Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

zda sa, ze v skupine kde chodim do autoskoly, mame homosexuala. nemame nic proti rozmanitosti ludskej sexuellnej orientacie, ale rozculuje nas, ked takyto clovek na seba musi sustavne medzi ostatnymi nejako upozornovat. neznasame, ked niekto celkom umyselne vycnieva zradu. nech sa k***a nepredvadza, neupozornuje na seba, nech sa zaradi medzi vsetkych ostatnych normalnych ludi aspon na prednaske a nech si v tichosti zohrieva svoju stolicku. lebo na jeho teple slovo neni tam ozaj nikto zvedavy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

strasne ma seru šuchtavi šoferi ktori nakoniec odbocia bez smerovky.

a este ma sere nejaky debil co otrovil neskutocne kvantum ryb vo vahu pri dubnici .to je spust co tecie cez trencin biela voda . by som ho tam utopil kretena. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Štve ma, keď je niekto nedochvílny. To ma vie fakt nahnevať. Štve ma, že som sa naučil, že nemôžem veriť nikomu len sám sebe a čo si neurobíš sám, to nemáš. Skúsenosť to je do budúcna super, ale ......

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Ja som len minulý týždeň v sobotu zistila, čo ma naozaj irituje. Čo mi úplne vždy strašne pije krv. Keď niečo alebo niekto VRIESKA. Zistila som to, keď som vysávala a náš vysávač začal škriekať ako divý. To fakt neznášam. Keď vrieskajú decká, telka, matka, rôzne prístroje, nástroje, proste hocičo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

irituju ma vyjadrenia typu : "na celom svete nie su dvaja jedinci, ktori by X rovnako, rovnaky, rovnake, .. et simile" kde X je lubovolny atribut.

nemam rad, ked sa zdoraznuje rozmanitost.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keď už, tak blonde Haare, grüne Augen ... to je krajšia kombinácia :lol:

 

irituje ma v poslednom čase hromada vecí ... iritujú ma nezmieriteľní ľudia, iritujú ma hádky, irituje ma neúprosnosť času, irituje ma, že sa neviem pozbierať ... ja ani neviem, či to skutočne irituje, je to skôr strach ... toto nie je dobrá debata na ráno

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov