Skočiť na obsah

Najlepší antispyware


RoSo

Odporúčané príspevky

Ktorý anti-spyware je podľa vás najlepší? Zatiaľ som vyskúšal len adaware, spybot, microsoft antispyware a spy sweeper. Ten posledný nestal za nič.

 

Niečo z adwaru a spywaru zachytí aj nod32. Stačí on sám, alebo je potrebná aj rezidentná ochrana antispywarom?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 20
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    6

  • bad_guy

    4

  • Hedgehog

    2

  • RoSo

    2

Top prispievatelia v tejto téme

AXEL

takze? co by si mi odporucil??

Axel o ňom nevie, tak ja... Ten Defender je pokračovateľom antispyware s absolútne nenáročným ovládaním (beží si sám na pozadí bez toho, aby si ho vnímala a musela čokoľvek nastavovať). Syn ho používa a chváli si ho, ja keby som nebol príliš lenivý preinštalovať si toho jeho predchodcu, tak ho mám tiež... :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Microsoft Antispyware bol nenáročný a celkom šikovný program, na rozdiel od jeho pokračovateľa som s ním problém nemal. Osobne sa k Defenderu už nevrátim.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Ad-Aware Profesional Special Edition - najprv som mal ten Microsoftacky potom Ad-Aware 6 ale ako som nainštaloval toto tak som bol v šoku. Po kompletnom prejdeni systemu mi to našlo asi 177 spywareov

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

poznas program Bearshare nie? tak ten obsahuje spyware nazyvany "save" a este aj ine spyware obsahuje program ale ten je taky najznamejsi...

ked som ho este pouzival tak som si spustil spybot aj adware aj antispyware a nenasli ten spyware "save" nasiel mi ho nakoniec spy swepper ...tak preto im neverim az tak...

ale zaujimave je na tom ze ked som mal este verziu 1.3 spybot-u tak ten mi nasiel ten spyware v programe bearshare

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bearshare poznám a poznám aj save a viem že Bearshare ho obsahuje, mne ho SpyBot našiel, a neviem prečo používaš Bearshare keď je kopa iných alternatív.

Skôr by som povedal že si si to dal ignorovať, pozri si nastavenia SpyBotu :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

axel citaj poriadne napisal som :

ked som ho este pouzival

:lol:

uz ho nepouzivam a nemal som ho ani odignorovane v spybote a potom aj ked tak aspon ad-aware a antispyware mal nieco najst nie?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som vychádzal z tvojej prvej vety:

 

nie su zle ale nie vzdy mi najdu spyware aj ked viem ze ho mam v pc...

je napísaná v prítomnom čase, to znamemná že nie je to čas minulý. A to znamená že problém so spyware je aktuálny. Tak čo máš potom vlastne za spyware keďže Bearshare už nepoužívaš???
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

mne strasne vyhovoval antispyware v ZONE ALARME aj ked dlho bol naj Microsoft Antispyware beta...

mozno toto niekomu helpne

http://anti-spyware-review.toptenreviews.com/
btw ten novy Spy Sweeper je mega tazky na system...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

urcite by som uz nechcel AdAware. hlasi vela falosnych poplachov. preto mam Windows Defender.

 

aj tak je to le zaloha......hlavnou prevenciou je moj rozum

(nie som tak blby, aby som si instaloval take veci ako spyware toolary do IE, Morpheus abo iny soft so zabalenym spywarom....)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov