Skočiť na obsah

Slovnaft Extraliga (po sezónu 2007/2008)


Sniper

Odporúčané príspevky

tomba na supporters.sk napísal program 6. a 7. kola:

 

piatok 21. septembra, 6. kolo

MsHK ŠKP Žilina - Slovan Bratislava (17.00, Lauff - Gajan, M. Grečko, videorozhodca Grúň)

 

nedeľa 23. septembra, 7. kolo

Slovan - Skalica (17.00, Lauff - Šefčík, M. Novák, Okoličány)

To je ale veeeeeeeeeeeeľmi zaujíííííííííííímavééééééééé :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 738
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    183

  • tomassi

    155

  • Polaris

    90

  • Ignatius

    56

Top prispievatelia v tejto téme

To kto tam pouziva moj nick? :lol:

 

Zaujimave to bude aj v 8.kole, ked Dukla hra v Martine,tam tiez piska Lauff,som presvedceny,ze v 6. a 7. kole bude vyskoleny,ako piskat...Takze vsetci hromadne tipujte jednotky,len Hala,stastie a zazraky mozu priniest nieco ine...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

HK ARDO Nitra - HC Košice 3:2 (1:1, 2:1, 0:0)

no už nepomôže Šterbákovi ježenie fúzov

 

MHK 32 Liptovský Mikuláš - Slovensko "20" 7:4 (2:2, 2:2, 3:0)

mladý to mali pekne rozbehnuté, ale v 3.tr už nevládali korčulovať

 

HK 36 Skalica - SkiPark MHK Kežmarok 1:2 (0:0, 0:0, 1:2)

 

HKm Zvolen - MHC Martin 2:3 sn (0:2, 2:0, 0:0 - 0:0, 0:1)

 

HK ŠKP Aquacity Poprad - Dukla Trenčín 4:6 (3:1, 1:3, 0:2)

- vraj to bol kvalitný zápas

aspom gólová prestreľka o tom hovorí

 

MsHK Žilina - HC Slovan Bratislava 5:6sn (1:2, 2:2, 2:1 - 0:0, 0:1)

 

a nezabudnite

zajtra o 1700 na DVOJKE

Dukla Trenčín-HKM Zvolen

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pokračujem z diskusie o bodoch PP z témy DUKLA TN

 

bod až po samostatných nájazdoch by bol ešte horší lebo potom by sa v prdĺžení o nič nehralo

hrali by na istotu 1 bod a potom lotéria

keby bol bod PP, tak by hrali v predĺžení naplno, nemali by čo stratiť

lenže páni zo SZĽH si myslia, že nulou zvýšia úsilie v riadnom hracom čase, špeciálne ku koncu zápasu

no nemylsím si že je to najšťastnejšie riešenie(sa mi zdá, že o tomto som sa tu už bavil s IGN)

 

môj návrh by bol taký ako sa používal na minuloročných MS

3b- výhra v riadnom hracom čase

2b- výhra PP, resp. SN

1b- prehra PP, resp. SN

0b- prehra v riadnom hracom čase

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bod až po samostatných nájazdoch by bol ešte horší lebo potom by sa v prdĺžení o nič nehralo

Ťažko povedať či by sa o niečo hralo alebo nie, máš čiastočne pravdu, ale aj tak...

 

Trenčania a Zvolenčania si povedia: "Ak vyhráme predĺženie tak máme dva body. Ak dostaneme gól ideme domov bez bodu. Ale ak nedostaneme tak po nájazdoch budeme mať aspoň bod."

Obidve mužstvá vedia, že je lepšie ten gól fuknúť ešte v predĺžení ako potom hrať lotériu či budú mať bod alebo dva.

Okrem toho víťazstvom v predĺžení viťaz zabezpečí že porazený nezíska ten bod a v konečnom zúčtovaní ten bod môže tomu porazenému sakra fest chýbať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Okrem toho víťazstvom v predĺžení viťaz zabezpečí že porazený nezíska ten bod a v konečnom zúčtovaní ten bod môže tomu porazenému sakra fest chýbať

to je pravda, ale mužstvo bude hrať radšej na istou akoby malo v útoku repadnúť a nemať nič

včerajší zápas bol toho jasným príkladom-predĺženie sa s priebehom zápasu nedalo porovnať

2) mal by byť jeden všeobecne platný bodovací systém ako je tomu vo futbale (MS, ME, pohárové súťaže, ligy,...)

a nie, že pomaly každá jedna súťaž ma rozdielne pridelovanie bodov

- no musím povbedať, že sa špekuluje už aj vo futbale

ak sa finále SlovenskéhoPohára v riadnom hracom čase skončí remízou, tak nenasleduje predĺženie, ale hneď penalty

viem, že je to pre zatraktívnenie, no pravidlá by mali byť všade jednotné, lebo potom z toho majú ľudia mišung

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes sa hralo nekompletné 8. kolo extraligy, odložený bol zápas dvadsiatky so Zvolenom...

 

HK Ardo Nitra - Slovan Bratislava 1:4 (1:2, 0:1, 0:1)

Góly: 1. Ľ. Kolník - 16. Hujsa, 20. Kokavec, 28. Kováčik, 59. Baček. Rozhodovali: Ország - Kalina, M. Grečko, vylúčení: 8:11, navyše Vozdecký 10 min za nešportové správanie - Lažo 10 min za napadnutie zozadu, Lažo 10+DKZ, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:1, striedania: od 21. min Pelikovský (Nitra), 3265 divákov.

- Slovan sa síce musel spamätať z toho začiatku, ale potom sa rozbehol a dokonale otočil; akurát by ma zaujímalo, čo za iskrenie tam bolo, keď boli nutné tie vyššie tresty, dokonca Lažo až dva osobné a až DKZ :)

 

 

HK Aquacity Poprad - HK Košice 5:2 (2:1, 2:0, 1:1)

Góly: 10. Jasovský, 15. Lapšanský, 36. Jabrocký, 37. Mi. Segľa, 46. Jabrocký - 19. Gron, 59. Šimurda, rozhodovali: J. Konc - Mášik, Vojtek, vylúčení: 5:6, presilovky: 3:0, oslabenia 0:0, 1409 divákov, striedania: 21. Jendek /Košice/ za Moceka, ktorý v III. tretine opäť zasiahol do hry

 

 

MsHK Žilina - HK 36 Skalica 3:1 (3:0, 0:0, 0:1)

Góly: 7. Jánoš, 8. Krajči, 12. Mikuš - 50. Višňovský. Rozhodovali: Jonák - Tvrdoň, Brath, vylúčení: 11:9, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0, striedania: 12. Kučera za Rybára (Skalica), 1621 divákov.

- Rybár tuším nemal svoj deň :lol:

 

 

MHC Martin - Dukla Trenčín 1:5 (0:3, 0:1, 1:1)

Góly: 44. P. Tabaček - 2. Poljaček, 17. Trochta, 20. Homer, 40. S. Saliji, 45. Húževka. Rozhodovali: Lauff - Gajan, Gašparík, vylúčení: 9:8, navyše: Nemec (Trenčín) 10 min za napadnutie zozadu, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, striedanie: od 22. Dzubina za Lakosila, 41. Bundil za Klepáča (Martin), 2700 divákov.

- ako poznamenávajú titulky, Dukla naďalej valcuje; nech im to len vydrží :)

 

 

MHK 32 Liptovský Mikuláš - MHK SkiPark Kežmarok 4:1 (1:0, 2:0, 1:1)

Góly: 11. a 31. Róbert Huna, 27. Pupák, 44. Holečko - 48. Gábriš. Rozhodovali: D. Konc - Šefčík, Junek, vylúčení: 10:8, navyše Kuric (L. Mikuláš) 10+DKZ za nešportové správanie, presilovky: 2:1, oslabenia: 0:0, striedania: v bránke Kežmarku v 44. Za Klempu Kučera, 1420 divákov

- dnes bolo stredanie brankára populárne, v troch zápasoch k tomu siahli tréneri... ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No jo, ale ja som skôr narážal na relatívne rýchly sled, v akom už v polovici prvej tretiny dostal tie góly a na to jeho striedanie v 12. minúte po treťom, a ako sa aj ukázalo neskôr poslednom do Skalickej bránky v zápase... :lol: Ale čo, stáva sa...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Trenčín - Žilina 4 : 3

- spanilá jazda pokračuje

 

Slovensko 20 - Martin 0 : 2

- síce sa jedná o mladý a novozložený nezohratý team, kt. odohral len 6 súťažných zápasov

0 na konte je trošku sklamaním, možno na tom má svoju zásluhu aj ýstém, ktorý neumožňuje bodovať pp

dúfam, že v okt. to bude už lepšie

 

Košice - Zvolen 4 : 2

- s nožom na krku víťazne

 

Kežmarok - Poprad 3 : 2

- žiak porazil učiteľa?

 

Slovan BA - Lipt. Mikuláš 10 : 2

 

Skalica - Nitra 2 : 1

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

HK Aquacity ŠKP Poprad - Slovan Bratislava 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)

Góly: 23. A. Kroták (Michal Segľa, D. Vrbata), 35. Jarolín (A. Kroták), 50. V. Král (Buc, Marcel Haščák) - 55. J. Kováčik (Hreus, Hujsa)

Vylúčení: 7:8 na 2 min, presilovky: 2:1, oslabenia: 0:0,

rozhodovali: Kulakov - Novák, Gajan,

1394 divákov

 

no Polaris, musel si špekulovať a vypisovať voloviny?

vidíš neoplatilo sa Ti to :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Alebo Marušin, to je tiež podobný výkuk. Inak aj Žigo Pálffy mal nejaké námietky voči rozhodcom (aspoň tak sa mi zdá) v zápase Slovan - Skalica. Takže asi na tom niečom bude a nebude to iba demagógia. O tom aký je slovenský šport skorumpovaný netreba písať a prečo by mal zrovna hokej zostať čistý nevidím dôvod.

Vravím, Slovanu stačí postúpiť do play-off, z hocijakého miesta, v play-off zrazu "zázračne" ožije a získa titul. Pri pohľade do histórie sa to už niekoľkokrát opakovalo. Vždy s rovnakým scenárom. Aj preto šport (najmä hokej) sledujem už len rekreačne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja mam tiez rad Fair-Play.......radsej by som cestne prehral, ako podplacat ludi, aby som vyhral.......ale tu si myslim...neviem ako to bezi........ze samotni hokejisti s tym nemusia nic mat.

V kazdom pripade.....snazim sa to pozerat sposobom, ze nech je to ako to chce......ale tak sancu ma aj tak kazdy.

A co sa tyka rozhodcov....neviem.....ale aj tych by som urcite vymenil, len aby boli ludia spokojny.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Slovan Bratislava - HKm Zvolen 4:1 (0:0, 2:0, 2:1)

 

HK 36 Skalica - HK Aquacity ŠKP Poprad 5:1 (3:0, 2:0, 0:1)

Palffyho útok sa trošku posnažil a hneď je to vidieť

 

HK Ardo Nitra - MHk 32 Liptovský Mikuláš 10:1 (3:1, 3:0, 4:0)

pekný nářez

kedy som takýto výsledok naposledy videl???

jááj už viem, ale to bolo 1:10 :lol:

 

SkiPark MHK Kežmarok - MHC Martin 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)

 

HK VSR SR 20 - MsHK Žilina 1:5 (0:3, 1:0, 0:2)

nie a nie sa chytiť

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mikulášu piatky vonku tuším nejako nevychádzajú - nie je to tak dávno (dva týždne?) čo rovnakým výsledkom prehrali v BA... žeby už chlapci mysleli na to, ako stráviť víkend? :lol:

 

A nezabudnite - dnes o 17:00 na Dvojke zápas Košice - Dukla nám uzavrie toto kolo...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som to pozeral až od 8. minúty poslednej tretiny lebo som hral TR3 - Lost Artifact :lol: takže som nevidel ani jeden gól.

Hrali sme v pohode, ale len toľko koľko sme potrebovali, Košice moc toho neukázali (za tých posledných 12 minút).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To si videl práve tú nudnejšiu časť... predtým to bol dobrý zápas, šance a väčšie nasadenie z oboch strán, aj diváci fandili lepšie...

 

Takže po šestine základnej časti je situácia v tabuľke taká, že na chvoste je beznádejne posledná Dvadsiatka, s desným skóre 14:42 z 9 zápasov (zápasy so Slovanom a Zvolenom boli odložené), nad ňou sú L. Mikuláš a Nitra (9, resp. 8 bodov), ktorým moc úvod sezóny nevyšiel a siahli dokonca k odvolaniu svojich trénerov. Na čele Dukla Trenčín stále neporazená, po prvej šestine tak zaslúžene s 30 bodmi na čele. Medzi tým sú v rozmedzí 6 bodov rozmiestnené zvyšné tímy (9. Martin má 14 bodov, druhý Slovan 20), pričom ako som spomínal, Slovan a Zvolen majú ešte zápas k dobru, a to ešte aký; obrovská šanca ako získať body :lol: Dnes teda začíname ďalšiu šestinu - nech teda je plná parádnych hokejových momentov. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Čítal som že dosť ľudí hovorí že ten experiment so SR20 zlyhal. Zatiaľ to tak vyzerá, ale bolo by lepšie keby hráči hrávali vo svojich kluboch, kde by sa nie vždy dostali na ľad? Takto sa aspoň trochu zohrajú, myslím.

Otázne je, čo narobia tieto prehry s ich morálkou, povedal by som, že im chýba aj motivácia, preto tie výsledky sú také aké sú.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov