Skočiť na obsah

Váš obľúbený interpret


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Pred 1 mesiacom...
  • Odpovedí 62
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Ignatius

    6

  • cizy

    5

  • Sniper

    4

  • nutrinka

    4

Top prispievatelia v tejto téme

Ked niekto spadne z palmy, ma to v sebe aj nieco dobreho. S podtextom lutosti sa rozlucil Keith Richards z nemocnice v Kalifornii. Bol tam uspesne operovany na hlave. Specialne sa tento 62-rocny gitarista od Stones podakoval "krasnym damam", ktore jeho "noci plne bolesti" urobili menej bolestne a kratsie. Chudak Keith, teraz musi coskoro na tournee. Slaba naplast: Zostane "na neurcito" v "lekarskej opatere".

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

D. J. Tiësto. Ale je viacero oblubenych, patria tam starsie veci od Armina van Buurena ci Paula van Dyka. Aj starsi ATB je k veci. A inak strasne zeriem Cosmic Gate a Kaia Tracida. Alebo taky Talla 2XLC, hmm, to je masaker!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Alebo taky Talla 2XLC, hmm, to je masaker!

Talla spolu s RMB v roku 2003 vydali novú verziu singlu Spring. Iný nárez :)

 

 

Dobrá je aj Sarah Brightman (aj keď je to z iného cesta ako RMB :lol:), má perfektný hlas.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 5 týždňami...

no ja vazne pocuvam vsetko okrem dychovky a klasickej hudby takze to bude zaujimava zmes... dufam ze toho vela nevynecham...

Linkin Park, Limp Bizkit, Depeche mode, U2, Lasgo, Tatu, Desmod, Peha, Sylver, Inekafe, Scooter, Sash!, Rammstein, Vanilla Ninja... no a to som vymenoval interpretov, od ktorych mam viac ako 5 songov...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

najradšej mám rammstein ale rád si vypočujem aj Gabriela...a neviem prečo mám rád hudbu z filmu titanic tá, ktorú hrali tí muzikanti vonku ked sa potápali takú pomalú smutnu...to sa mi páčilo

a jednoznačne ešte musím dať aj Chemical Brothers....maju fajn hudbu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 6 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...

Už dosť dlhú dobu napr.:

Direct 2 Brain, Explora, Lens Flare, Randomity, Realogic, Soundsphere II, Sunrise, Synopsis, Synthadelic, U.P.I. a pod.

 

Ide o štýly ako electronic, ambient a pod.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

pridávam KASABIAN, ale DM ostáva jednotkou s prenasledovanou RECOIL-om a potom dosť veľká medzer

 

Ja som v podstate taktiez stary Depesak, ale potom som sa dal na "Club Elektro"

Ale samozreme, pesnicky ako: Enjoy the Silence, Personal Jesus, It's no Good, Strangelove, Master & Commander, Policy of Truth, Black Celebration, Qustion of Time a vela vela dalsieho su nezabudnitelne!

Master & Servant si chcel napísať, že?

alebo že by to bolo naschvál? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...

Naj su pre KoRn tých mozem pocuvat stale.

 

Dalsi:

 

Metallica, Slipknot, Disturbed, Bob Marley, Jimi Hendrix, Creed, The Doors, Ozzy OSbourne, Soufly, Phil Collins, ######te Minutte, Rammstein, Amorphis, Cradlle of Filth, Fear Factory, Deftones, Machine Head, The Locos, Louis Armstrong, Joe Cocker, System of a Down, Santana, Limp Bizkit, Marylin Manson, Nirvana, Foo Fighters, Iron Maiden a strasne moc vela dalsich to sa neda vsetko napisat. A este moc sa mi paci vazna hudba

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Interpret no.1 - My dying bride

Krasne preciteny Doom metal kde kazdy album ma svoj specificky zvuk a atmosferu, moja stalica uz par rokov. :lol:

 

Interpet no.1.1 - Obrázok

Toto rakuske zoskupenie je trosku tazsie niekam zaradit. Prvotne albumy (Nicht um zu sterben, Bitter ist's dem Tod zu dienen, Her von welken Nächten ) mozno zaradit do black metalu, ale velmi specifickeho a jedinecneho. Ziadne bezduche supanie power-rifov, ale starostliva kompozicia jednotlivych skladieb, skladieb plnych emocii.

Kazdy album ma svoju temu, a kazda skladba o niecom pojednava. Texty len tazko zaradit k typickym black metalovym, a tvoria podstatnu cast celeho pocitu z jednotlivych skladieb. 

 

Posledne 2 albumy sa viac-menej vezu uz v cistom 'avantgardnom' duchu, so stale rovnakymi kvalitami.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov