Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

včera z jedného rozhovoru vyplynulo, že / bez toho, aby sme niekoho kopírovali, aby nedošlo k nejakým omylom /, je dobré niekomu len tak za niečo poďakovať, za akúkoľvek pomoc, za niečo, čo nie je len také samozrejmé, za trpezlivosť počúvať, za ľudskosť, za to, že si len tak navzájom - sme ...

už dlhšie som premýšľala nad podobnou témou, za dobu, ktorú fsp existuje, sa nakopilo toho veľa, hlavne keď som o fungovaní stoviek vecí nemala ani predstavu : za pomoc a trpezlivosť ďakujem Axelovi, badovi, chcem ešte raz poďakovať Andulqe za jeden milý malý program a za pomoc s ním, za včerajšiu pomoc Legovi ... určite som na x vecí zabudla, tak v každom prípade : ďakujem každému, kto mi akýmkoľvek spôsobom pomohol ... ste veľmi milí a je fajn, že ste :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dlho som premýšľala či a čo sem napísať... vždy sa snažím poďakovať osobne, keď nie ústne, tak apoň písomne.... ale tak, aby toostalo medzi nami...

nakoniec som sa rozhodla, že poďakujem havarkovi... za to, že ma prinútil zamyslieť sa nad používaním fráz a nad ich absurditou...

mohla by som tu ďakovať množstvu ľudí, mnohým fórumákom, ale oni vedia komu a za čo som vďačná...

a keď sa to tak vezme, mala by som ďakovať všetkým, ktorý tvoria toto fórum...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ďakujem game za včerajšie slová, naozaj som potrebovala niekomu sa vyrozprávať, minulý týždeň bol ťažký a okrem toho som mala aj iné "problémy"...

Ďakujem za rozhovor :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Dakujem jednemu cloveku, ktoreho maju vsetci vratane mna slusne povedane za svojskeho, ale zachranil ma, ked som vzniesol argumenty. Teraz sa "kazdy" pristavuje s rovnakou otazkou: Ako to, ze mi ten clovek sposobil taky problem? V ociach druhych je to problem, v mojom pripade je to dan za to, ze mozem dalej relativne nerusene existovat, hoci bezbolestne to nebolo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ďakujem jujke, že mi povedala ako uvariť šošovicu, inak by som asi doteraz stála nad tým hrncom a rozmýšľala čo skôr... /inak, zvláštne, že recept nemám v ani jednej kuchárskej knihe/... no, dovaria sa zemiačiky a... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

myslím že je načase poďakovať virtuálnym kamarátom, že ešte majú so mnou trpezlivosť , keď sa posledné týždne len sťažujem a už musím byť úplne neznesiteľná ...

znamená to pre mňa veľmi veľa ... ďakujem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tiež sa chcem poďakovať v prvom rade game za to, že je tu...

Okrem iného preto, lebo si myslím, že toto fórum by bez svojho phantoma nebolo tým, čím je.

 

Ďalej ďakujem Axelovi za vysvetlenie všetkých mojich nejasností a otázok ohľadom fóra

a tiež tým ostatným fórumákom, vďaka ktorým ma baví v posledných dvoch mesiacoch stráviť denne určitý čas tu, na fóre.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

nebilancujem, nerobievam to ... ale dnes som premýšľala nad tým, o čo všetko by som bola bez mnohých z vás ukrátená.

nie je to takto celkom pravda - premýšľam o tom každý deň.

 

 

ďakujem všetkým mojim priateľom za to, že sú.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Ludia chcem sa Vam ospravedlnit za moje prispevky niektore. Mozno pri ich citani si myslite ze aky blb alebo nieco podobne, zial je to mojou neskusenostou este ci uz vo vztahoch, laske, sexe a aj celkovo v zivote. Len som sa chcel ospravedlnit a poprosit, ze berte ma mozno obcas s rezervou aj tie moje prispevky :lol: Proste mam este toho dost co musim v zivote zazit. Zatial si oproti Vam pripadam ako nastrocne neskusene decko sa priznam. Ale som rad za vsetky vase nazory, prispevky, rady a velmi sa tesim ked sa uvidime na stretku koncom februara a sponzame sa blizsie. :) Pekny den Vam prajem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jouzin,

 

nikto učený z neba nespadol, ani my, ani nikto iný.

žiadny vek nie je imúnny voči chybám, voči neistote, dileme, rozhodovaniu sa, voči tomu, čo človeka denne stretáva.

 

preto je tu toto fórum, tvoje príspevky, a každého slušné, tápajúce, pýtajúce sa, odpovedajúce príspevky sú tu na dobrom mieste.

nikto sa nevysmieva nikomu za jeho neskúsenosť, najjednoduchšie je veci sa dozvedieť tak, že sa pýtame.

a diskutujeme, lebo skúsenosť má každý inú. preto sme tu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

niektori to vedia, no mnohi sa to nenaucia nikdy, slovicka dakujem, prosim, nech sa paci,prepacte by mali byt u kazdeho co len trocha kultivovaneho clovekla normalnou zalezitostou, nie som fajnovka ani citlivka, skor "drsňak " v dobrom, ale tymto slovnikom som urcite vybavený, a ak ho pouzijem tak to myslim uprine......, zaujimave ak teraz nad tym uvazujem, aj môj starucky otecko hmmmmmm...... bol a je vzdy uctivy, len som sa nahlas zamyslel..... :) :) ;) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No... poznať a hrať hry FreeSpace nie je podmienkou na to aby sa mohlo písať na Fórum :lol:

aby sme teme ucinili zadost - dakujem, Axel, ze si mi to objasnil. :)

ked som to tu objavil, myslel som ze najdem hernu komunitu a temy tykajuce sa hry. preto som sa potesil, ked vidim o com sa tu debati a akym sposobom, paci sa mi technicke prevedenie tohto fora aj to, co citam.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

dnes ani neviem komu ďakovať... či osobe, na ktorú som myslela, či osobe, ktorá sedela vedľa mňa a bola ochotná ma počúvať, či tej cigarete v ruke, že mi tlmila nervy a ja som v delíriu pokračovala ďalej, či jednému, možno viacerým koliečkam, ktoré sa mi v hlave v tej chvíli rozhýbali a ja som si tak uvedomila všetko...

neviem komu ďakovať, no ďakujem...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov