Skočiť na obsah

Vodičské oprávnenie  

7 členovia hlasovali

  1. 1. Aké máte vodičské oprávnenie?



Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 158
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Mgr. L.E.G. von Trips

    29

  • Nokia

    20

  • Sniper

    11

  • game

    10

Top prispievatelia v tejto téme

Zverejnené

Nie su to celkom tieto testy, instruktor nam vravi, aby sme si pozerali radsej tie, co su v ucebnici a na dvd, tie na nete, mno neviem, ale neradila by som ti tie

Zverejnené

a nevies kde by sa dala zohnat ta ucebnica s testami? resp. aky ma nazov?

Zverejnené

kníhkupectvá ich zvyčajne ponúkajú, zrejme to budú Pravidlá cestnej premávky, tak sa volali aj kedysi, názov sa asi nemení, myslím, len doplnené nové vydania ...

má ich aj martinus.sk, objednať sa dajú pohodlne online, aj platiť kartou, sú spoľahliví :

Pravidlá cestnej premávky :

http://www.martinus....

Zverejnené

Ja som robil vodičák začiatkom tohto roku (vo februári). Nám odporučili ohľadom skúšobných testov túto stránku: Testy na vodičský preukaz, kde to pravidelne aktualizujú a je tam obsiahnutá už aj posledná novela cestného zákona. Takže ak sa ti nechce zháňať testy v papierovej forme a všetko si sama vyhodnocovať, tak potom je ideálna práve tá stránka, kde to vyhodnotí samé a rovno ti aj ukazuje či si odpovedala správne alebo nie. Takže mne takýto spôsob prípravy dosť vyhovoval. Snáď to pomôže aj tebe :)

Zverejnené

dik za info. o mesiac robim druhy krat vodicak po 15 rokoch a som s toho na nervy

Zverejnené

Otec ho pred par mesiacmi robil opat po 40tich rokoch a zvladol v pohode. Takze klud :)

  • Pred 8 mesiacmi...
Zverejnené

Vodicske opravnenie mam skupinu B

Vodicak som uspesne nadobudol v roku 2004

Nazov autoskoly si uz nepamatam (v meste BB

Jazdil som uz na roznych znackach aut,skusku som robil na Citroene C3

Ja som nastastie este nenabural:-)

Nekiksoval teda aspon si nepamatam:-) 

Skusky prebiehali v celku ok:-)

Jazdim kazdy den milujem auta a soferovanie:-)

Kedy som bol v aute uplne sam?to fakt netusim:-)

  • Pred 2 rokmi...
Zverejnené

Takže, aké máte vodičské oprávnenie?

- Skupina A, B, dufam ze pribudnu aj C, E.

 

Kedy ste nadobudli vodičák?

- 2005.

 

V akej autoškole (+mesto) ste si ho robili?

- Zvazarm (Galanta).

 

Na akých autách ste jazdili? Robili skusku?

- Skoda Felicia.

 

Naburali ste?

- Nie.

 

Kiksovali ste?

- Nie.

 

Ako prebiehali skusky?

- Uplne bezchybne.

 

Kedy ste boli prvykrat v aute uplne sam?

- Ten isty rok ako aj vodicak 2005.

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov