Skočiť na obsah

Váš obľúbený interpret


Sniper

Odporúčané príspevky

U mňa je to jednoznačne Christopher Franke. Jeho zbierka vydaní obsahuje niekoľko singlov, ktoré môžem počúvať stále dookola. Napr. ambient mix singlu Morphing Space z albumu Klemania, alebo úvodný singel Celestine z albumu Celestine Prophecy u mňa hrajú každý deň. Skvelé single sú aj na albume Pacific Coast Highway. Je známy najmä tým že bol tvorcom hudby do seriálu Babylon 5 (Andulqa vie :lol:). Má na svedomí hudbu aj vo filmoch Univerzálny vojak a Hooligans.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 62
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Ignatius

    6

  • cizy

    5

  • Sniper

    4

  • nutrinka

    4

Top prispievatelia v tejto téme

jasne ze viem, vela som ich pre teba stiahla :) aj ked neviem ci sa potom k tebe dostali :lol:

 

som si vypocula tie ukazky od neho, co nie su z Babylonu a su fajn, mohol by si ich potom posunut smerom ku mne :) ja mam celkom rada ambient..

 

inak oblubeneho interpreta nemam, velmi rada mam hudbu z filmov Putovanie vtákov a Himalaya, zlozil ju skladatel Bruno Coulais, ale to by skor patrilo do inej temy, lebo to nie je vyslovene ze oblubeny interpret ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Oblubeny interpret? Skorej DJ, ale ked uz fakt tvorba na urovni, tak potom to je jednoznacne REEVES GABRIELS, ktory robil music do gamesiek Deus Ex a taktiez si myslim aj do Unreal

Sranda je na tom to, ze pocuvam niekedy len muziku z tychto hier...a este pocuvam aj z gamesky CRUSADER: NO REGRET a NO REMORSE

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne sa zas nechce vypisovať, tak napíšem len jedného, na ktorom som vyrastala, počúvam to od perinky /díky brácho :lol:/ a neviem si predstaviť, že by som aspoň raz za deň nepočula hlas Dava Gahana...takže u mňa /okrem iného/ Depeche Mode

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

teraz ma napadlo ze mam rada Robbieho Williamsa ( :lol: ) uz som sice dlho od neho nic nepocula, ale vzdy si ho rada vypocujem :)

 

a Cranberries su fajn, mam doma ich discografiu a rada si to obcas pustim ;)

 

jaj, ozaj ;) Jarek Nohavica je moj oblubenec :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som v podstate taktiez stary Depesak, ale potom som sa dal na "Club Elektro"

Ale samozreme, pesnicky ako: Enjoy the Silence, Personal Jesus, It's no Good, Strangelove, Master & Commander, Policy of Truth, Black Celebration, Qustion of Time a vela vela dalsieho su nezabudnitelne!

 

Inac dalsi interpret na koho som si spomenul je moja oblubena DJka...moja laska....CHICANE >:)

 

A z rockoveho sudka to moze byt Brian Adams

 

Potom su este dalsi interpreti, ale uz nelubovy >:) : Phil Collins, Michael Jackson

 

Skupiny ako : Prodigy, dokonca Scooter >:lol: .... ten si sem tam vypocujem >;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

U mňa dosť letí R.M.B. ak poznáte. Zmes trance, techno, house. Dokonca aj cizy sa to naučil počúvať :)

Určite poznáte single Spring, alebo Reality... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

OK, takze moji oblubeny interpreti:

 

Queen,Guns´n´Roses,Whitesnake,Kiss,Journey,Europe,Duran Duran,Depeche Mode,Wham!,U2,A-ha,ABBA,Aerosmith,Alphaville,Bananarama,BeeGees,Billy Idol,Boomtown Rats,Pink Floyd,Communards,Culture Club,David Bowie,Earth Wind & Fire,Van Halen,Erasure,Eurythmics,Foreigner,Fleetwood Mac,Frankie Goes To Hollywood,George Michael,Genesis, Phil Collins,Huey Lewis and the News,Johny Hates Jazz,Bon Jovi,Kajagoogoo,Kim Wilde,Meat Loaf,Modern Talking,Pet Shop Boys,Prince,Roxette,Sandra,Scorpions,Spandau Ballet,Stevie Wonder,Sting, Simple Minds,Survivor,Tears for Fears,Police,Ultravox,Sigur Ros,Richard Muller,Mazzy Star,Dandy Warhols,Seal,Damien Rice...

 

urcite to nie je vsetko

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Eric Clapton, Bobby McFerrin, The Beatles, Dan Barta, Karel Kryl, Diana Krall, Jaro Filip, Richard Muller, Jasmine, John Lennon, Norah Jones.....

 

na dalsie si momentalne nespominam, ale su :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Robert Miles, Amon Tobin, Bad Company, Pendulum, Prodigy, Scooter (nostalgicky), Marilyn Manson, Rammstein, Paul Oakenfold ... no mrte ich je

 

rataju sa aj soundtrackari? ak jo, tak potom este John Williams, James Horner a Wojcziech Kiłar

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

axel rmb - spring je jedna z mojich srdcoviek :)

 

ale inac pocuvam vsetko mozne... obcas mam chut na nejaky krasny 2hodinovy mix od paul van dyka, potom to pretkam napr delerium - silence s nadhernym vokalom sarah mclachlan, potom prejdem na jem - 24, nick cave, az sa dostanem ku limp bizkit ci linkin park a metallicu :)

 

proste vseho chut, aj ked je pravda ze v aute mi najcastejsie hraju veci od paul van dyka a podobne ;)

 

aj ked vcera som si stiahol album od Damiena Rice - O... odporucam vsetkym kto ma rad kludnu gitarovu muzicku... taka na zaspatie :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

potom to pretkam napr delerium - silence s nadhernym vokalom sarah mclachlan..

Normálne som dostal chuť si to pustiť... :) Aj ja počúvam v podstate všetko možné a ako si spomenul ako tým prechádzaš, aj ja mám jeden taký play list, ktorý ide od Depeche Mode, cez Petra Gabriela, Bryana Adamsa, Lene Marlin az k Philovi Collinsovi... a medzi tým kopec iných cool pesničiek... :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne v poslednej dobe veľmi šmakujú českí Support Lesbiens.stále dokolečka počúvam ich staršie albumy, ale ten najnovší ma akosi nechytil.pomaly zisťujem, že iné si už ani nepúšťam /okrem albumu Depeche Mode - Playing The Angel/

som zvedavá kedy ma to zas prejde, mávam takéto obdobia častejšie, niečo počúvam a na nič iné ani chuť nemám a potom to pol roka ani nezapnem...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov