Skočiť na obsah

Sladké ničnerobenie, leňošenie


bad_guy

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 45
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • arwiel

    7

  • game

    6

  • RoSo

    4

  • chorche

    4

na private....lahnem do postele a stane sa ze so mnou uz nik nepohne.....

doma je to trochu problematicke....ked mamina vidi ze sa nudim a lenosim,....hned ma zamestna :lol:

 

naj by bolo, keby mi v tej polohe na lezato napoja do ust hadicku s nejakou tekutinou a nemusim sa starat o nic...... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

naj by bolo, keby mi v tej polohe na lezato napoja do ust hadicku s nejakou tekutinou a nemusim sa starat o nic..

ved, kup si taku dlhu hadicku, urob kybel caju (vody, malinovky) a mozes hliviet :lol: moj priatel si raz spojil asi 4 slamky dokopy (kukali sme film a on si zarobil sirupovu vodu zo zvyska sirupu do 5 litrovej flase :) ), ale blbo sa cez to pilo :)

 

a ja najradsej lenosim doma v posteli pri dobrom filme, alebo hudbe (a uplne najradsej s mojim drahym) ;) alebo vo vani, prijemna hudba a kniha v ruke ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nemozem lenosit.. neviem sa k tomu prinutit ani keby som chcel.

moj zivot je nepretrzity stres, napatie, nervy. okrem toho mam utkvelu predstavu, ze moj zivot prebieha strasne rychlo a ze nic nestiham. A pritom toho tolko chcem. Neustaly zhon, stale sa za niecim nahanam - a trotzdem nic nestiham! :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

strasne rychlo a ze nic nestiham. A pritom toho tolko chcem. Neustaly zhon, stale sa za niecim nahanam - a trotzdem nic nestiham! :lol: :)

und darum spávaš len v utorok :)

presne takto som ťa odhadla ;) ideš skapať od únavy, ale nejdeš spať ani zanič, pretože by ti niečo dôležité medzitým utieklo .... ;) máš toľko aktivít, že by to stačilo na tri životy... je to wunderschön, keď má mladý človek toľko na práci, je talentovaný v toľkých smeroch.... len ein bischen langsamer, bitte.... naplánuj si aspoň raz do týždňa kúsok odpočinku ... nič ti neutečie, a budeš zvládať ešte lepšie ... telo aj mozog si aspoň občas zaslúžia, aby sme k nim boli láskaví ;) nicht wahr ? ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

vyložené nohy na stole, dobrý polliter čajíku, dobrá muzika v pozadí, na stole učebnica aakože sa učím. Miesto toho hľadím na oblaky von oknom a realita je vzdialenejšia než moja láska....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Alebo dobrú spoločnosť bez knihy - ak by človek náhodou mal skôr náladu pokecať (a aj tak by nič neprečítal ak by mal dobrú spoločnosť :lol: )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pohodlné kreslo, letná noc, cigaretka

 

vyvalená v posteli alebo na gauči s knihou

 

za daždivého dňa v kresle v mojej detskej pozerať cez okno

 

and so

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V chate u nás máme hojdacie krelo, v ňom sa tak dobre relaxuje... Čítam knižku a keď sa chcem len tak nad niečím zamyslieť, začnem sa hojdať.... V zime pri rozohriatych kachliach a teplým čajíkom vedľa na stolíku je to jednoducho lahoda! :lol:

A pred chatkou máme drevenú lavičku, kde sa vyhrievam v lete na popoludňajšom slniečku, nožičky si vyložím na zábradlie aje mi fajn... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

Ja som leňošenie milovala.

Ale teraz sa strašne nudím. Už jedného dňa doma mi je ľúto.

Len keby tu bolo čo robiť. Keby... uff.

Mrhám časom. Už chcem odísť. Neznášam leňošenie :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

neviem sa práve rozhodnúť, či hodiny pred pc a príjemné klábosenie s kamarátmi je leňošenie alebo nie :)

 

ale tuším bude, aj keď sa často tvárim že pracujem :)

hm... aj keď sem tam zato pracujem :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Dnes ma moje lenosenie vyslo na nejakych 3000 korun. Tak dobre sa mi lezalo v posteli, ze som nesiel na brigadku na stadion Manchester City. :lol:

 

:) ale zato po obede som robil velke predvianocne upratovanie. V kuchyni sa teraz da normalne najest :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov