Skočiť na obsah

phersu

Odporúčané príspevky

vždy som mala najradšej úvahy.

úvahy zniesli takmer všetko, a úvahy sa dali písať voľnejšie, a natiahnuť a pozrieť z iného uhla a popísať toho kopy ...

ono je pravda, že byť teraz tam, zrejme premýšľame ináč :lol: ale opísať umelecky školu by ich dorazilo :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

z uvedenych moznosti je charakteristika slohovo asi najlahsia. a uvaha najnarocnejsia. ktovie, ci sa tento rozdiel nejako zohladnuje pri hodnoteni.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

ucila som sa len to co ma bavilo, a vysledky boli lepsie ako snaha. Chodila som na dopravnu priemyslovku kde bolo malo dievcat a za tazkeho socializmu boli radi ze sa tam vobec motame.

 

SJ - 1 ustna otazka nesadla ale mala som literaturu rada a skusajuca to vedela

- uvaha, tam nie je co vycitat je to moje uvazovanie o veci. Dopadla vyborne, tema o mladezi a buducnosti. Nepisala som frazy.

 

Rusky j, - 2 ani som necekla, ale pomahali vsetci

Oznam.tech. - 1

Zabez. tech. - 2 nevedela som, pomahali

Matika - 2 - vedela som, len som sa nepacila skusajucej, vycitala postup nestacil dobry vysledok

 

Pisomky sme bratsky potiahli so spoluziakmi a profesormi spolu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 10 mesiacmi...

Maturitné slohové témy na šk. rok 2010/2011:

 

  • Blogeri sú obrazom spoločnosti (Diskusný príspevok)
„Máme dosť ľudí, čo vravia, aké to je – no zišli by sa takí, čo by povedali, aké to môže byť.“ Robert Orben (Úvaha) Táto ulica mi je známa... (Umelecký opis) Gaudeamus igitur (Rozprávanie o mojej ceste k dospelosti)

Tento rok sú celkom slušné témy, vedela by som si v pohode vybrať. :)

Nabudúci, keď budem maturovať ja, budú určite zase nejaké od veci. Škoda, že som sa nenarodila o rok skôr. :thumbsup:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V 2004 sme mali uvahu na temu "Preco vo vojne umieraju kone?" a zvysok tem nebol o nic lepsi (akurat si ich nepametam), takze tohtorocni maturanti obisli este velmi slusne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takéto slohové témy zo slovenčiny mali na školách s vyučovacím jazykom maďarským:

 

  • Budúcnosť máme vo svojich rukách (Úvaha)

  • „Umenie je najväčším darom, ktorý dáva človek sebe samému.“ - Ján Albrecht (Diskusný príspevok na vyučovacej hodine)

  • Najkrajšia vec na svete (Umelecký opis)

  • Ešte raz to chcem zažiť! (Rozprávanie)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov