Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

  • Pred 2 týždňami...

Dneska ma uz skutocne irituje pesnicka Society od nejakeho Eddieho Veddera!!! ;) :lol: :)

 

Pocujem ju uz asi 120krat!!! Ako to niekoho moze bavit pocuvat dokola taka blbost!!! :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

ked som bol maly, vsetci odrbavali, len aby sa mohli uliat od roboty, vyvesiavali v praci sluchadla, aby ich nebodaj niekto nezastihol v urade a nemuseli pohnut prstom a podobne flakarne vsetkeho druhu. dnes sa vsetci tvaria velmi prudko akcne, pracuju od svitu do mrku, cez vikendy /weekend/, aby bolo vidiet, aki su strasne doleziti, zaneprazdneni a nepostradatelni. a zase sa ustavicne navzajom odrbavaju, len teraz pre peniaze a obohatenie sa na ukor druhych.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

obohatenie sa na ukor druhych

Aj mne to strašne lezie na nervy.

 

- keď niekto napr. rozpráva o láske a používa pri tom frázy typu "každý si nájde toho prvého" a také blbosti, v živote to tak vôbec nieje, dnes je tvrdá realita,

 

- keď niekto ničí životné prostredie, odhadzuje odpadky do prírody a pod.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

irituje ma ucit sa nezmyselne debiliny len kvoli blbej skuske...naucit sa, ukazat ze to clovek "vie" a o tyzden tie nezmysly zabudnut..neznasam to..nedokazem sa ucit nieco v com nevidim ziadny zmysel...jaaaj nenavidim skuskove :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neskutočne ma irituje jedna záležitosť, ktorá sa okolo mňa točí už nejaký ten čas. Ešte tomu chvíľu dám, ale potom to začnem riešim veľmi radikálne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

irituje ma ze som sem pisal takmer presne pred mesiacom..a je to stale to iste..debilne skuskove..ach jaj, ked moji "zlati" spoluziaci maju radi dlhe skuskove aby sa mohli vyzivat v uceni..sakra, ved to chcem mat co najskor za sebou a nie sa tu s tym srat vyse mesiaca :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Irituje ma ľudská blbosť. Videl som situáciu, že jeden chlapík prišiel reklamovať optickú myš, že mu nejde na svetlom alebo farebnom povrchu, iba na tmavom a pri tom sa strašne rozčuloval. Namiesto toho aby používal tmavý povrch alebo si kúpil za 30 korún (0,996 eúr) tmavú podložku a mal pokoj, tak radšej precestuje viac peňazí do predajne aby reklamoval myš za 150 korún (4,979 eúr) a ešte aj čakal na to čo mu povedia zo servisu.

Vraví sa, že nikto múdry z neba nespadol, ale idiotov ako keby zhadzovali.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

hrozne ma iritujú niektorí študáci práva, ktorí sa tvária ako niečo viac kvôli tomu, že sú na práve a dávajú to značne povýšenecky najavo... :lol: vraždila by som !!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Teraz ma napadlo čo ma ešte irituje - keď nejaký debil zastane s autom pri bloku a má totálne vypeckovanú hudbu, že si vlastného slova nerozumiem...a pritom sa ešte hrajú na veľkých machrov....serú ma takýto  :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

čo pri bloku, to je už normálka

ale ja mám z tohto víkendu z kempu. ak som sa pohol len o 10metrov iným smerom už som vždy počul inú hudbu.

ja len nechápem že ak niekto ide na festival, tak prečo celé dva dni má pustenú hudbu z auta :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keď nejaký debil zastane s autom pri bloku a má totálne vypeckovanú hudbu

Eh, my máme doma v KN suseda - lapaja, čo v nedeľu o tretej ráno hodinu parkuje, a pritom mu strašne hlasno hrá akási mimozemská tuc - tuc hudba.

 

Však vieš, ráno ticho ako na cintoríne, čo značí, že sa všetky okná statočne otriasajú v pravidelnom rytme a človeku to potom poriadne udiera do hlavy. :lol: Inak býva tesne nad nami, čiže potom ho ešte počuť, ako do štvrtej sťahuje nábytok a chichoce sa pri tom ako škriatok.

 

Ale zas, na druhej strane, najlepší sú tí dobráci, čo majú vo dne v noci stiahnuté okno na aute, stále dookola púšťajú rappujúcich občanov a obzerajú sa, či si ich niekto všíma. Chystám sa, že to odfotím. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Však hej, je to žial klasika, ale vytáča ma to  :lol: no a vytáčajú ma tu aj taký povalači-ožrani, keď sa sem nadrbú pre blok...a kto ich má počúvať? Všetci smrdia, sú agresívní, špianví...ach jaj :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no a vytáčajú ma tu aj taký povalači-ožrani

:lol: My máme ten istý problém. Horšie však je, keď sa malé decká večer teperia na diskotéku - to už potom treba rátať s tým, že sa ráno o štvrtej celá rozjarená banda dovalí taxíkom a nastane riadny zmätok. To už vie veru popudiť aj mňa :) - najmä, keď nám 13ročný decók vracia pod oknami a jeho babka naň kričí z prvého poschodia, nech ide do záhrady, že to nič nie je a že sa z toho vyspí. No, ťažko s nimi.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Neviem,či ma to irituje najviac zo všetkých iritácií,ale keď už je o tom reč,tak u nás je zas folklórna vložka v sobotu a nedeľu nadránom prevracanie smetných kontajnérov.Aj som ich ráno dvíhal,ale ostatní spoluobčania ne to hádzali bobek,tak dlobem už aj ja na to.Ale dvíha ich zas niejaký iný dobrák ;) .

Ale raz som išiel takto doobeda okolo 10°° z domu a pri našom kontajnéry som natrafil na ožratého mládenečka,ktorý sa tam lomcoval s naším kontajnérom v evidentnej snahe tento prevrátiť.Onen pomätenec si myslel,že je hlboká noc a nikto ho nevidí :) .Prišiel som až k nemu a zhúkol som naňho,že čo to vyrába.Pozrel na mňa nechápavo ;) ,niečo zamumľal a pobral sa preč až kým neprišiel ku kandelábru poličného osvetlenie.Ten oblapil oboma rukami a zažal ním triasť ako s jabloňou,čo ho chcel asi zvaliť :lol: ...kandeláber,ktorý vydrží aj náraz osobného auta chcel zvaliť holými rukami.... ;) ;) :) Keby som to nevidel,tak neuverím ;) .

Takých ožraniskov máme v našom regióne ;) ....má snáď niekto z vás u vás väčších dementov ;) .Pochybujem ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Opilci sú už tuším v každom regióne. :) Skôr je otázne, kde nie sú. :lol:

 

Tá príhoda s tými nešťastnými kontajnermi Ťa neprikvačila náhodou v Petržalke? Istý čas som tam bývala a nočné nájazdy na nevinné kontajnery tam boli na dennom poriadku.

Ale súdiac podľa poistných udalostí, dnes je tuším móda rozbíjať bankomaty. Však čo tam po kontajneroch... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov