku sezony, ze su vynikajucia ze im to ide....Skorej ma trapi to, ze ked sa dari Slovanu, tak ostatni to uz neocenia.

Teda aspon ked uz teda hrame S6

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

njn,slovan potvrdil extraligovu formu - strely na branu 43:11 pre Magnitogorsk...ale skoda toho,jeden tazky zapas navyse by sa slovanu zisiel vzhladom na sily potrebne v marci :lol: a bola to len otazka jedneho najazdu...Takto sa zachvala postupka pozicii SVK majstrov - 6. - 5. - 4. - 3. a teraz radsej ten turnaj nahradili europskou hokejovou ligou,bo uz to zacalo mat neziaduce pokracovanie :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

HC Davos - Kärpät Oulu 1:6 :lol:

 

Taaaak aspon Oulu neodchadza bez bodu a vitazstvo 6:1 je dost velavravne! Skoda toho pokaslaneho zapasu so Spartou! Inak by zostala tradicia a bolo by finsko-ruske finale! Tak ale namiesto toho je vo finale Sparta a Magnitogorsk... tak teraz mi je jedno asi aj kto vyhra, tak ale viacej do prajem Metalurgu!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov