Skočiť na obsah

Ženy, čo si všímate ako prvé na mužoch?


Sniper

Odporúčané príspevky

pri zoznamovaní si nevšímam nič na výzore /väčšinou, pokým chlap nemá namiesto očí reflektory/, ale na mužovi si ako prvý všimnem hlas.dovtedy ma väčšinou nič ani nezaujme takže to ani neregistrujem.po rozhovore si omnoho skôr vybavím farbu hlasu ako napr tvár, farbu očí.., doteraz napríklad netuším aké má väčšina mužov /vlastne aj žien/ okolo mňa oči /netuším to ani o bývalých/, o rukách, úsmeve alebo tak už ani nehovorím...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ruky

usmev, smiech a nesmiem zabudnut na chrup

prdelku

hlbku oci...

 

... ma nejakym sposobom musi uputat celkovy obraz, gestikulacia, ton a sila hlasu, mam rada muzov s hlbokym, zachripnutym hlasom, ladnost pohybov, sposob akym fajci a vyfukuje cigaretovy dym... aj vôna je velmi dolezita

a potom nasleduju take tie ostatne vecicky okolo toho... ako sa vyjadruje o svojej matke,ci dokaze respektovat ine nazory, ako sa sprava k ludom, ci lubi deti a ako miluje

ci vie ist za svojim snom, ale nezabuda pritom na iste hranice...

a vela by to bolo... jednoducho musi stat za hriech :lol:

 

a podla mna je dolezita aj obuv

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

CHALANIIIIII, JA SOM NA TO KAAAAAAAPOL :) :)

Citajte:

 

*Dĺžka prstenníka prezradí sexuálnu zdatnosť*

 

 

 

Sexuálnu zdatnosť ľudí vraj prezrádzajú ich ruky, presnejšie dĺžka

prstenníka. Zhodli sa na tom vedci z univerzity v anglickom Prestone. Ak má

podľa nich muž dlhší prstenník ako ukazováčik, svedčí to o jeho neobyčajnej

sexuálnej disponovanosti.

 

V prípade žien zase odborníci predpokladajú, že keď majú obidva spomínané

prsty rovnako dlhé, stanú sa z nich výborné matky. Pritom vraj platí, že čím

pretiahnutejším prstenníkom sa žena hrdí, tým väčšmi a intenzívnejšie túži

privádzať na svet deti.

 

Samotné prsty sa vyvíjajú v prvých troch mesiacoch plodu a u embryí bohato

zásobovanými mužskými hormónmi dochádza v tom čase k uprednostneniu rastu

prstenníka.

 

HAHAHAHA, prekukli sme vas baby :lol: ;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

GAME

ked sem hodim fotku mojich lab, zhodnotis? ;)

zhodnotíme :) porota zo všetkých troch dám, ktoré tu tak úprimne priznali, že ich prvý pohľad padne na ruky pánov, zasadne, zodpovedne zhodnotí a ohodnotí ... :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hm... z toho ma napadlo:

moja jedna stará mama bola "stará škola" ... potrpela si na dekórum a úpravnosť a aby človek vyzeral "ako človek" :lol:

 

jej obľúbené hodnotenie. ktoré do mňa patrične vtĺkala, bolo:

vždy sa pozri človeku na hlavu a na topánky...

upravená hlava a primerané a čisté topánky boli kritériom kvality... potom nasledovali čisté ruky, upravené nechty a čisté šaty ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:lol: Ja mam tenisky a dva pasy nagelovne na hlave. Co by si z toho vycitala? :) Toto mi nebolo jasne nikdy. Vzdy mi sice niekto povedal, ze je to bud super, alebo bleeee. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jej obľúbené hodnotenie. ktoré do mňa patrične vtĺkala, bolo:

vždy sa pozri človeku na hlavu a na topánky...

Kdesi na nete som raz našiel radu, že muž by si nemal príliš potrpieť na starostlivosť o obuv, pretože podľa nejakých prieskumov si vraj o ňom ženy začnú myslieť, že je gay... Neviem, čo je na tom pravdy, ale je to dosť pohodlné... :lol: :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kupujem obuv, ktora sa mi lubi a nosim na hlave co sa mi lubi. Ostatni ma nezaujimaju a je to len ich problem, pokial im to vadi. No a ked sa chcu zabavit, tak ak im to spravy dobre a chcu sa strapnovat, tak mozu pokracovat dalej :lol:

Z toho vyplyva....je mi to jedno....ak ma baba bude chciet takeho aky som, tak potom to je ono!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ako prve si vsimnem muza ako CELOK.... cize vyzor...postava....

a ako druhe, ked otvori usta....

obuv a satstvo mi je ako prve tak trosku ukradnute....i ked prezentovanie cloveka ako takeho zalezi aj od oblecenia

 

a neskor, po zacati diskusie, si vsimam aj jeho nazory, myslienky...etc

pre mna je dost dolezite dajme tomu "prve stretnutie", od neho odvijam moje spravanie, konanie....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja väčšinou mávam topánky špinavé od prachu, neobťažujem sa ich vyčistiť. Asi to patrí k môjmu imidžu.

Neviem, ale čisté nablýskané topánky sa mi akosi nepáčia ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nieco na tych topankach pravdy bude, ked ste sa to o tom tak rozospievali :)

 

btw... som tym nemyslela, ze musi mat nove, kvalitne, znackove boty, v kazdej farbe a trendovky

ja len ze mam alegriu, ked nema kvalitnu obuv, spinavu, zablatenu, evidentne niekedy v stredoveku poslednykrat na nej pouzity cistiaci prostriedok, ked sa vyzuje niekam na navsteve, tak hlada, kde by zasil boty, aby nenapachol cely dom, byt,...

 

a presne tak isto mi to vadi, lepsie povedane dokaze to odpudit, ako ked ma dlhe nechty, nie je oholeny,... a taak dalej

 

alebo prepotene tricko pod pazuchou

uspinene pradlo.... uz nepokracujem... ;)

 

ale vsetko sa da zniest, ked ma buncu penez a dobre srdce :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

spinavu, zablatenu

to mi pripomina, ako sme isli v nedelu do restiky na obed, kamos dosiel s uplne zablatenymi topankami....ze vraj si to strihol krizom cez pole :lol: ... btw...no nebol nanho teda pekny pohlad
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale vsetko sa da zniest, ked ma buncu penez a dobre srdce :) :)

nuž... toľko si tu už vymenovala výhrad, že o tomto poslednom vyhlásení si dovolím silno pochybovať ... :lol:

 

 

to mi pripomina, ako sme isli v nedelu do restiky na obed, kamos dosiel s uplne zablatenymi topankami....ze vraj si to strihol krizom cez pole ;) ... btw...no nebol nanho teda pekny pohlad

v tomto prípade by stačila návšteva nejakej "vedľajšej miestnosti" .... a s trochou vody by bolo po probléme ...

to je rozhodne niečo iné ako špina zažratá do nevábnych tenisiek .... ;)

 

hm... na tom babkinom tvrdení nakoniec niečo bude ... ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game

ja ti nechcem pochybnosti vziat

 

ale dobre srdce musi byt zaklad, vtedy nevadi ani zazrata spina v teniskach, ved ked zarobi, kupime mu nove :) :) ;)

 

----------------------------

niektore moje tu predkladane predstavy sa nemusia stotoznovat s mojim nazorom ... easy going :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov