Skočiť na obsah

arwiel

Odporúčané príspevky

  • Pred 4 mesiacmi...

ahoj zhanam knihu ,, Listy nenarodenemu dietatu " no neviem meno autorky. bud to bola anglicka alebo talianska spisovatelka myslim že aj novinarka, no nie som si istá. a už som ju hľadala aj na nete, no či. Neviete mi niekto poradit?? Dakovala moc za pomoc.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hm, zaujimave, že ja som to našiel hneď v prvom odkaze na Googli. Autorka je Talianka a vola sa Oriana Fallaci. Kniha Listy nenarodenemu dieťaťu (Lettera a un bambino mai nato) u nas ani v ČR nevyšla, takže maš smolu. Maximalne tak v originali alebo angličtine.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Zdravím. :lol: Už dlhší čas hladám knihu :) "Filadelfský experiment / Velitel X". Ak viete kde ju na internete objednať a dáte mi link na adresu kde sa kniha nachádza, velmi mi tým pomôžete. Ďakujem. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Neviete mi poradiť kde by som zohnal túto knihu:

 

Jean-Paul Sartre - Nevolnosť (resp. Hnus)

v originály: La Nausée (po anglicky: Nausea)

 

 

alebo aspoň e-book, keď už nič iné ... neviete niekto?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

zdar,, potreboval by som poradit aku knihu kupit, nekupujem ju pre seba,, nieco z lekarskeho prostredia, viem ze ma nieco od Cooka, Chromozom 6, Toxin, Infekcia a este nejake,, nieco dalsie od neho..? alebo inu z danej tematiky, alebo nejaky roman, detektivku, ktoru by ste odporucili? nieco dobre..? :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no a ja zháňam knihy Hannah Arendtová : "O puvodu totalitarizmu" a "Eichman v Jeruzaleme". Obe vyšli niekedy v 90-tych rokoch v Čechách, žiaľ náklad je vypredaný a v antikvariátoch som ich tiež nenašiel. Tak ak sa niekomu pritrafí .... :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

... on ich mal ale ukradli mu ich  (tym nevylucujem ze si to precitam  :) )

A mam 14  :)

To mu ich vsetky ukradli, ani jeden nenechali ?

 

 

Hrozne ta dnesna doba, nic si nevazia, stareho cloveka o protokoly okradnu a potom, aby mu ich vnucik po jednom pracne kdekade zhanal.

 

Ked je to pre dedka tak dam radu. Skus predajne matice, este minuly rok som videl vsetky protokoly vo vyklade vycapene.

 

Vydanie zo slovak statu sice mam, ale to nedam nikomu. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To je jedna kniha,

dnesna doba.. to bolo pred viac ako 21 rokmi ..

Jedno vydanie mu niekto uz zohnal kedysi ale tvrdi ze to bolo "Upravene v prospech zidov", Jedno mam v PDF ale to je kratsie a novsie

este jedna otazka Kde ma Matica predajne? nemozem to najst a ich stranka ma presmerovava na vydavatel.sk

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 3 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov