Skočiť na obsah

Rozbitá ruka


cizy

Odporúčané príspevky

Zdravim

z istych dovodov som bol zoparkrat svedkom ako sa moja ruka stretla s niecim tvrdsim ako je ona sama a vyzera tak ze sa jej nechce vratit do povodneho stavu.

 

Nikdy predtym som nic podobne nemal tka neviem posudit ci je ten stav aky je normalny alebo nie.

 

Prva fotka je len ilustracna ze aku peknu farbu mala ruka :lol:

Obrázok

 

druha fotka pochadzaja ak oaj prva z 27.1 kedy sa to stalo prvykrat. Udrel som debilne a to poslednymi dvoma hankami, oznacenymi jednotkou.

Obrázok

 

pre porovnanie nasledny fotky su z dnes, hanky oznacene dvojkou a mozete videt ako opuch na poslednych dvoch hankach zmizol, ale nemaju taky tvar ako predytm ,ta kost je nejaka vystupena a pri silnejsom zovreti nejakeho predmetu to stale dost boli, je to normalne?

Obrázok

 

mozete si taktiez vsimnut este otaznik, ktory oznacuje novsie zranenie. Opuch tam uz mam vyse tyzdna a stale nemizne a nemeni farbu zo zelenofialovej na normalnu, je to normalny priebeh?

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 10
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • cizy

    4

  • Nokia

    3

  • game

    2

  • Sniper

    1

Najaktívnejšie dni

Top prispievatelia v tejto téme

  • Pred 3 týždňami...

ten stredny hnat, oznaceny na poslednom obrazku dvojkou sa mi opravil.

 

Som zas silno buchol do takeho billboardu a starasne to bolelo a vrzgalo to vnutri, tak som siel domov, dal si nato arthrostop a obvaz a rano sa zobudim a vobec to uz neboli( je to sice stale take zvacsene a boli to ked to stlacim ale inak pripohybe ne) a ani to nemam uz take fialove jak som mal niekolko tyzdnov, podla mna som to tym druhym udretim opravil do takeho stavu v akom to bolo ked to bolo este ok.

 

parada

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov