Skočiť na obsah
  • 0

Huawei & USB


xardas1977

Otázka

Mam takyto problemik zase :lol:.... Mam modem Huawei, orange... a robi mi problemy pri pripojeni do USB, kazdych priblizne 15 sekund sa aktivuje a potom zase na 15 sekund deaktivuje. ostatne zariadenia mi funguju na usb v pohode, modem pracuje na ostatnych kompoch v pohode. nainstaloval som najnovsie modem - drivery. operacny system mam XP. Ako keby ho na chvilku nasiel a zapojil a potom odpojil a stale dokola. konflikty v zariadeniach by nemali byt ziadne. neviem skusal som aj obnovu systemu a nic nepomaha, kde moze byt problem ? diky.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovede 2
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top Posters For This Question

  • xardas1977

    1

  • lukas

    1

  • Pistuch

    1

Najaktívnejšie dni

Top Posters For This Question

2 odpovede na túto otázku

Odporúčané príspevky

  • 0

skus nahodit aj novy firmware (aspon ti pojde aj pod vistou ked nic ine) a ked nemas nahod si SP2ku na okna (aj ked trochu pochybujem ze by tam mohol byt problem) skus to dat do ineho USB portu, skontroluj nastavenie USB portov v biose. alebo ako ti lukas napisal USB drivery a ked ne potom ti jedine ostava reklamacia. mne huawei ide bez problemov na XP s SP1 a aj SP2 mame ho skoro rok a toto sa mu este nestalo ze by sa odpajal a pripajal

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov