Skočiť na obsah

Problém s telefónom


tomassi

Odporúčané príspevky

no ďalší problém

je tam napísané

Spojenie s PC prebehlo absolútne bez problémov, po pripojení konektora kábla k telefónu, v ktorom je pohodlne usadená batéria a zapnutí mobilu okamžite prebehla detekcia aparátu a bolo možné vykonávať synchronizáciu.

 

lenže mne pojenie s kompom neprebehlo vôbec

podobný problém som mal so SE T230 a nevyriešil som ho

môže byť problém v v COM1, COM2

teba ich nejak aktivovať alebo . . .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

Mam problem s nokiou 6111(inac pocul som,ze jedna seria na slovenskom trhu bola vadna,ak ma niekto nejake info.dakujem)

Je v zaruke ,nakoniec mi to aj tak neuznali (nokia).

Problem spociva v tom ,ze sam mi vypinal a ked som zapol sam od seba nahadzoval rozne cisla resp.hviezdicky,kedze ziadal

odomna PIN.Servisak sa vyjadril ,ze klavesnica bola poliata neznamou kvap.(nemozne).Po druhy krat napisal,ze ked telefonujem v sychravom pocasi,a vlozim ho do tepleho vrecka nastane oxidacia a nasledne korozia kontaktov klavesnice,co

sposobilo nespravnu funkcnost pristroja (ake ma IP?).navyse klavesa 6 nefunguje vobec.(skusim vycistit klavesnicu napr.IZOPROPANOL-om?)

Napisal som o udelenie vynimky od T-MOBILE tak cakam.ak mate niekto podobny problem napiste .DAKUJEM

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

(skusim vycistit klavesnicu napr.IZOPROPANOL-om?)

To by som ti moc neradil lebo v T-Mob. to budú považovať za pôvodcu všetkých chýb. Nič s tým nerob, zanes ho tam kde si ho kúpil, popíš im problém a nech to vyriešia - to už bude ich starosť.

Ale tá reklamácia môže byť na dlhé lakte, mojej matke pukol kryt (výrobná vada) a nechceli jej to uznať. Odvtedy nemá dobré slovo na T-Mob.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som to predsa len vycistil tym IZOPROPANOLOM v praci a cuduj sa svete ta klavesa 6 uz funguje,ale bolo to strasne zaoxidovane,musel som tie plosky najprv jemne prebrusit brusnym papierom 900-vkou a tak som to este vycistil tym izopr.

Vsimol som aj ostatne kovove casti (pliesky),ktore su vnutri,maju potiahnuty ako keby povlak.Je to na takych miestach,kde sa vzduch,alebo tekutina nemaju sancu dostat.(jednoznacne vyrobna vada).

Pockam na to rozh.o udeleni vynimky uvidime

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 1 rokom...

no neviem, kde sa to mám opýtať, ale toto mi príde najvhodnejšia téma

 

hmm, nevie mi niekto poradiť, čo mám zle nastavené, keď mi telefón posledné dni vyblakuje, keď mi má prísť smska, že karta je plná, takže nemôžem prijať žiadnu sms? /čo ma dosť serie, keďže mi nechodia ani overovacie kódy, takže ani do t-mobilu sa prihlásiť nemôžem/ pritom som nič nemenila v nastaveniach, len mi prišla jedna sms a keď mala prísť druhá, už sa to začalo ozývať. a vtipné poznámky ako zmazať si smsky mi nepomôžu, keďže kapacitu nezapĺňam ani z polovice, pomazala som aj veci v mojich súboroch a aj v stave pamäte mi ukazuje, že by som mala mať dosť miesta

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nutrinka, ešte mrkni nastavenia a uisti sa, že sa správy ukladajú skutočne na kartu a nie do pamäte zabudovanej v telefóne. viem, spomenula si, že ti to vypisuje hlášky o karte, ale to môže byť i chybka v preklade software.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nok, samsung d900i

 

valcik, no zistila som, že je chyba v tom približne, čo hovoríš, že mi z neviem akého dôvodu začalo práve na simku ukladať smsky, ktorá je plná, pôvodne sa mi po zaplnení simky mali ukladať do telefónu, čo aj robilo, ale tak neviem, prečo sa to prestavilo, keďže ja si nastavenia telefónu nemením. a popravde to v nastaveniach ani nájsť neviem, takže neviem, ako to dám naspäť :lol:

aj vypnúť zapnúť som skúšala niekoľkokrát

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hmm, nezdá sa mi, niekoľkokrát som kontrolovala stav pamäte, aj pre smsky, nemám ani polovicu zaplnenú, ani som nemala

 

no neviem, už som si pripadala ako trtko, že si neviem nájsť to nastavenie, tak som to dala phersuovi, nech mi to celé pozrie, ale ten s tým tiež moc nepohol, tak teda neviem, čo tomu prdlo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Ak je na prt baterka tak zapnúť by mal ísť tak či tak. Všeobecne baterka drží dobre asi 4 roky, po 4 rokoch ju treba častejšie nabíjať a aj rýchlejšie sa vybíja.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aha... no super!

v záruke ešte je...

baterka bola k nemu, je to originál k nemu, tak neviem či je dobrá alebo zlá...

zatiaľ je napojený na nabíjačku... občas zasvieti, že sa nabíja a potom zhasne...

inak tu na intráku nemám ani papiere k nemu, nemám tu zmluvu a ani iný mobil a mobil potrebujem!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov