Skočiť na obsah

html, php, mysql


Sniper

Odporúčané príspevky

Kto má v tejto oblasti aké znalosti?

 

Ja len základy html, ešte menšie základy php a v mysql len triafam naslepo :lol: a vidíte ako to tu fachá :)

 

Vyzná sa niekto v tomto?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 15
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    6

  • Nokia

    6

  • weirdo

    1

  • lukas

    1

Top prispievatelia v tejto téme

no html kod poznam celkom dobre, z hlavy sice stranky nepisem (len obcas), ale nemam problem si ho poupravovat podla svojho zelania

 

php - zacinal som s nim len nejak nebol cas a neskor ani tak chut sa mu dalej venovat..

 

mysql - no z databaz som spravil dokonca skusku, takze s sqlkom by sa dalo povedat ze robit viem :lol: ziadne extra narocne selecty a joiny ale da sa :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nedarí sa mi zazálohovať databázu cez Fórum v gzip formáte. gzip súbor sa uloží v takej istej veľkosti ako súbor sql. Po kliknutí naň systém hlási file damage. Konzultoval som to s technickou podporou IPS, pozreli sa na to a vraj to vyriešili. Hoci gzip súbor má teraz po stiahnutí už veľkosť akú by mal mať, stále ho nechce otvoriť (file damage). Tak som im poslal report znovu.

Nekomprimovaná databáza sa dá zazálohovať. Zálohovanie bezchybne funguje cez phpMyAdmin (aj v gzip formáte). Zaujímalo by ma kde je chyba.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to ti robi phpmyadmin? ze si das zalohovat skomprimovane a on ti ten subor pokasle? ak ano tak je zblbnuty phpmyadmin... nieje jednoduchsie nechat si robit sql subory a potom si ich komprimovat podla svojej nalady a chuti? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No však to aj robím, len by som rád vedel prečo to nejde cez fórum (keďže to išlo) :)

Provider mi písal, že pred pár dňami prehodil celú doménu na iný server, žeby sa tu niečo pokafralo...? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no pri prehadzovani sa mohlo zabudnut na jeden skriptik a je to v prdeli....

takze radsej to rob tak ako sa to ma robit defaultne, cez phpmyadmin, nic tym nepokazis :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

axel ide o to ze na jednom servri ti moze bezat napr 300 webov, 400 mailov a k tomu ine sluzby...

no a ked tvoju domenu prehodili na novy server museli spravit kopec krokov.... a tipujem ze na tom druhom serveri mali rozbehany apache, alebo nieco podobne s nastaveniami pre forum, ktore im ale nefungovali tak ako na tom starom

 

chapeme sa?

si musis uvedomit ze nemas jeden stroj len pre svoj web, ale ze na tom stroji bezi mrte vela webov, a urcite veci tam musia byt standartizovane... a to znamena ze ked ti to prehodili, tak asi neboli vsetky veci nastavene rovnako ako na starom serveri

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...
  • Pred 7 mesiacmi...

vedel, toto riesenie funguje ale iba v internet exploreri, v ostatnych to vypise chybu:

 

[snip]
var msg = "Kopírovanie do schránky je podporované len s prehliadačom Internet Explorer.";
   function sendTextToClipboard(value)
   { 
	  if( window.clipboardData && clipboardData.setData )
	  {				 
		 clipboardData.setData("Text",value);
	  }
	  else
	  {
		 alert(msg);
	  }
   }

[/snip]
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov