Skočiť na obsah

Metal


Anakreon

Odporúčané príspevky

arwiel

 

neni zac, skus sa este pozriet po moravakoch Silent Stream Of Godless Elegy, je to doom liznuty ludovou hudbou, celkom pekne. Mam len posledny album Relic Dances, v kazdom pripade to obohati

 

Darkman

 

SOAD tiez nemusim, ale aspon v niecom su stipku originalni, na rozdiel od ostatnych

 

Tool - nepoznas? :) nu metal to isto nieje, aj ked je su zo sluzobne mladsich kapiel, nemozem najst privlastok pre ich hudbu, trochu HC, trochu prog, rock, hlavne svojsky pristup a vyborni muzikanti, v kazdom pripade odporucam

 

25.7 vychadza novy VOIVOD - "Katorz" dead sa tesi, aj ked vie ze asi bude posledny :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

arwiel

 

uz ked davas na dobre rady, musim spomenut aj folk-prog-rockovych uz legendarnych Jethro Tull. Nie vsetky albumy (je ich asi 30) sa nesu v tom "folkovom" duchu ale napr. Benefit, Aqualung, A Passion Play, Heavy Horses, Thick As A Brick, Songs From The Wood, su zlatymi klenotmi vo folkrockovej studnici. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Metal ja môžem ;) V podstate všetky odrody až na black a death (ten growl mi tam strašne vadí, ešte keď počujem speváčku z Arch Enemy :lol: ) a speed (ten úplne neznášam). Nightwish mi nie je príliš po chuti, Helloween takisto :) (tak sa mi zdá, že skončím vetou: vlastne metal neznášam ;) ... ale to by bola blbosť). Začínala som na Iron Maiden (klasika), cez staroby ako Black Sabbath, Helloween, Metallica... A dnes som konzumátor všetkého (+ veľkého obohatenia od deada :) ).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

pred chvilou tak pocuvam Mussorgskeho Night On A Bare Mountain v podani ftipalkov Mekong Delta a z nicoho nic, myslenka se vloudila:

 

kua ved aj nejake FSP existuje!!!

 

Darkman

 

na poste uz nejaky piatok vysi otazka na teba : aky je novy MDB? :)

 

k veci

 

Motorhead maju k speedmetalu asi tak daleko, ako... ach nebudem porovnavat, vsak to je bigbeat jak svina :lol:

 

Hisham

 

pozeram v "co prave pocuvate" ze to aj pocuvas, takze to padlo na urodnu podu, som rad :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dead

Sorac, nestiham to vsetko sledovat :lol:

 

 

Mne sa paci. Tazko sa mi ho prirovnava k nejakemu uz vydanemu albumu, lebo zase ma odlisnu atmosferu.

 

Ziadna velka revolucia sa nekona (co nieje podla mna skoda :) ). Ale pravdu povediac, Song of Darkness words of light sa mi zda byt daleko pestrejsi.

Urcite patri k tym dynamickejsim albumov od MDB, pravdu povediac nieje tam ziadna skladba na sposob 'my wine in silence', taky pomaly smrtak :)

Na druhu stranu je tu par skladieb, ktore mi prilnuli k srdcu - To remain tombless, And I walk with them, Loves Intolerable Pain ;)

 

V kazdom pripade ide o vytareny album a necitim z neho ziaden stereotyp. Za cely album som nemal pocit 'vsak toto som na nejakom albume pocul'. Posobi ucelenym dojmom, nemozem najst jedinu skladbu ktora by tam nepatrila, alebo by som ju vyslovene preskakoval. ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

teda co sa tyka MDB ziadny posun vpred? aj ked to v ich podani nemusi byt na skodu, naozaj vaham ci si mam to CD kupit, hm, vahal som aj pri Songs Of Drakness, Words Of Light a nelutoval som , naozaj neviem :lol:

 

-az teraz som si vsimol ten hyperlink v prispevku "Loves Intolerable Pain" vobec nieje jednoducha skladba, neocakavatelne zvraty, vyzera to nadejne...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

teda co sa tyka MDB ziadny posun vpred?

To netvrdim, len ide o evoluciu, nie revoluciu (ziadny 34.788%... Complete :lol: )

Ten album si urcite najde svoje miesto medzi ostatnymi. Ide o vydarene dielko :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

Blind Guardian na albumoch až tak nevyčnieva, ale na koncertoch to je úplne iná hudba. Trebárs tu:

(odporúčam pozrieť celé, obecenstvo nemá chybu).

 

Valhaaaaaaalla, deliverance

Why've you ever forgotten me

Valhaaaaaalla

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov