Skočiť na obsah

arwiel

Odporúčané príspevky

ozaj, ked už som náhodou zablúdila do tejto témy, tak neviete, čo by sa ešte niekde na nete dala zohnať kniha Joseph Heller - Hlava XXII???a ak by sa dalo, tak v slovenčine...alebo ju nemáte doma? kúpim :) tuším ju už majú všade vypredanú :)

 

(a inak to by mohlo byť aj pre teba darkxner, pokial si to ešte nečítal ;) bohovská kniha :lol: )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ronja, koncom minulého roka som si Hlavu XXII kúpil, vydal ju Slovart v roku 2002, v Slovenskom jazyku. ak zavítaš do nejakého menšieho mesta, natrafíš na ňu zrejme v prvom kníhkupectve. :-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

máš pravdu, Aikaterine, vďaka za upozornenie, musím začať pri písaní aj rozmýšľať...

(ostatné informácie v predošlom príspevku sú všetky presné, pre istotu som si to ešte raz overil. :-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nokia práveže ja som chcela v slovenčine, ale nevadí :) vdaka za snahu

a valcik my name is Desdemona ;) a skúsim popátrať, ked to vyšlo aj v to Slovarte :lol: hádam to ešte niekde nájdem :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

neviete kde sa da zohnat Rivers of Babylon 3 od Petra Pistaneka?

 

takze knihu som zohnala uplnou nahodou na jeden inzerat za 50 sk, par dni potom ako som napisala ten prispevok sem....kniha mi hned dorazila a tak som sa tesila ze mam pre priatela super darcek na vianoce, lebo tu knihu zhanal uz asi rok :-)

 

vesela situacia nastala, ked mi priatel asi dva tyzdne po tom ako som ja uz knihu mala davno doma schovanu, volal z lyzovacky, ze s kolegom, tiez nadsencom Petra Pistaneka, nasli nejaky inzerat, kde niekto predava tu knihu (ano, ten isty co ja predtym:D) tak som pekne zahovarala, ze dufam ze ten pan to este bude mat, ze to by bolo super :lol: No dnes som teda priatelovi knihu dala, tak sa smial na tom celom a strasne sa potesil a ja sa z toho doteraz tesim ze som to nasla :)

 

a asi o hodinu mi priatel volal uz z domu ze ci som tu knihu otvorila vobec a vsimla si ze v nej je aj podpis samotneho autora :) ;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

ja zháňam čokoľvek od Rudolfa Jašíka

najviac by ale potešilo Na brehu priezračnej rieky a Mŕtvi nespievajú

a podľa možností za antikvariátové ceny, som na mizine... :lol:

keby to ktokoľvek mal a nevie čo s tým, môže mi ich posunúť...budem mu zaviazaná do konca života :)

alebo aspoň kde by som ich mohla zohnať... :)

 

 

/zatiaľ nechcem kradnúť z knižnice ;) /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Ma minule napadlo, že tu máme túto tému, tak skúsim, aj keď nádej je malinká... :lol: Už dlhšie zháňame knihu Dolina od Jana Vrbu... ak by niekto na to náhodou narazil... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

Aika, daj adresu a je tvoja :lol:

robila som z toho interpretáciu do školy, myslím, že o taký týždeň by som ti ju mohla poslať...

je síce z našej knižnice, ale nejavia o ňu záujem, resp im akosi vypadlo, že ju mám požičanú... určite ju nebudú chcieť späť, je už moja...

tak ma napíš, dohodneme sa :)

 

ja by som mala záujem o knihu Ukradnite ma, prosím /autora neviem/, je to detská literatúra

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov