Skočiť na obsah

Bicyklovanie - cykloturistika


Linkman

Odporúčané príspevky

Ja som sa nedávno vrátil z hrádze. Slnko už nepáli tak ako cez leto. Už sa to dalo aj o druhej vydržať. Včera turistika, dnes bicykel.. ide mi. :lol: :)

 

Už aj menej ľudí je na cestách. To mi len vyhovuje. Ale niekedy by som vybehol aj na Železnú studničku. Len nemám s kým a z Ružinova je to bez auta problém, dostať sa tam. :)(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som dnes povodne chcela bikom do gabcikova, ale bolo treba ostat doma so psom.tak mam praci den..uz mam v pracke asi stvrtu varku a za chvilu sa mi dopecie rybie file, co robim na masle :lol:

 

ale podvecer chcem este skocit na bike na hradzu a zaplavat si v rusoveckom

svetla na biku mam a uz tam aspon nebudem take more ludi

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale podvecer chcem este skocit na bike na hradzu a zaplavat si v rusoveckom

svetla na biku mam a uz tam aspon nebudem take more ludi

a nebojis sa ze ti medzi tym niekto ukradne bajk a veci? ja som tiez takto chcel chodit sa kupat ale bojim sa nechat si tam len tak veci

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

od lafranconi ides po chodnikoch pekne hore ku stvcke, odtial je pekne chodnik az po patronku, akurat nakonci je trosku uzky tak zvyknem poslednych par metrov ist po krajnici...ale kedze tam je minimalna premavka tak to nieje problem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja na patronku a dalej na zeleznu studnicku, nakolko chodim smerom z petrzalky a nechce sa mi razit si to medzi kopou aut...radsej chodim popri hrade..vyslapem si kopec k hradu a na mudronovu a odtial sa uz len spustim dole kopcom

mozno obkluka, ale ja mam tu cestu rada

 

a nebojis sa ze ti medzi tym niekto ukradne bajk a veci? ja som tiez takto chcel chodit sa kupat ale bojim sa nechat si tam len tak veci

 

ak je tam vela ludi, tak bike mozem uzamknut, ale ked neplavas nejako daleko od brehu, pripadne ides takto rano, ci az vecer., vteda tam nie je vela ludi

ja takto uz dlhodobejsie chodim, sem tam aj viaceri ideme a zatial mame vsetky biky aj veci :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hore ku stvcke,

Chvíľu mi trvalo,kým som pochopil čo to je,ale potom mi to docvaklo :) - STV.

Tak nabudúce skúsim.Samotnú trasu zpod Červeného mosta do Krasňan,alebo do Rači mám už zmáklu,ale dostať sa k Vojenskej nemocnici je diskutabilné.

Išiel som buď cez Slávičie údolie a cez Polianky,ale teraz sa tam tak zamotáš,že ideš pomaly po diaľnici :lol:

Potom som skúšal aj cez Jaskáč,pod Kramármi doľava,ale to tiež nie je bohviečo :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Išiel som buď cez Slávičie údolie a cez Polianky,ale teraz sa tam tak zamotáš,že ideš pomaly po diaľnici :lol:

tam sa neda zamotat, hore od botanickej vylezies ku STV po chodniku...odtial ide dole veeeelky chodnik popri zoo ku dialnici, tam ide pekne popod dialnicu a vyhodi ta to pri habanskom mlyne co je asi 300 metrov od patronky, tam ide taky uzsi chodnik

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To si dosti zdatná....do Gabčíkova a späť . :lol: .Koľko to máš z domu ? 130 km hore-dole ?!?

 

cca tak nejako asi...ale este nikdy mi to gabcikovo nevyslo

 

dnes som bola na hradzi len nejaku hodku, uz vecer , potme..

svetla istili

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak hádam nabudúce,aby sme si mohli z niekoho robiť srandu :lol: :)

 

tam sa neda zamotat, hore od botanickej vylezies ku STV po chodniku...odtial ide dole veeeelky chodnik popri zoo ku dialnici, tam ide pekne popod dialnicu a vyhodi ta to pri habanskom mlyne co je asi 300 metrov od patronky, tam ide taky uzsi chodnik

Noki,dobre si mi poradil :) .Dnes som túto trasu prelustroval a je perfiš.Časť tohto chodníka bola,že som si chvíľu myslel,či nie som v Holandsku....akurát,že dnes zrána som tam bol sám ;) a v Nídrlande by bola okolo mňa hrča bicyklistov.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Dnes sa mi vydaril super výjazd do Hainburgu.Vytrápil som to aj na kopec Braunsberg nad Heinburgom,ale musel som si švihnúť,lebo Rakúšaci organizovali niejaké motorkárske preteky a zavadzal by som im tam :lol: ....alebo oni mne :) ?!?

Hainburg dnešného nádherného ránka...

post-1427-1223231940_thumb.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

Tak ako?

Už ste oprášili svoje stroje?Namastili?Môžme ísť nie?!?

Ja som myslel,že si v zime hojne zajazdím,veď snehu u nás nebolo po tri sezóny,tuším.Ale nedalo sa,resp.veľmi sporadicky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jasneee. včera som bol prvý krát v tomto roku. bolo skvele. slniečko svietilo, pofukoval vetrík :lol:

 

kondičku som si udržiaval hraním fotbalu a bedmintonu a môžem povedať, že sa oplatilo. :) Už sa teším na krajšie počasie a budem na biku sedieť takmer každý deň. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov