Trojka Zverejnené 14. November, 2012 Zverejnené 14. November, 2012 viete mi poradiť, či testy na http://www.autoskolatesty.sk/ sú tie, čo žandári dávajú pri preskúšaní na vodičák? vopred dakujem.
littlewitch Zverejnené 14. November, 2012 Zverejnené 14. November, 2012 Nie su to celkom tieto testy, instruktor nam vravi, aby sme si pozerali radsej tie, co su v ucebnici a na dvd, tie na nete, mno neviem, ale neradila by som ti tie
Trojka Zverejnené 14. November, 2012 Zverejnené 14. November, 2012 a nevies kde by sa dala zohnat ta ucebnica s testami? resp. aky ma nazov?
game Zverejnené 15. November, 2012 Zverejnené 15. November, 2012 kníhkupectvá ich zvyčajne ponúkajú, zrejme to budú Pravidlá cestnej premávky, tak sa volali aj kedysi, názov sa asi nemení, myslím, len doplnené nové vydania ... má ich aj martinus.sk, objednať sa dajú pohodlne online, aj platiť kartou, sú spoľahliví : Pravidlá cestnej premávky : http://www.martinus....
aljak63 Zverejnené 15. November, 2012 Zverejnené 15. November, 2012 Ja som robil vodičák začiatkom tohto roku (vo februári). Nám odporučili ohľadom skúšobných testov túto stránku: Testy na vodičský preukaz, kde to pravidelne aktualizujú a je tam obsiahnutá už aj posledná novela cestného zákona. Takže ak sa ti nechce zháňať testy v papierovej forme a všetko si sama vyhodnocovať, tak potom je ideálna práve tá stránka, kde to vyhodnotí samé a rovno ti aj ukazuje či si odpovedala správne alebo nie. Takže mne takýto spôsob prípravy dosť vyhovoval. Snáď to pomôže aj tebe :)
Trojka Zverejnené 16. November, 2012 Zverejnené 16. November, 2012 dik za info. o mesiac robim druhy krat vodicak po 15 rokoch a som s toho na nervy
Darkman Zverejnené 16. November, 2012 Zverejnené 16. November, 2012 Otec ho pred par mesiacmi robil opat po 40tich rokoch a zvladol v pohode. Takze klud :)
funebrak Zverejnené 28. Júl, 2013 Zverejnené 28. Júl, 2013 Vodicske opravnenie mam skupinu BVodicak som uspesne nadobudol v roku 2004Nazov autoskoly si uz nepamatam (v meste BBJazdil som uz na roznych znackach aut,skusku som robil na Citroene C3Ja som nastastie este nenabural:-)Nekiksoval teda aspon si nepamatam:-) Skusky prebiehali v celku ok:-)Jazdim kazdy den milujem auta a soferovanie:-)Kedy som bol v aute uplne sam?to fakt netusim:-)
Tomáš Zverejnené 17. Máj, 2016 Zverejnené 17. Máj, 2016 Takže, aké máte vodičské oprávnenie?- Skupina A, B, dufam ze pribudnu aj C, E. Kedy ste nadobudli vodičák?- 2005. V akej autoškole (+mesto) ste si ho robili?- Zvazarm (Galanta). Na akých autách ste jazdili? Robili skusku?- Skoda Felicia. Naburali ste?- Nie. Kiksovali ste?- Nie. Ako prebiehali skusky?- Uplne bezchybne. Kedy ste boli prvykrat v aute uplne sam?- Ten isty rok ako aj vodicak 2005.
Odporúčané príspevky
Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky
Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom
Vytvoriť konto
Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!
Zaregistrovať si nové kontoPrihlásiť sa
Máte už konto? Prihláste sa tu.
Prihlásiť sa teraz