Skočiť na obsah
  • 0

Huawei & USB


xardas1977

Otázka

Zverejnené

Mam takyto problemik zase :lol:.... Mam modem Huawei, orange... a robi mi problemy pri pripojeni do USB, kazdych priblizne 15 sekund sa aktivuje a potom zase na 15 sekund deaktivuje. ostatne zariadenia mi funguju na usb v pohode, modem pracuje na ostatnych kompoch v pohode. nainstaloval som najnovsie modem - drivery. operacny system mam XP. Ako keby ho na chvilku nasiel a zapojil a potom odpojil a stale dokola. konflikty v zariadeniach by nemali byt ziadne. neviem skusal som aj obnovu systemu a nic nepomaha, kde moze byt problem ? diky.....

  • Odpovede 2
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top Posters For This Question

  • xardas1977

    1

  • lukas

    1

  • Pistuch

    1

Najaktívnejšie dni

Top Posters For This Question

2 odpovede na túto otázku

Odporúčané príspevky

  • 0
Zverejnené

Mne robilo nieco podobne, ked som pripojil kluc alebo fotak k USB. Prestalo, ked som nainstaloval ovladac na USB.

  • 0
Zverejnené

skus nahodit aj novy firmware (aspon ti pojde aj pod vistou ked nic ine) a ked nemas nahod si SP2ku na okna (aj ked trochu pochybujem ze by tam mohol byt problem) skus to dat do ineho USB portu, skontroluj nastavenie USB portov v biose. alebo ako ti lukas napisal USB drivery a ked ne potom ti jedine ostava reklamacia. mne huawei ide bez problemov na XP s SP1 a aj SP2 mame ho skoro rok a toto sa mu este nestalo ze by sa odpajal a pripajal

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov