Skočiť na obsah

Načo sú nám chlapi?


arwiel

Odporúčané príspevky

Arwiel ty sa prosim ta uz uvedom co pises za bludy, to za prve.

 

 

Za druhe:

 

takže, na čo sú chlapi?

 

podľa mňa úplne na nič...

nato aby:

-ti mal kto spravit decko

-mal kto tie spermie do tej tvojej spermobanky dat

-vobec fungovala tato spolocnost

-si mala kde byvat, lebo robosi su muzi

-si mohla pouzivat napriklad pocitac a kopu dalsich vynalezov ktore vynasli muzi

-a tak dalej, ked budem doma a budem mat na taketo debilne feministicke temy naladu tak napisem viac

 

ženy nie sú nič menej ako muži... aj po fyzickej stránke sa ženy mužom vyrovnávajú...

ale prosim ta. to si v ktorej mudrej knizke vycitala? nebodaj v "LOTRíkovi" ?

 

ked uz tu predostieras fyzicku silu pozri si a porovnaj silove rekordy, napriklad v vzpierani medzi muzmi a zenami, alebo vo fyzickej vydrzi v roznych sportoch...

 

a potom mudruj

 

sluhovia, ktorých si môžeme držať nakrátko, byť ich vlastníčkami, podrobiť si ich, zneužívať...

LOL, tak preco ta tak stale nie je?

uvedom sa

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

akurat nedavno som mala s mojim milym debatu kratku o tomto, ze poznal jednu belgicanku nedavno, strasnu feministku, ktora absolutne popierala, ze by chlapi v niecom mohli byt lepsi ako ženy...

ja celkom nechapem, preco si nepriznat, ze ano, v mnohych veciach su lepsi, a aj keby sa postavim na hlavu, tak to nezmenim, a ani nemam potrebu vo vsetkom byt lepsia, preco by sme im nemali niekedy dat pocitit, ze bez nich by sme boli v niektorych situaciach tak "stratene" :)))

ja mam dostatocne sebavedomie, aby som si vedela priznat, ze v niecom potrebujem muzsku pomoc, nepotrebujem niekomu nieco dokazovat za kazdych okolnosti :lol:

 

ak by nebolo chlapov, chybalo by mi

- muzske objatie (nie, od zeny nie je rovnake, aspon pre mna to ine je)

- pocit, ze niekto je zo mna mimo, len ked ma zbada prichadzat

- iny pohlad na riesenie mnohych problemov

- otcovske rady, mne mnohokrat pomohli :-) diki tato

- pocit bezpecia v ich blizkosti (nemyslim dakeho ozrana hej ??:) )

- a este dost dost vela veci ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Cizy

 

máš pravdu v tom, že ženy sú po fyzickej stránke naozaj to jemnejšie pohlavie a slabšie, boh vás žehnaj chlapi za vynesenie nákupnej tašky, opravy niečoho ( no to tiež nevedia všetci chlapi, rovnako ako všetky ženy nevedia napr. variť )...ale čo sa týka bolesti, tak ženy znesú podstatne viac.

Čo som sa pýtala chlapov ani jeden by nechcel rodiť, čo sa týka návštevy u lekára, zubára, ženy skôr idú a vydržia...skús napr. užiť si aspoň tri posledné mesiace tehotenstva, nadváhu 10-15kg ( dieťa, plodová voda, priberanie ), opuchnuté nohy, prehliadky nie príjemné na gynde, ak máš "šťastie" dávenie v prvých mesiacoch ( pri prvom som grckala cca 4x denne ), tlačenie na moč. mechúr, odbery (niektoré bolestivé ), pobyt v nemocnici ( niekedy aj 9 mesiacov do pôrodu ) a čojaviemčoešte...a nos to brucho deň aj noc, nespi lebo malé si zmyslelo kopať ťa...neopisuj preto vloženie do "spermobanky" ako nejaký zázrak od chlapa, ke´d máš z toho vlastne aj pôžitok.

 

Myslím, že Arwiel to naozaj nemyslela tak feministicky, ale zaujímavé je tvoje poňatie urazeného mužského ega.

Apropó tie spermie sa dajú dostať do ženskej " spermobanky" aj pomocou umelého oplodnenia

 

Ja si mužov vážim, bez nich by nám bolo ťažko, rovnako aj im bez nás. A povedzte chlapi, že v tomto nemám pravdu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

juj, mozno je to neskorou nocnou hodinou, ale straaasne som sa zasmiala a musim sa s vami podelit o nazor jedneho mojho znameho, ktory mi na danu otazku, nad ktorou sa magorim uz dlho, odpovedal: "Na p**u predsa!" A tak som sa ho opytala, naco su chlapom zenske, tak sa zamyslel a ze: "Na k***t, ne?"

budem zeditovana? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neviem presne naco su vam chlapi ale kazdej na nieco ine niektorej na peniaze , pracu, rozkos, lasku, potechu. apreto myslim ze tych ktory si to zasluzia si treba vazit a podla toho sa k nim spravat a nezneuzivat ich dobrotu. Viem ze si to vsetci nezasluzia ale vecsina urcite a isto aj ja.

ja osobne si vazim vsetky zeny ktore poznam bez ohladu na vek , stav, vyzor, a podla toho sa k nim aj s uctou spravam. :lol: asi som dobre po dedinsky vychovany. :)

dufam ze som sa mohol pochvalit sam ked ma moja zena nechce pochvalit ? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

no vcera som videl dalsi dovod naco su vam chlapi :)

 

ako som bol v jednom podniku, tak tam bola akurat jedna casnicka co obsluhovala

a potrebovala vybrat zetony z futbaloveho stola

tak tam bol taky chlap, 190cm a dobrych 100kg, pekne jej ten stol nadvihol (je odklapaci ale ku**a tazky), ona si v pohode vybrala zetony a on jej ho opat zavrel :lol:

 

takze napr aj na toto :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Chlapi su na to, aby tu boli pre ine cestne tvory, pre inych chlapov, pre kamaratov. Takze ja sa pytam: Naco su zeny? Jasne, na plodenie potomstva, ale tym to hasne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chorche,

 

ty si prekročil dnes večer každú možnú únosnú mieru všetkého, do čoho si sa pustil.

 

od tohto väčšou debilitou si to nemohol ani korunovať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 rokmi...

Načo sú nám chlapi ?

 

.. aby ma mal kto vytáčať, naťahovať, priťahovať, ochraňovať, milovať, hýčkať, rozosmiať, pohádať sa ak mám chuť :D , aby ma mal kto skľudniť ak je treba :) aby ma naučil tancovať ľudovky, zasvätil do futbalu, aby tu bol pre mňa kedykoľvek potrebujem, aby som sa mala pri kom zobúdzať, aby sme si s chlapom vo všetkom navzájom pomáhali, boli si oporou, rešpektovali sa, tolerovali aj odpúšťali si navzájom a aby som sa cítila aj naďalej (pri svojom chlapovi) - jedinná s ktorou chce zostarnúť, tešili sa zo života, lásky, našich už dospelých detí a neskôr aj vnúčat ..

 

skrátka život bez chlapa si ani predstaviť neviem . pre mňa je chlap veľmi dôležitý v živote.

odkedy chlapa mám, všetko je v živote ešte krajšie, lepšie, vzácnejšie ..:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

táto téma bola pre zjavné príčiny vyššie dlhodobo zamknutá a odložená k ľadu. ale keď už sa záhadne otvorila a do nej aj píšete, dobre ... uvidíme, čo z nej bude.

----------------------------------

 

aby som sa držala témy, muži sú potrební, tí manuálne šikovnejší porobiť drobné nevyhnutné opravy, odtiahnuť skriňu, odbehnúť pre nákup, keď žena neznáša nakupovanie, a treba doplniť špajzu, a podobné záležitosti ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nam ,pri otvarani zatvarani dveri v starej neprerobenej kupelni(bytu) , ci pochode suseda nad nami sa zvykne nejak ziarovka uvolnit z bakelitoveho("obhoreneho") puzdra a bud stroboskop ci nic. Raz prichadzam domov a to pred stvrtou a s detmi - a tam chlap - zenin 40 rocny student to vymienal - vraj dal ponuku , ze ked budeme prerabat pride spravit elektriku . To ako len pokresli ciari a ja to(drazku) budem musiet brusit do panela? Zasmial som sa aj na skrini.

 

 

Mam peknu prihodu aj s manzelskou postelou a jej prenesenim do susednej izby . Niekedy 6 rokov dozadu bola tazka ako svin,a. Ze ozaj aj 4 sme sa natrapili(aspon som mal taky dojem - ked sme to nevedeli dat po schodoch a islo to cez balkon susedy). Som sa rozhodol ze to zorganizujem po mesiaci a to nejaku sobotu prenesieme. Volal som chlapov - jeden nieze by odmietol, len bol "mudry" ze to dame aj dvaja. Som ho vynechal. Boli sme 4(niesli dvaja) a dali by sme to aj so zenou.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Načo sú nám chlapi?

Ak úmyselne opomeniem všetky tie dôležité veci načo sú nám chlapi, tak sa skúsme pozrieť na niečo iné ...

... boli ste niekedy v rýdzo ženskom kolektíve a ... boli ste v kolektíve,

v ktorom sú zastúpené obe pohlavia a to nemusia byť dokonca ani v zastúpení fifty-fifty?!

A tak je odpoveď pre všetkých asi úplne jasná. :smile2:

/viac kôl * súkolie, viac sôch * súsošie, viac hviezd * súhvezdie, viac žien * súženie ... hmm/ :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja sa snazim pochopit - zabudla si v kolektive chlapov. Ja s kolegom mam kolektiv chlapov - mali sme aj zensku a nevydrzala. Bol som na vojne.

Ani fifty fifty - skola je aj nieje v tomto vyzname asi kolektiv- lebo su tam inak vyzreli ludia. Aj tak mi nieje znama odpoved - ako ze zeny su zle a secretka by medzi zenami nechcela zit - cisto zenami.

 

 

A tak je odpoveď pre všetkých asi úplne jasná. :smile2:

Ako mne to nie je jasne, lebo nepoznam - to.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

eeee, slimák nerozumie... aspoň raz mám dobrý pocit, obyčajne je to naopak, že ja nerozumiem slimákovi...

 

a k téme - načo sú nám chlapi? ja vlastne neviem, ja mám doma :piggee: .... :-) ale viem, že s ním je to oveľa lepšie ako bez neho

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

... boli ste niekedy v rýdzo ženskom kolektíve a ...

 

Ja som nechcel byt krajcirom - ci strihacom vlasov - nebol som v tom kolektive - samozrejme sa mi nieco do usi dostalo- ale som to nezazil. proste medzi sebou neviete vychadzat - nieze by ste si nedali do drzky - ale niekedy ,alebo o co sa pobijete o peniaze ok, o chlapov, ok, to aj chlapy... a este sminky, ci gate?

 

Trinit pochopil som to spravne? Zavidite si krasu - co mate vseobecnosti tak maximalne 10 rokov, menej inteligentne5 ci 1 - pritom ju mozte mat cely zivot?

 

!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

off topic:

/viac kôl * súkolie, viac sôch * súsošie, viac hviezd * súhvezdie, viac žien * súženie ... hmm/

som ten koniec akosi zle precital, to bude tym, ze som si nezalozil okuliare :D :D :D
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov