Skočiť na obsah

Harry Potter


Andulqa

Odporúčané príspevky

ano, som dobry, ale mozem byt este lepsi!

toto by som dal do nejakej temy "nezabudnutelne hlasky na fsp" :)

 

chorche myslis ze tych X vela kritikov co hodnotia pottera su tiez infantilni debili vsetci a nicomu nerozumeju lebo pozeraju rozpravky ala potter?

 

a ked sme u toho, tu je medzi nami velky rozdiel, ty tvrdis ako mozes zarabat smahnutim ruky desattisice

ty to tvrdis, ja to aj zarabam a bez smahania rukami :)

 

vies ono radsej budem mat len Ing titul ale zarabat budem 100tisic ako mat nejake PhD a vediet prd z praxe a zarabat 30 tisic :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 67
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Andulqa

    17

  • Nokia

    14

  • nutrinka

    9

  • chorche

    9

Top prispievatelia v tejto téme

Kazdy moze byt lepsi, ale o niektorych rozbitych telefonoch sa da vazne pochybovat. Ti kritici museli byt asi dobre nadopovani heliom. Ale ved dobre, cital som kritiky, ktore mali asi taku vahu, ako maslova mucha - toto bude dalsia z radu, vsak?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

argumentacia typu ze vsetci kritici co pozitivne hodnotia pottera su nadopovani heliom dost vypoveda o tvojom uzasnom pristupe prijimat rozumne argumenty... ty ich totiz prijimat nevies, akurat vies utocit a pisat blaboly... pan PhD....

 

ono ak na jednu vec povie milion ludi ze je to normalna zaujimava vec a jeden chorche povie ze ono to je prachsprosta blbost bez stipky napadu a vkusu tak samozrejme jediny kto ma pravdu je chorche a tych milion ludi je nadopovanych heliom, nafetovanych, a bohvie co este si pan chorche zmysli....

 

 

kokos ty mas uvazovanie paviana... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mily synu, faktom sa neubranis, ked vacsina povie, ze Zem je doska, tak jej musis tiez verit, co? Vies co, zostan si so svojim Plotterom a nepichaj mi ho radsej pod nos, je mi z neho zle.... Bye-bye!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chorche vidim ze tvoja inteligencia je dost chaba ked nechapes to co som tu napisal

ok napisem to aby to pochopil aj debil.. teda aj ty...

 

 

nikde netvrdim ze sa ti musi potter pacit, nikde som to ani nenapisal, len tvrdim ze ked uz tolko ludi povie ze to ma nieco do seba, tak to asi nebude ako ty vravis prachsprosta infantilna blbost

 

porovnavat nazor na kulturu s obmedzenostou cirkvi v 16-17 storoci je tvoja pekne velka obmedzenost

ono totiz na kulturu ziadne fakty neexistuju... vsetko je v tomto pripade subjektivne

 

jedine na co tu poukazujem ze ty NIESI schopny podat svoj nazor s rozumom a citom, ale podavas ho ako nejaky drevorubac po 30 pive... vies ono clovek moze mat 30 titulov pred menom za menom, milion vydanych vedeckych prac, ale stale to nezarucuje nic o tom ze to nieje debil, ktory nedokaze jednat s ludmi :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Toho debila si si mohol odpustit, pac velmi lahko by sa mohlo stat, ze si nim ty sam. Ale na to kasli. Maj si svojho Plottera, ja ti ho neberiem, ked ta to bavi.... Je plno vacsich sprostosti, akymi sa da zabit cas. Bav sa dobre, mne uz tento rozhovor nema vobec co dat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

precitaneeee :)

 

je to super kniha, super pribeh, zmakla som to za tri dni, parada, skoda ze skoncilo :lol:

 

kto este necital a nechce vediet ako to skoncilo, mam varovanie, neotvarat a necitat Plus 7 dni!!! z dna 27. jula...je to smutne, ale zverejnili ako to skonci, kto vsetko umrie a dali obsah epilogu, kebyze to nemam precitane, tak ma to neskutocne nastve ze to daju do nadpisu ked ani na titulnej strane nie je varovanie ze sa to tam nachadza :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

uz sa tesim na sedmicku v slovencine, ale najprv si budem musiet precitat predchadzajucich 6 dielov znovu - pekne za sebou a vracat sa k odvolavkam na skorsie udalosti... :)

dufam, ze to nedopadne takto :lol:

 

na H.P. sa mi okrem ineho paci aj to, ze prinutil deti zase siahnut po knihe...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:lol:

minule som niekde citala,ze autorka pridala do 7cky aj epilog a v tom sa pise,ze Harryho syn sa vola Albus Severus...hmmm...no tak asi nakoniec Snape zradcom nebude.

 

...hmmm ...inac si to neviem vysvetlit :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

uvitala by som keby si sem nepisala spoilery, lebo vela ludi to este necitalo, kedze v slovencine to este nevyslo a ked uz to musis napisat, tak to aspon napis tak aby si to precital len ten kto chce...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kokos, sak do slovenskeho prekladu by som nevydrzala :) a hlavne to je nebezpecne, nikdy nevies odkial na teba vysplechne daka nova a neocakavana a nebezpecna informacia :)

to ma štve najviac, aj keď to čítam v angličtine, informácie na mňa vyskakujú už teraz, už v podstate viem, či harry umrie, alebo nie...

 

inak teraz keď sem nokia dal ten link, tak to asi rýchlo prebehnem v angličtine a potom po nociach budem na tej stránke čítať preklad a dopĺňať si prehliadnuté info, vyzerá to vcelku fajn preložené

 

a ozaj

to už hneď na začiatku musel niekto umrieť?

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ten preklad je iný, ako na aký som zvyknutá, ale už som na tretej kapitole, uaaa, to sa nedá zastaviť! :) :)

 

edit: meh meh Duduško, to bolo jaké dojímavé :lol: (ale vážne)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to ma štve najviac, aj keď to čítam v angličtine, informácie na mňa vyskakujú už teraz, už v podstate viem, či harry umrie, alebo nie...

no, preto som to zacala citat hned v ten den ak to vyslo, mam s tym dost zle skusenosti pri vydani siestej knihy, ze niekde som videla napisane ze snape zabije dumbledora, snazila som sa to vytlacit z hlavy a zabudnut na to, nevedela som ci to tak fak je, ale bola som z toho dost nestastna ze som si to musela niekde dopredu precitat...preto som sa na to vrhla tak skoro, teraz aspon mozem volne chodit po nete a otvarat casaky :)

 

ten slovensky neoficialny preklad sa celkom da, a je teda dost smutne ze oficialny by mal byt az zaciatkom buduce roku, kedze to tlupa ludi nema problem prelozzit za mesiac :lol: aj ked to preklada oficialne len jedna osoba, neviem preco by to malo trvat tak dlho, je to dokonca kratsie ako 5tka a ta vysla na mikulasa

 

edit: meh meh Duduško, to bolo jaké dojímavé (ale vážne)

tak to bolo fakt mile :) skoda ze tam nie je co sa s nimi stalo dalej, zaujimalo by ma to

 

 

chuda Hedwiga

;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aj ked to preklada oficialne len jedna osoba, neviem preco by to malo trvat tak dlho, je to dokonca kratsie ako 5tka a ta vysla na mikulasa

v čechách to vysvetlili tak, že chcú, aby sa na vianoce kupovali aj iné knihy ako len potter, pretože keď vyjde pred vianocami potter, tak všetci skúpia túto knihu a nie nejaké iné, no a takto kúpia na vianoce iné knihy, veď pottera si kúpi veľa ľudí tak či tak, či vyjde pred vianocami alebo uprostred roka

 

začala by som tú knihu čítať skôr ako tento týždeň, aby som sa nedozvedela koniec odnikadiaľ, ale keďže je bratova, tak moc na výber som nemala, keďže ten ju musel prečítať prvý. aj to mu to ešte pri malom dieťati a bez dovolenky trvalo celkom krátko...

 

inak ten preklad už na tej stránke nie je, nestihla som si ho ale skopírovať do počítača, sakra.. bolo tam písané niečo v tom zmysle, že je to porušovanie autorských práv a vydavateľstvo si neželá, aby bol ten preklad ďalej uverejňovaný na internete

/nehodil si to niekto do pc?/

 

dokelu, dneska sa mi ani von nechce ísť, čo mám chuť to čítať až do rána, nech to mám už za sebou... o chvíľu prídem o nervy pri tej knihe :)

ozaj andulqa, som tesne za polkou knihy, môžem pozrieť ten spoiler? nevyskočí tam na mňa niečo? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov