Skočiť na obsah

Ženy, čo si všímate ako prvé na mužoch?


Sniper

Odporúčané príspevky

no jo ... trošku si ten obrázok zmenši na 800 x 600 ... :lol:

 

 

okrem toho vidím svoju mačku, obrazovku a tieň ruky .... pokiaľ sa dá niečo vidieť, tak prsty máš v norme :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak ktore su podla vas lepsie na nom?

tfuj, ani jedny :)

btw...viac sa mi paci ked ma chlap "sortkovite" plafky....ked ma "tlacgule",je to iba rusivy element, pri ktorom nemozem hladiet na nic ine :) .. ani sa mi to nelubi

 

 

a co si vsimnem ako prve, ked vidim chlapa v plavkoch?

no predsa telicko... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Čo si všimnem na mužovi, ako prvé?

Jednoznačne pohľad do očí, ale závisí od okolností.

Potom hrá u mňa prím to, ako sa vyjadruje, nemusí byť slušáčik,ale zase ak má byť v jednej vete päť slov a z toho 3 nadávky, tak sa asi nemáme o čom baviť.

Ak mám byť úprimná , čo sa týka fyzickej stránky, viac ma zaujme muž s orlým nosom, žiadny krásavec z módneho časopisu, ako nejaký manekýn.

Čo sa týka vnútra (nemyslím vnútornosti), už z prvých chvíl sa musím cítiť pri ňom fajn - má mať zmysel pre humor ( žiadny suchár ), vlastný názor ( nepritakávať za každú cenu, len aby sa zapáčil ) a musí z neho vyžarovať čosi, čo neviem presne definovať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

Tiež som za ruky. Neviem prečo, vždy si ich obzriem, ale prvé mi padnú do očí vlasy. Dĺžka, farba a či sú farbené alebo melírované. Nezmám rada u chalanov melír ani zúrivé farby ale čím dlhšie vlasy, tým má u mňa chalan viac bodov. A čím tmavšie, tým tiež. Neodolám mužom s čiernymi polodlhými vlasmi s jemnou briadkou... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prekazaju vam na rukach jazvy od zahasenych cigariet?

 

nuž... jazvy by boli znamením, že tu snáď niečo nie je v poriadku ... takže v každom prípade by mi jazvy od zahasených cigariet na rukách vadili ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov