Skočiť na obsah

Váš obľúbený interpret


Sniper

Odporúčané príspevky

Neda sa povedat len jeden. Takze vypisem asi co pocuvam :lol: Ale stylovo sa viem zaradit ze som jasne na PUNK-ROCK :)

 

SK/CZ

Zona A, Jaksi Taksi, Hasiaci Pristroj, Houba, Totalni Nasazeni, Horkyze Slize, Inekafe, Plus Minus, Daniel Landa, Karpina, Horska Chata, Dr.Pako, Hospital Bukra, Tri Grose, VPN, Street Spirit, Kade Lahsie, Volant, Konflikt, Bacova Fujara, Sitnan, Pripad Ewi Burdovej, Vanilla Club, Odpad, Happy Cocks, Princovia, Brickfield, Projekt Nahoda, Hudba z Marsu, Brigada, Punkreas, Zpraku, Vandali, Pexeso, DPH, Smola a Hrusky, SHT, Hlavna Cesta, Break Point, Slobodna Europa, HT, No Sympathy, Sibenica, Davova Psychoza, Zaciatok Konca, Podme do prace, Slobodna Europa, Minimalna Trvanlivost, MF, Stratena Existencia, The Klemones, ExTip, Punkhart, Rybicky48, Transpanama, Container, Dimenzia X, Tleskac, Paradox, Cenzura, Fousatej Hat, Verejna Bezpecnost, Druha L!ga, Jedina Moznost, Orlik, Operace Artaban, Firestars, Destyl, Priatelia Padajuceho Listia, Helenine Oci, Das Projekt ######, KSS, Naco Nazov, Editor, RozpoR, Polemic, Ska-Pra Supina, .... + vela vela dalsieho (teraz ma nenapada)

 

WORLD

...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 62
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Ignatius

    6

  • cizy

    5

  • Sniper

    4

  • nutrinka

    4

Top prispievatelia v tejto téme

  • Pred 1 mesiacom...

ja mam zo vsetkeho najradsej US punk-rock scenu :lol:

Blink182, +44, GC, Nofx, Yellowcard, MxPx, Goldfinger, Bowling For Soup, Sum41, Simple Plan, New Found Glory, Green Day, Reset, All American Rejects, Mest, American Hi-Fi, Lagwagon, The Offspring

tieto pocuvam najcastejsie..

a k nim priradujem oblubene SK-CZ kapely: Jaksi Taksi, Inekafe, Houba, Totalni Nasazeni, Plus Minus, Horska Chata, Vanilla Club, Prenic Zanic...

a talianske: Talco, Moravagine, Latte+, Derozer, Peter Punk

 

okrem tohto jedneho stylu si rad vypocujem...

BOB DYLAN, Bob Marley, James Blunt, Avril, Karel Kryl

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

uplne naj Cypress Hill, Prodigy, Rammstein, Robbie Williams, Serj Tankian,Breaking Benjamin, Mattafix, P.O.D., soundtrack zo serie hry Half-life

a slovenska tvorba- Horkýže Slíže, Iné kafe, Desmod

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

festival som si vyberal podla toho, aby tam bolo co najviac zastupene hex, para, polemic a potom potešia smola a hrušky a podobné veci.

 

zo zahraničných je jeden do ktorého by som bol ochotný investovať a prípadne vycestovať dalej ako 30km a to Red Hot Chili Peppers

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

Keďže normal hudbu nepočúvam, tak skôr "produceri" :

 

Štýl: Uplifting trance

 

Nitrous Oxide, Digital Nature, Harris C., Hampshire & Bissen, Sonicvibe / Valhalla, Frase, Hyruiki ODA, Alex MORPH, Sunny Lax, Daniel Kandi, John O´Callaghan, Above & Beyond, Riley & Durrant, Stone 'n' Forward, Stories From The Beyond, Signalrunners, Agnelli & Nelson, Aly & Fila, Lange, ...

Naj je Nitrous Oxide, lebo každý ich track je pecka - najmä Magenta.

 

úplne staré Prodigy, starý Chican, starý Ferry Corsten, starý Cosmic Gate, B.T. /Flaming June/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Guns 'N Roses, Queen, Bob Seger, Alexandrovci ... to sú asi momentálne moji favoriti zo zahraničia

 

Tublatanka, Elán, Team, Olimpic, Landa, Filipová, Nedvědi a mnoho ďalších zo Slovenska a Česka

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 9 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov