Skočiť na obsah

Tower Defense


Sniper

Odporúčané príspevky

Táto hra ma úplne chytila :lol:

 

Volá sa to Tower Defense a vašou úlohou je opevniť si územie vežami a zostreliť všetky ovce, prasce a čo ja viem čo ešte, čo ide po ceste.

 

Obrázok

 

Je to veľká stratégia, je dôležité aké veže nakúpite (neskôr ich môžete upgradnúť, alebo predať aby ste mali peniaze na lepšie), dôležité je aj objaviť nové technológie, vďaka ktorým môžete nakúpiť oveľa silnejšie veže.

 

Hore na obrázku čo je tým zlatým číslo 16, za to môžete nakupovať veže, alebo ich upgradnúť. Na začiatku môžete nakupovať iba Basic Towers, ak prejdete 7 levelov objaví sa tam hore strom (zelená nula je tam teraz), za to budete môcť objaviť nové technológie, za ktoré môžete kupovať Elemental Towers, čo sú oveľa silnejšie ako Basic.

 

Dobre si pozrite menu vpravo a popis k vežiam, nie každá veža sa hodí na všetko.

 

:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 6
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    3

  • VERTi60

    2

  • Darkman

    1

  • phersu

    1

Top prispievatelia v tejto téme

len tak pre info.. toto je len flash prerabka druhu map do Warcraft 3 ;) Zvykne sa to hravat multiplayer... potom je to spravne napinave :lol: :)

 

(aj ked ja som skor na dotu :) )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tiež som tam čítal niečo o Warcraft 3 :lol: ale keďže W3 som nikdy nehral a ani nevidel tak som to nechcel spomínať.

 

Hral to niekto? Ja som nahral maximum niečo cez 12 000 bodov (neviem presne, nechtiac som to zmazal), ale vo výsledkoch sú aj takí čo nahrali cez 200 000 bodov :) to ako dokázali? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

No bola to dobrá hra (tá Tower Defense) ale držalo ma to asi len nejaké 3-4 dni.

Zakaždým som skončil v podstate rovnakým výsledkom a moc taktizovať sa mi nad tým potom už nechcelo :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov