Skočiť na obsah
  • 0

Problém s tlačiarňou


Andulqa

Otázka

Tlacila som nejake dokumenty a zrazu mi tlaciaren prestala brat papier :lol: neviete preco?

 

kukali sme na to aj s priatelom ale nic sme nevymysleli, akoby tahala len z jednej strany, kolieska sa tocia obe, ale ako keby nechcelo na na jednej strane ten papier zachytit :)

 

neviete co sa mohlo stat? pripadne poradit co s tym? ci je nutne s tym do opravy, ci sa to neda nejako doma urobit :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovede 32
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top Posters For This Question

  • Sniper

    7

  • Smallblot

    6

  • Nokia

    3

  • Ryan Giggs

    3

Top Posters For This Question

Odporúčané príspevky

  • 0

Vypnúť, zapnúť, prípadne sa na to dnes vykašlať a skúsiť zajtra. Skúsiť pozrieť kde je chyba, ale neodborne nerozoberať.

Ak nič nepomôže a je to ešte v záruke treba zaniesť predajcovi.

 

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

Ja mam iny problem: Tlaciaren komunikuje s pocitacom, tvari sa, ze ide, ale akonahle tadial prejde papier, pomaly, tak nevytlaci nan ani jedno pismenko! Co s tym? Akoze nemoze to byt v prazdnom toneri, takze kde je chyba?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

Prosim vas pomozte. Kupila som si tlaciaren HP LaserJet 1018. Mam OS Windows Vista 32-bit. Po nainstalovani ovladacov ju PC normalne reaguje, ale absolutne netlaci, namiesto toho mi pise "Chyba - tlaci sa" a vlastne nic netlaci, ani skusobnu stranku. Na stranke HP som sa docitala, ze tuto tlaciaren by moj OS mal podporovat. Tlaciaren ide aj normalne spustit. Dnes som sa s tym piplala cely den a nerozbehla som ju. Uz som naozaj zufala... neviem kde by mohol byt problem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

Veľmi podobný problém sme mali aj u nás vo firme, tiež išlo o tlačiareň HP. Z ničoho nič začala tlačiť asi až po nejakom 5-6 reštarte PC.

Neviem kde môže byť chyba. Ale keď vidím že máš podobný problém tak to začína mierne štrbiť dobrú povesť firmy HP.

Skús kontaktovať tvojho predajcu hardware.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

Dnes som tu tlaciaren nainstalovala aj na druhom PC a tam funguje uplne normalne. Rozdiel je v tom, ze ten PC ma OS Windows XP. Z HP-ckovej stranky som si stiahla aj ovladace na Windows Vista, ale stale nejde tlacit. Chova sa, akoby si s tou Vistou stale nerozumela, akoby tie ovladace ani na tu Vistu neboli...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

Kludne môže byť aj s Vistou problém. Vista je ešte stále dosť veľkým sklamaním, mnohí to riešia pomocou downgrade na XP. Myslím že ešte dlho potrvá pokým sa Vista presadí na úkor XP, bude to mať o to ťažšie že na budúci rok vyjde XP SP3, ktorý bude obsahovať niekoľko prvkov z Visty.

Ak ti nejde o Vistu a máš možnosť downgradu na XP tak to urob.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

Veľmi podobný problém sme mali aj u nás vo firme, tiež išlo o tlačiareň HP. Z ničoho nič začala tlačiť asi až po nejakom 5-6 reštarte PC.

Neviem kde môže byť chyba. Ale keď vidím že máš podobný problém tak to začína mierne štrbiť dobrú povesť firmy HP.

Skús kontaktovať tvojho predajcu hardware.

s tymto nesuhlasim ze by bol problem v tlaciarni...

HP su jedny z najspolahlivejsich tlaciarni, drajvre na dobrom systeme funguju na prvy pokus ak sa clovek drzi presnych rad v navode... takze problem vidim v systeme

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

Keď tlačiareň robí rovnáke problémy na rozdielných PC kde na jednom je XP a na druhom Vista tak nejaký ten problém tam bude.

Viem aké meno má HP, ale dokáže sa zaručiť že na trh bude dodávať len bezchybné série?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

Asi ste ma nespravne pochopili, ja som pisala, ze som skusala tu tlaciaren na druhom PC, kde je XP a tam ta tlaciaren funguje. Problem mam taky, ze na anglickej stranke HP je pisane, ze si mozte stiahnut ovladace na tuto tlaciaren ak mate Windows Vistu 32bit, dokonca nedavno som tam nasla dokonca aj na 64bit. Tlaciaren je tym padom ASI v poriadku. Mne len nejde do hlavy, ako je mozne davat ovladac na tuto tlaciaren pre Vistu a pritom to zrejme pre Vistu nie je a chcela som len vediet, ci nahodou neviete riesenie tohto problemu, totizto taktiez mi nejde do hlavy preco by firma ako HP davala na svoju stranku takuto vec a pritom by to nebola pravda...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

ja som ta pochopil, akurat som nieco axelovi chcel vysvetlit :lol:

 

ak to je driver pre vistu, tak asi bude problem v samotnych vistach, neviem ako maju vyriesene printre kedze s vistami som sa este nehral

 

mozno ti nebezi spravne spooler service, len neviem ako si ho visty manazuju, to je len taky vystrel na slepo :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

No... Podpora HP pre Vistu je podľa mňa dosť pochybná... V práci máme A3 tlačiareň od HP, na ich stránkach ovládače pre Vistu nie sú, pretože podľa nich OS ju priamo podporuje. Pritom driver, ktorý sa mi nainštaluje z Visty funguje čiastočne - môžem tlačiť maximálny formát A4... Ale celkovo problémy s tlačiarňami Vista nemá. Skôr som mal problém pod XP nainštalovať driver na HP multifunkčné zariadenie (presný typ už neviem - prešlo mi toho cez ruky veľa) ktorý bol dodaný na CD. Až driver stiahnutý zo stránok HP fungoval bezchybne. Ale musím priznať, že to bol jediný problém s tlačiarňou od HP...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

Pisala som do HP a odtial mi odpisali, ze ten ovladac je na Vistu a ze ho uz dlhodobo testuju a ziadne problemy nezaregistrovali a ani im podobne problemy neboli hlasene. Pre istotu mi poslali link na ovladace, ktore som stiahla, vsetko nainstalovala odznovu... no vysledok rovnaky. Takisto to skusali instalovat aj ini ludia... no dopadlo to rovnako. Z HP mi bolo este odporucane, ze ak problemy budu nadalej pokracovat, tak sa mam obratit na niektorych zo servisnych partnerov HP, aby skontrolovali funkcnost tlaciarne. Takze to planujem v blizkej buducnosti. No jedno co ma stve je, ze clovek si kupi tlaciaren a nakoniec mu je na dve veci, pretoze jedine co na nej moze robit je zistovat problemy, ktore sa vyskytuju pri instalacii. :-(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

Aj ja mam problem s tlačianou :lol: - Hp all in one 1110 neberie papier, vypisuje že je zaseknutý a pritom nie je, a navyše ani sa nehýbu kazety s náplňou...poradíte mi? či radsej ju mám vyhodiť cez okno? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

zaschol mi tonner, tak som kúpil nový

no pri každom jedno zapnutí tlačiarne, musí spraviť cvičný výtlačok

inak ďalej nemôžem tlačiť

neviete, čo v tom môže byť, resp. kde by sa to dalo vypnúť?

HP C3100

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

No, podľa mojich skusenosti s tym maju HP občas problem (mam model psc 1215). Mne väčšinou opakovane hlasi, že mam zle vloženy cartridge. Neviem, či sa to da ošetriť softwerovo (niekde to vypnuť), no skus viackrat vybrať a zase vložiť. Možno dostane rozum.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov