Skočiť na obsah

arwiel

Odporúčané príspevky

  • Pred 8 mesiacmi...

čawte ľudia...

prosím vás už dlho zháňam knižku od Williama Blakea - Počul som spievať anjela... neviete náhodou, kde by som ju mohla zohnať? alebo ju niekto nemáte? fakt ju nikde nemajú...objednala som si ju aj z netu, ale či mi nedošiel mail, že už je vypredaná... ak môžte, pomôžte :lol: diky...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V tomto prípade by bolo vhodné sa informovať priamo u vydavateľa (vyd.: Slovenský spisovateľ), lebo zdá sa, že kníhupectvá už túto knihu nemajú. Ak vydavateľstvo už nebude chystať dotlač tak potom ti ostáva už ken pobehať kníhkupectvá či ešte náhodou nemajú nejaký kus.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja zhanam finsky epos KALEVALA :lol: sice to mam doma ale len prefotenu celu knihu a radsej by som mal v policke urcite normalnu kniznu vezbu tohoto hodnotneho literarneho diela :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale praveze cital :) len pekne davno a moc si to uz nepamatam, no ale chcel by som to mat ako knihu a nie ako zviazane prefotene papiere hh ... u nas ju mali v kniznici a som si ju vypozical a prisiel som povedat ze som ju stratil a chceli za to 600,- SK, tak radsej som ju "nasiel" a doniesol spat :/ Ale aspon som ju prefotil :lol: (pre tych co by mi tu isli vysvetlovat ze za prefotenie som si ju mohol radsej rovno kupit, chcem podotknut ze prefotenie som mal zadarmo)

 

Ale ste ju predali velmi davno, a to je moc hodnotne dielo :) to uz nebudu mat hh

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviem neviem ale moc mi nejde uveriť, tú knihu si čítal veď ma okolo 1000 strán to si koľko rokov čítal :lol:

Keď to je pre teba tak hodnotné dielo tak si to mohol "stratiť" 600 nie je až tak veľa

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aaaale to nemalo az 1000 stran, mozno tak maximalne 400 stran. A to som cital ked som mal asi tak 14 rokov, cize daaavno. No a v mojich 14tich rokoch pre mna 600 SK bolo uz bohatstvo :lol: ale snad ju niekde zozeniem nahodou

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aaaaaaaaaale čo ty vieš čo je to rozbitý nos :lol:

 

Tá kniha má určite viacej strán. Veď Prvý muž Ríma čo mám má 500 strán a Kalevala bola raz tak hrubšia a možno ešte o niečo viacej. Tá tisícka určite bola.

 

A to je taký problém zájsť teraz do tej knižnice a "vypožičať" si ju?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

však a kto tu hovorí o mne  :lol:

 

 

 

inak keď už som tu, skúsim naslepo vystreliť - Isabela Allende: Dom duchov, ak by niekto natrafil na túto knižku, budem mu len povďačná

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no vlastne ked sme pri tom tak keď niekto bude vedieť o týchto knihách nech len napíše

 

Manda Scottová - Boudica II. III.

Kai Meyer - Karibskí piráti II. III.

Dante - Božská komédia /Asi nereálne :lol:/

Colleen McCulloughová - Caesar, Caesarove ženy, Veniec z trávy, Obľúbenci šťasteny,

 

:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tá kniha má určite viacej strán. Veď Prvý muž Ríma čo mám má 500 strán a Kalevala bola raz tak hrubšia a možno ešte o niečo viacej. Tá tisícka určite bola.

Nooo prave drzim v ruke moju prefotenu Kalevalu a ma len 200 stran ... asi to bude nejaka dost skresana verzia teda, ale zvycajne tie Kalevaly mavaju tak 400 stran ... 1000 stran Kalevaly ? o tom som este veru ani nepocul.

 

A tato moja Kalevala je preklad z polskej verzie, je tu kompletnych 10 casti, a vydali to Mlade leta v roku 1976

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aljačik, ak ide o to fínske "šialenstvo", v ktorom sa spomína, že na každom vrchu vyrástla breza a v korune každej z nich sedí kukučka, tak potom máme túto knihu doma. :lol: Je to veľmi staré vydanie, ale tiež sa mi nezdá, že by to malo 1000 strán. Ale ako vravíš, môže to byť skrátená verzia. V pondelok - utorok skúsim požiadať brata, aby sa na to pozrel.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no vlastne ked sme pri tom tak keď niekto bude vedieť o týchto knihách nech len napíše

 

Manda Scottová - Boudica II. III.

Kai Meyer - Karibskí piráti II. III.

Dante - Božská komédia /Asi nereálne :lol:/

Colleen McCulloughová - Caesar, Caesarove ženy, Veniec z trávy, Obľúbenci šťasteny,

 

:)

Skušal si česke eshopy?
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A bohviekedy vydajú Očistec a Raj preto to nemám v pláne kúpiť.

no ved to..aj ja som si to pôvodne chcela kúpiť, ale mám pocit, že na tie dve zvyšné časti si ešte pekne dlho počkáme :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

takze ja zhanam knihu, ktora je blaznivo vtipna alebo viac ako dost vtipna, lebo ked som si pozeral knihy s humorom, tak tam nebolo toho dost popisaneho.Takze nieco co je blaznivo vtipne alebo vtipne viac nez dost by bolo fajn.Nieco na sposob FORRESTA GUMPA

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov