Skočiť na obsah

Svadobná noc


starsi

Odporúčané príspevky

nevraviac o tom. ked zistia v svadobnu noc /ked napr muz odpanni zenu/, ze je frigida.... :) ... alebo ze si proste nesadnu...

 

nech mi nik nevravi, ze aj ked sa budu mat akokolvek radi, a v sexe to bude wo howne, tak to bude stale klapat :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 37
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Nokia

    10

  • starsi

    9

  • Mgr. L.E.G. von Trips

    6

  • game

    5

Top prispievatelia v tejto téme

nokia zase sa za mnou tahas vsade po celom fore ty si asi myslis ze ja ti budem odpovedat na tvoje rypacke otazky a komenty s ktorymi za mnou doliezas vzdy ked niekde napisem jedine co je tu blbe je tvoja pocmarana hlava vtierava a tvoje trapne fotecky ktore tahas vsade so sebou vsak som ta nevidel este ani na jednom stretku tak ma tu nenazyvaj zbabelcom ty fesacik krasny co za pocitacom sedis cely den a odtial len pi**jes od rana do tmy

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Lego no neverim ty si aj zareagoval :)

ale trosku v inej teme, kedze zbabelcom som ta nazval v inych temach tak to mas nejake pomylene ;)

 

tvoja odpoved trosku nesedi na temu svadobna noc, neviem ci si si nestihol vsimnut, to by sa tebe ako moderatorovi stavat nemalo :lol:

 

ale krasne argumenty mas na moju pocmaranu hlavu ;)

len pre tvoje info, na stretka nechodim kvoli ludom ako si ty, ludia co ma poznaju vedia aky mam na teba nazor a ako by som asi zareagoval ak by som stretol niekoho kto mi je tak proti srsti ako ty ;)

a to ze ma ty nepoznas osobne este nic neznamena, s kym chcem s tym sa stretnem ;)

 

ale tvoje vyjadrovanie, slovnik, argumenty no naaadhera... akoby som pocul 19rocneho fagana co pocuva rytmusa a podobne zhovadilosti ;)

 

a vdaka za toho fesacika krasneho, asi nezaspim :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vsimol som si to ze sa ma chytas kade chodim a uz som si povedal ze to trochu prehanas a moze sa stat ze rovnako ako si tu prednedavnom riesil ty mna mozem zalozit temu a vyriesit ja teba

 

a 19rocnu zhovadilost mas na tvojom peknom odfotenom krku :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

teba sa chytat? dakujem nie, ja som na zeny

 

a kludne zaloz o mne temu, mne cloveku co je zahladeny do seba to vadit nebude, prave naopak :lol: :)

 

a dakujem ze ma stale "chvalis" uz sa len naucit spravne citat cislice :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Svadobná noc niečo by na tom mohlo byť ale čo? :lol:

prvá noc kedysi - právo prvej noci pre pánov. Však tí mocipáni potom museli vedieť, že to nestojí za nič a stále sa toho dožadovali.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vedeli

išlo o moc, v prvom rade, pokorenie a ukázanie, kto je pánom ... zrejme vedeli, čo robili

mimochodom, takých, čo to skutočne robili, až tak veľa nebolo ...

 

a čo, vari im starsi závidíš ? nezáviď ... je to lopota a nenávideli by ťa ... nestojí to za to.

 

takto je to dnes lepšie .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Nezávidím a keď som to doteraz vydržal bez panny určite to zvládnem aj naďalej. :lol: by som sa musel zblázniť už to ani vekovo nevychádza, lebo ako som počul teraz je panna najškaredšie dievča v tretej triede. :)

 

Za dávnych čias panovala obyčaj, že ak sa malo poddanské dievča vydávať, prvú noc s nevestou si pre seba vyhradil veľmož, vládca príslušného teritória. V niektorých krajinách a niektorých obdobiach dokonca o panenstvo oberali dievčiny vybraní kňazi.

 

Ale ešte aj teraz to funguje. V Nikaragui sa ešte stále v tichosti dodržiava

 

Juhoameričania sú veľmi priateľskí a spontánni. Napriek veľkej biede sa vedia tešiť z každej maličkosti, ale niektoré zvyky sú pre nás ťažko pochopiteľné.

Doteraz tam v tichosti platí právo prvej noci. Funguje totiž skrytá forma otrokárstva. Na finkách, čo sú ich veľkostatky, pracujú obyvatelia, ktorí sa najprv u majiteľa zadĺžia a už potom nemajú šancu svoj dlh splatiť. Keď uzatvoria medzi sebou sobáš, majiteľ využije právo prvej noci. Aj preto je medzi Nikaragujčanmi veľmi veľa mentálne postihnutých. Totiž mnohokrát nevedia, kto je koho brat alebo sestra. Žiaľ, mnohí sú aj negramotní. Nefunguje povinná školská dochádzka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 rokmi...

Som si to precital - sex nebol - opity som nebol - unaveny ano. Svatba je o baveni sa kym ta sme.Ak to skonci ci odpadneme je koniec. 

 

Proste trva to od 16:00 do cca 4:00bol som na moravskych svatbach tam do polnoci.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

he, tak na toto existuje X odpovedí.

Svadobná noc sa nemusí rovnať aj prvej spoločnej. Ak to má byť naozaj svadobná noc, tak či už boli alebo neboli spolu, tak asi z toho moc mať nebudú a ako tu už bolo písané, možno sa ani na nič nezmôžu...ak teda bola svadba jako remeň.

Kedysi jeden bývalý spolužiak povedal, že on nemusí mať pannu, lebo že to by sa nadrel ako manufaktúrny robotník, čo vyvolalo všeobecné veselie. Koho si potom naozaj zobral, to netuším...

A tiež som mala kolegyňu a zároveň kamošku, ktorá s partnerom mala nepríjemný problém - viacero pokusov o defloráciu im stroskotalo, niežeby ten jej bol nemohúci a niežeby ona nechcela, ale skrátka nešlo ju deflorovať prirodzeným spôsobom. Musela navštíviť gynekologickú ambulanciu, kde jej urobili pod narkózou malý zákrok. Potom už to šlo a užívali si to ako ktorýkoľvek iný pár, neskôr sa im narodili tuším 3 deti. Teda nemôžem si to odpustiť, ale rada by som vedela, či by sa LEG - prečítala som si túto tému celú. Skoro mi oko vypadlo! - tak vytešoval, keby mal takú nepoddajnú pannu .. :clap2: .. ten spolužiak by sa bol prirovnal k manufaktúrnemu robotníkovi. :bezradny:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov