Skočiť na obsah

Bicyklovanie - cykloturistika


Linkman

Odporúčané príspevky

  • Pred 6 mesiacmi...

vcera som mala pocit ze sa na cestach stretli "hraci" za team Milram :lol:

ako si tak v tom chlade a vetre slapem, tak ma obiehali a zdravili fesaci v modro bielych dresikoch...pekny pohlad :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

no co cyklisti? ako sa slape v tieto teple dni? :lol:

 

mne to vyhovuje, vecer o siestej vyrazame, po tme sa vraciame, uff, ale to je s kamoskou uz ine tempo, som spokojna, prekonavam sa, kondicka je cim dalej tym lepsia

 

v nedelu sa chystame po Morave, nic narocne, kopec ludi, s kondickou i bez kondicky, tesim :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

slape sa dobre. nahaname kondiciu na oktobrovy pretek v mosovciach v bikejoringu. lilinku nanestastie nemozem zapriahnut lebo by v tomto teple skapala na prehriatie tak cakam na jesen kym sa ochladi na 15 a menej.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no mne teplo vyhovuje na moje problemove kolena..odkedy sme zacali slapat, tak po zaseknutych kolenach ani stopy :) klop klop klop

 

uuf, no neviem si predstavit ked uvidi ta tvoja kocka nejakeho fesaka a rozbehne sa mu v ustrety :lol: vsak sice brzdy to istia :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Skoro som sa zabil na kamaratovom cestnom biku (pretekarskom) - uplne nepojazdne. Nepresiel som ani tri metre rovno, a uz som bol v strku. V podstate som jazdil cik-cak po ceste a padal striedavo na jednu a druhu stranu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

uuf, no neviem si predstavit ked uvidi ta tvoja kocka nejakeho fesaka a rozbehne sa mu v ustrety :lol: vsak sice brzdy to istia :)

 

lila ked ma postroj a citi zataz tak sa v nej prebudia geny a TAHA a nic ine nevnima. tiez som si myslel ked som prvy krat zabadal psa ze bude zle ale prebehla okolo a ani si ho nevsimla.

ps. brzdy mam fajnove, kotucove hydrauliky. :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Skoro som sa zabil na kamaratovom cestnom biku (pretekarskom) - uplne nepojazdne. Nepresiel som ani tri metre rovno, a uz som bol v strku. V podstate som jazdil cik-cak po ceste a padal striedavo na jednu a druhu stranu.

 

A čože je na tom take naročne? Bicykel ako každy iny. Akurat sa nekruti, ma tendenciu isť stale rovno. A ma vražedne brzdy, ako by si narazil do muru. :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Po prve, neda sa nanho vysadnut. Po druhe, neda sa na nom sediet. A po tretie, neda sa nim jazdit. K brzdam som sa este zatial nedostal.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No to je veľmi čudne. Jazdiť sa nim da veľmi dobre, najlepšie. Ja (ani nikto kto na tom sedel) som prvykrat nemal žiadne problemy. Čo to bol konkretne za bicykel (model), že je taky nezvladnuteľny? Nemôže byť problem v tebe a nie v bicykli? :lol:

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pan Mudr. ci Mgr. je sikovny asi v inych oblastiach :lol:

 

Po prve, neda sa nanho vysadnut. Po druhe, neda sa na nom sediet. A po tretie, neda sa nim jazdit. K brzdam som sa este zatial nedostal

no neviem, brat zavodne jazdil, a samozrejme, skusila som...to som bola este mladsia, asi som v tej dobe ani nebikovala tak ako teraz, nasadnut som nasadla sice z mega uhlu, kedze "pansky" ram, ale pohodicka, vsetko slo lahucky, snad len problem robil ohnuty chrbat, kedze zadok som mala vyssie ako riaditka, a v tej dobe este nezvyk

 

no dnes bol paradny vyletik, 60 km, Dubnica - Ilava - Horovce - Lednica /fuj, brutalne kopce/ - Horovce - Lednicke Rovne - Dca

ukoncili sme to v Rovniach na kupalisku, paradna odmena :)

 

a zajtra sa ide bikovat po Morave...neviem ci sa mam tesit, ci nariekat :) celkom narocny bikovaci tyzden za mnou a nedela to takto uzasne zakonci..au

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 dni - 222 km :lol: spokojna

 

vcera DCA - Brumov Bylnice (CZ) - Nedasova Lhota (CZ) - Cerveny Kamen - Pruske - DCA - 70 km

super vylet so vsetkym - vylihovanie na lukach, karty, rezne :) , kofola..a samozrejme slapanie do pedalov :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Po prve, neda sa nanho vysadnut. Po druhe, neda sa na nom sediet. A po tretie, neda sa nim jazdit. K brzdam som sa este zatial nedostal.

 

Predvčerom som mal podobný bicykel. Bol som u mladej, požičal som si cajgel od švagra, ten ho zložil asi z desiatich bicyklov, zadné koleso akosi osmičkovalo, zo sedanky ma riť doteraz bolí, okrem toho bola strašne nízko a nastaviť sa to nedalo, a nebrzdil. Skoro som sa do Bodovky vysypal (to su u nás také močiarovité jazerá).
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

add zadné koleso akosi osmičkovalo, .., okrem toho bola strašne nízko a nastaviť sa to nedalo, a nebrzdil

 

no axel, tak to si mal asi tazko taky podobny ako mal leg :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

na to potrebujem speci bandaze, a v nich sa mi tazko taha :) uz mam vsetko oskusane, nebudem pokusat

jednoducho kolena haklive na prievan a chlad

 

kazdopadne taha ma to skor dnu nez von v take chladnejsie dni :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov