Skočiť na obsah
  • 0

Vytvorenie siete


xardas1977

Otázka

Chcel by som sa spytat, mam problem vytvorit siet dvoch pocitacov :lol: aby zaroven slapal na nich internet. mam 2 pocitace, switch. Internet /chello-classic/ slape na oboch ale pocitace sa v tej sieti ako keby nevideli.

ako to mam spravne zapojit, potreboval by som fakt nejaky laicky postup. budem potrebovat nejaky iny hardware, alebo software ? klysicke prepojenie kablom medzi dvomi pocitacmi po zmene ip adresy mi to ide, ale hovorim chcem aby mi tam slapal aj internet sucasne s tym aby som mohol zdielat subory s druhym compom. diky za odpoved

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovede 4
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top Posters For This Question

  • TomasNZ

    2

  • Daekin

    1

  • xardas1977

    1

  • valcik

    1

Top Posters For This Question

4 odpovede na túto otázku

Odporúčané príspevky

  • 0

uz ti to ide? ako mas zapojene to chello? cez usb modem?

ak ano, asi najednoduchsia cesta bude pripojit modem na jeden PC, a potom tie dva zosietovat. potom spusti sprievodcu nastavenim sietou a daj zdielat spojenie na chello...a malo by to ist

 

(pre tych co vedia lepsie riesenie - aj ja viem, ale on chcel laicke :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • 0

Zdravim potreboval by som prepojit notebook s počítačom, mohol by mi niekto poradit ako nato??? Ja som to robil nasledovne v stacionarnom som si nastavil vo vlastnostiach tcp/ip ip adresu 192.168.1.33 na notebooku to som nastavil 192.168.1.34. Možem zadať ping z jedneho počítača na druhy ale nevidím subury na druhom počítači. Ešte by som mal dodat že na notebooku mam win xp professional a na stacionárnom počítači windows vista home premium. Potreboval by som konkretne vedieť kde najdem tie subory druhého počitača? ako je potrebne nastaviť zdielanie na win xp a na viste, pretože si myslim že bude asi problem že som to zdielanie nenastavil dobre , na prepojenie medzi počítačmi som použil crosový kábel.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov