Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

Tak to aby som sa tam išiel pozrieť... :lol:

Ktorý východniarsky región by si mi odporučila :) ?

Priď kľudne aj k nam do KE. Idem rano o 6:30 do školy a pred krčmou (otvaraju o 7:00) už netrpezlivo postavaju hlučiky postaršich ošumelych panov. V podvečer sa vraciam domov a oni ešte stale tam. O 21:30 keď je zaverečna, sa tackaju ti šťastnejši domov, ostatni na lavičku do parku, alebo niekam... proste niekam. Ale aby ste si nemysleli, že na Vychode sme všetci taki alkači, ide každy deň o tie iste osoby. Tak to funguje už niekoľko rokov. :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ide každy deň o tie iste osoby. Tak to funguje už niekoľko rokov. :)

...že ich niekto neprestrieda :lol: ....takto byť furt v 1.línií,to je neseriózne

 

 

Tá príhoda s tými nešťastnými kontajnermi Ťa neprikvačila náhodou v Petržalke?

Nie :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No, problem je v tom, že oni sa za nič na svete striedať nechcu. :)

Jedine čo im chýba je zrejme sponzor :lol:

No a možno poniektorí by potrebovali už aj povymieňať súčiastky - pečeň,ľadviny,ťalúdok - čo to trepem,proste celý zažívací trakt :)

No ale vidíš to svinstvo - to že slopú,tak najviac získa štát /myslím až 85% je daňové zaťaženie alkoholu/,ale keď si tento zdevastovaný zúfalec ľahne do nemocnici,tak to zatiahneme všetci poistenci ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...pri mojej flegmatickej povahe a dostatocnom nadhlade ma uz neprekvapuje a neirituje asi nic, skor mam tendenciu mnohe ospravedlnovat a akosi "chapat"...asi ze mam empatie aj na rozdavanie...chichi...dnes je krasne rano a sanca novych moznosti, naladme sa na optimizmus...snad nam to vydrzi po cely den...R:-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mna irituje otrasna a nechutna hiphopova moda ... to clovek nenajde asi nikde inde len na Slovensku! Teda ja som to veru nevidel uplne nikde inde len tu (a mozno este v Cesku)

 

A este ma irituje to ze tato slovenska vlada si moze robit hocico a vzdy si to sami aj odpustia a nikto s tym nic nemoze robit, iba ak by sa ludia zamysleli a za nich nehlasovali, co sa asi v tejto krajine cakat neda zeby sa konecne ludia zamysleli nad SMERovanim tejto krajiny...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Čo vas irituje?

Nič. Veľmi, veľmi, veľmi, veľmi, veľmi zriedkavo ma niečo vytoči. Čo už narobim, flegmaticka povaha. Vlastne... ta flegmaticka povaha ma niekedy irituje. V niektorych situaciach by sa veľmi hodila nejaka ina. :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Veľa toho ma irituje, ale aj veľa teší - to len aby som nevyzeral ako frfľoš.

Iritujú ma ľudia, ktorí urobia z každej témy ( hádam aj z Globálneho otepľovania ) tému polítickú, aby mohli ziapať dookola svoje naučené slogany.

Rozhodcovia, ktorí keď sa dvaja hráči 5 minút rovnako kopú-oni vedia kto viac..............

atď.

V poslednej dobe ma iritujú reklamy a všetko okolo eura(€)

Do "nejdelší smrti" nepochopím, čo mám robiť teraz s údajom, že 150 Sk bude 5 euro a v budúcom roku, že 50 euro bolo 1500 Sk.

K tomu priblbé reklamy a vrchol kalkulačky - to snáď vymysleli až,až na ministerstve alebo až, až v Bruseľu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Aika to ma vcera tak stvalo...som bol v kine o 11tej vecer, clovek by si povedal ze tam bude pomenej ludi a prd, plno a akurat vedla mna sa furt museli bavit...uz som mal sto chuti ich ovalit niecim :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nokia, pokial sa iba bavili, to si mal este dobre..

 

co sme my boli cca tak pred dvoma tyzdnami v kine, nad nami sedela vacsia skupinka ludi postarsieho veku... a absolutne brutalnym hlucnym smiechom sa rehotali cely film, aj na veciach, ktore mali do vtipnosti neskutocne daleko..

este ani nezacal film, prve slovo a nad nami uz smiech...som sa citila ako v psychiatrickej liecebni :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mňa vie naštvať zákazník ktorému navrhnem opravu, on to odmietne a potom sa sťažuje že som to neopravil.

Ešte že mám všetko podložené na papieri a mám možnosť mu to omlátiť o hlavu.

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Irituje ma ked ini ludia sa tvaria ze vedia lepsie ako ja ze ako sa citim, kedy som hladny, kedy mi je zima, a pod. :lol:

 

Teda narazam tym hlavne na jednu osobu ktora sa v kuse do mna stara a proste bavi ho to do mna v kuse rypat :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To ze ma ma niekto rad by som si predstavoval uplne ine spravanie a nie taketo. Ale som si isty ze ma ma rad, len ta starostlivost ako keby som mal 6 rokov a on bol moj oco, tak to uz je skor poriadne neprijemne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A este viac ma irituje ze ten "niekto" si to tu precita a to ho este viacej nabudi a stara sa do vsetkeho este viacej a rype dalej!!! :lol: :)

 

No a este ma irituje ked niekto odpoveda za mna na otazky ktore su adresovane mne, alebo ked ma niekto (alebo niekoho koho mam rad) urazi a potom sa to snazi otacat na srandu a mne vycita ze "Neviem pochopit srandu" ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov