Skočiť na obsah

Ženy, čo si všímate ako prvé na mužoch?


Sniper

Odporúčané príspevky

no chlapi mne sa vase paprce nepacia :) :lol:

 

ale cizy uznavam ze to ostrihanie ti prospelo, nevyzeras ako chlapec od sena a krav ale ako mlady uspesny clovek a to robia len vlasy :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cizy, tie kratsie vlasy su jednoznacne lepsie, taketo ti velmi pristanu, viac nez tie dlhsie :lol:

 

 

a tie ruky su fajnove, take akurat, tak chlapi nehanbite sa a pridajte sa aj dalsi :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

odmysliac si jazvy, je to tiež dobré... stále platí to isté: nie macaté, nie príliš kostnaté, také akurát... snáď trochu kratšie nechty, ale nie som si istá, aj tu môže klamať obrázok .... ináč v pohode ... také normálne chlapské ruky ... asi by som dala o jeden strieborný prsteň menej ... ale to je len môj pohľad ... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To by snáď mohlo byť v téme Muži, čo si všímate ako prvé na ženách?. Žeby ju nejaká žena založila? A tie fotky partií tela by mohli byť zaujímavé. Tie ruky napríklad

 

 

edit:

to bol gól :) , už som to opravil, nejako som nerozmýšľal, žeby čo na srdci to na jazyku? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mňa skôr zaujíma, čo sem ženy vycapia.

Axel Wers, ty si určite nezabudol, akú tému si založil :) : " Ženy čo si všímate ako prvé na mužoch?"

 

ty tu vidíš nejaký dôvod, aby tu ženy niečo vycapili ?! :)

 

som zvedavy co dalsie zeny budu chcet aby sme sem vycapili

 

ale no... kto sa tu hrnul ukazovať svoje packy ? my sme nič nechceli ... ;) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No ja mam rad sortky, ale aj tlacgule, ale musia byt stylove. A vlasy? HAHAHAHA ked vyleziem z vody a s mokrou hlavou, tak ma nikto nespozna. Uplne iny clovek potom. Vlasy robia veeeeeeeelmi vela a preto som na ne zatazeny! :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov