Skočiť na obsah

Skomoleniny


tomassi

Odporúčané príspevky

Určite sa Vám stáva, že keď si prečítate nejaký nadpis alebo chcete niečo povedať,tak to skomolíte, tak sem s tým

 

ja si väčšinou namiesto nápisu

Neštátne Zdravotnícke zariadenie čítam Nešťať na Zdravotnícke zariadenie

Neštátna Ambulancia - Nešťastná Ambulancia

 

a tetnot pondelok sa mi podarilo miesto

Zbavte sa strachu z rakoviny prsníka - Zabavte sa s rakovinou prsníka

viem toto by sa asi hodilo do thémy - čierny humor

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 13
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    2

  • tomassi

    2

  • arwiel

    1

  • hisham

    1

  • Pred 3 týždňami...

Fakulta ONKOLOGIE a environmentalistiky.... Tak toto nap prislo z ministerstva skolstva na katedru. Vidno, aki tam pracuju inteligenti.... (Spravne: Ekologie.)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 8 mesiacmi...

aljak

 

heh,to je dobré :lol:

Aj mne sa často stávajú,že poviem niečo nejak opačne,niečo skomolím,alebo zle dačo prečítam...ale to sa stáva každému...

Raz ešte keď som mal asi tak 10,som v jednom auto časopise namiesto "stretnutia nadšencov automobilových veteránov" prečítal "automobilových veterinárov" :)

alebo často namiesto "škola" napíšem "šokla" atď...je toho ešte viacej :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

a ja to chvíľu sledujem ... tomassiho prerod v muža :) aké myšlienky mu v poslednom čase chodia po rozume, no kukaj ho ;)

 

 

a aby to nebolo len off ;)

v posledné týždne si častejšie zvyknem buď volať alebo volať cez skype s bývalou spolužiačkou a snažím sa obnoviť si hovorenie v maďarčine, darmo čítam a počúvam, na hovor mám v posledných rokoch málo príležitostí, a ono to vypadne ... to vznikajú občas tak krásne skomoleniny, že no ... len napísať ich sem nemôžem, stratili by čaro, ale sú občas skutočne podarené :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

Zopar skomolenin:

 

Histéria sa opakuje /História sa opakuje/

Úchylova päta /Achylova päta/

Dubnica nad Vrahom /Dubnica nad Váhom/

Žial nad Hronom /Žiar nad Hronom/

Vyvreštím ti budúcnosť /Vyveštím ti budúcnosť/

Solárny medveď /Polárny medveď/

Družica letela na obéznej dráhe /Družica letela na obežnej dráhe/

Huliaci strojček /Holiaci strojček/

JednoUchá Mária /Jednoduchá Mária/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Môj brebt, skoro som sa prepadol pod zem...

Telefonický rozhovor končí a ja som už mal na jazyku :"Dopočutia...."

Slečna na druhej strane ale povedala :"Do videnia" a tak som odpovedal: "DOPIČUTIA". :o

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 rokmi...

dobré sú také brepty športových komentátorov. My skôr narodení si pamätáme pánov Slepičku, Manu a ďalších. A raz vysielali v rozhlase tiež reportáže z nejakých ligových zápasov, už neviem, či to bol futbal alebo hokej, - a pre tých, čo to nikdy nepočúvali, vždy chvíľu sa vysielala reportáž z jedného štadióna, komentátor povedal aktuálny stav zápasu a v skratke, čo sa udialo, a chvíľku ešte prebiehalo komentovanie aktuálneho zápasu a stavu na štadióne, potom reportér zahlásil, že sa opäť stretne s poslucháčmi o chvíľu a predal slovo štúdiu, kde chlapík v štúdiu prepojil na iný štadión, aby zas o inom zápase bol poslucháč informovaný, a tak sa to striedalo. A tak chlapík, čo sedel v štúdiu, prepínal o 106, a raz tam bola nejaká porucha či čo, a z rádia sa ozvalo čosi ako "A teraz dávame slovo Oskarovi Manovi do (už som zabudla, kam), voláme Oskara Manu, kde je ten Mana, Oskat Mana, počujete ma? Oskar Mana!!! ...prepáčte na chvíľku..."...a v zápätí sa ozvala trocha hudby - pesnička Mana mana...mana mana....

A inokedy zasa bol komentár k nejakým automobilovým pretekom "... áno, vážení dováci, a už sa prvý závodník blíži k miestu zvanému Viktorčina natáčka...pardon, zatáčka..."

A napínavá chvíľa vo futbalovom zápase "... a bude se kopat pokukový pot, prmiňte, popukový kot...promiňte, kokutový pok...bude se kopat penalta!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov