Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

Ano, ale nie som zlatko. A spravne, jeden z vyssie spominanych ujov sa tu sam nasiel. Dobre, myslim, ze je cas na vyjasnenie si situacie, ako som ziadal cez sukromnu spravu, je to na niekom inom, ako na mne, osobne ochotny rozpravat sa som a ulohu tu moze zohrat aj Axel Wers. Prepacte, dalsi totalny offtopic uz nebude, ale nech je to tu takto verejne, fakt by som si rad iste veci rychlym svihom vyjasnil.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chorche, kamarát, opatrne čo píšeš o kom a o akých hormónoch ... lebo to s tým iritovaním preženieš

veľa tomu nechýba :lol:

 

 

 

Axel Wers ? dožaduješ sa jeho pomoci, po tom, čo tu ničíš toto fórum systematicky a permanentne ? nebuď smiešny, chorche :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

boze chorche, absolutne si nepochopil co sme sa ti tu snazili naznacit, budem hovorit len za seba ale neskutocne ma stve ten tvoj povysenecky ton a sposob akym sa vyjadrujes na tomto fore a znevazujes tu istych ludi, ktori si to vobec nezasluzia....skor by si zasluzili presny opak....rozmyslal si vobec niekedy nad tym ze chyba je mozno aj v tebe?

 

ty chces diskusiu, ale absolutne nie si ochotny prijat iny nazor, alebo sa nad nim aspon zamysliet, nie si schopny prijat kritiku, pozriet sa na seba objektivne, z ineho pohladu....stale len to svoje si hudies a vsetko co na teba ini povedia ti ide jednym uchom dnu a druhym von bez akejkolvek odozvy...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Teraz uz ozaj beriem vsetko jednym uchom dnu a druhym von, nenecham sa nasierat, kaslem na vas, vravte si, co chcete. Mne je to jedno. Budem vas citat, vnimat, pocuvat, fakt si vravte co chcete, vy vsetci dokopy ste slaba muka. Neberte to zle, skratka som totalne nasraty a nema zmysel obracat co i len kvapku zlce voci komukolvek z vas, vy ste totalne nevinni ludia oproti niektorym pakom!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no cerstve prvacky tohorocne v kostymcekoch vyfintene uz veselo stebotajuce, prvy den na faculte a uz sa citia ako najvacsie riaditelky medzinarodnych corporacii, sa proste budu musiet naucit, ze zo schodov sa zostupuje pri stene a nie pri zabradli. zvlast vtedy, ked sa po vycerpavajucom dni a prebnenej noci pri zabradli nahor stvera velavazena academicka osoba.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no mna zas nairitovalo nejake decko ale takych je cim dalej tym viac. no oni maju v usiach sluchatka nic nepocuju len kyvaju hlavou hore dolu zuju pri tom zuvacku ale co je najhorsie chodia jak telce. ci idu po ceste alebo po chodniku uplny nezajem jedine co som zistil na nich plati prist autom celkom blizko a zatrubit. ale to uz je do temy co ma rozveselilo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pred pár rokmi na vianoce, niektorý operátor mobilov nastavil telefonovanie zadarmo. Samozrejme bola preťažená sieť a "bežný" človek sa nemohol nikam dotelefonovať. Teraz zase nejaká banka robí súťaž s 20-korunáčkami. Asi všetci výhrychtiví slováci majú 20-korunáčky doma rozložené na podlahe a hľadajú tú pravú. Lenže v obchodoch predavčky nemajú čo vydávať. Minuli 10-koruny, 50-koruny a zákazník pri pokladni čaká a čaká...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

choze hovoríš mi z duše. Ešte si pozabudol poznamenať že v MHD si ani za boha nedajú tie batohy z tých krivých chrbtov dole. A samozrejme vrtia sa na všetky strany :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

axel no presne kua kedysi sme nosili aktovky a pekne v ruke a pesi do skoly uz ani neviem ci uz existovali autobusy. ale cil vozim autom dve deti do skoly a to kazde rano musim povedat daj si dole kapsu mozno sa ti bude lepsie sediet. a to sa nechcem rozpisat ake su tie decka drze ale aj cudzie na vlastne som uz zvykol. no nevadi uz to do tej smrti volako vydrzim.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

momentalne neviem absolutne pochopit o co sa snazi novy cas urobit zo sexu na skolach daku obrovsku aferu

 

vety ako " sokujuce" , "toto musi skoncit" a " slovensko bolo vcera sokovane" neviem akeho polointeligenta v tej radakcii napadaju, lebo na tom nic sokujuce nevidim, mozno to sokovalo tak akorat jeho, toto je asi tak sokujuce jak to, ze neni kde parkovat v meste

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nový čas je sprostý bulvár, keby odfotili veveričku ako kadí na Račianskom mýte tak by mali dôvod na ďalšie palcové titulky.

Mňa tiež irituje jedna vec momentálne, ale to sem nebudem písať lebo oheň a síra by sa zniesli na moju hlavu :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nezabudnite aj na mna ;) :lol:

 

Momentalne ma irituje toto teplo v kancli, kde cely den na teba prazi nase krasne slniecko...Mam ho strasne rad, ale momentalne nezdravo hreje :)

 

Tesim sa na leto...tu umrem uz uplne ;) :) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

irituje ma ze na nasej skole je totalny bordel

 

v juni mame mat statnice a do maja odovzdat bakalarku a teraz som sa dozvedel, ze jedni tvrdia ze statnice nebudu, druhi ze nebude nic a pojdeme priamo na inzinierske (kedze na inzinierske sme boli prijati)

 

proste chaos a ked sa clovek prijde do skoly spytat, nikto mu nic nepovie :) :) :lol: ;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

že by som mal písať práce

ale stále lúšňam po nete a pozerám ako sa to s posilami na MS vyvíja

a tiež ma irituj postoj tých posíl na MS, ale na druhej strane sa ich snažím pochopiť, ale keď vypadli, tak ich na šampionáte chcem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov