Skočiť na obsah

Ženy, čo si všímate ako prvé na mužoch?


Sniper

Odporúčané príspevky

vlasy sú dosť svojské :lol:

nie každému pristane všetko , takže ... keď má niekto účes, ktorý mu skutočne pristane, je jedno, či sú dlhé krátke či nagelované .... jednoducho účes dokončuje človeka ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cizy

 

ak ti teraz 10 babeniek povie, ze cierne, s melirom a nagelovane s ofinou padajucou do cela... pobezis hned zajtra ku kadernikovi ? :)

 

zaklad je, ako sa citis ty, a musis vediet, ze ono alebo hento ti pristane

a ak nie su mastne, plne lupin, tak sa mi paci vsetko :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

videla som ťa na nejakých fotkách , kde boli trochu kratšie ... myslím, že je to k tvojej tvári dobré .... aj postave :lol:

 

keď chceš meniť, tak málo , pekný zostrih, ale nemeň to veľmi ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

weirdo,

ja nie som celá porota ... :lol: ale si prvá odvážna lastovička, tak chceš počuť pravdu, a nič len pravdu ? :)

 

tak teda : obrázky v poradí 4, 3, a 5 sú pre mňa najvýstižnejšie... silnejšie zápästia, obrázok trochu môže klamať, ale ruky v pohode... ani príliš kostnaté, vôbec nie "macaté", ani veľmi silné, štíhle prsty a nie príliš veľké dlane ... tak akurát :) a páči sa mi tá pravá, nie kvôli fľaške , ale tomu nenápadnému náramku ;)

 

takže u mojej poroty je to dobré ;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tu flasku som tam dal naschval, lebo sa tu ktosi bavil o drzani pivoveho pohara ... pohar nebol, tak aspon takto :lol:

 

... no a obrazok asi naozaj klame, lebo zapastia mam vcelku tenke

 

... a inak ... dakujem :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hlboko sa ospravedlňujem tvojim zápästiam... :) na tom fľaškovom obrázku je iný uhol, tam je to vidieť :lol:

takže fľaška splnila svoj účel ... tvoje ruky sú ok :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chlapci zlatí, ja nechcem zostať jediná porota :lol:

 

 

cizy, platí v podstate to isté: ruky v pohode :) .... nie príliš kostnaté, vôbec nie "macaté", trochu kratšie prsty, než dlaň, ale zasa môže klamať aj foto...

pestovaná ruka, ktorá sa myslím celkom k tebe hodí, na tom pohári je stisk taký "chlapský" :) ...

 

ruka taká akurát ... ok ...

takže u mojej poroty je to dobré ;) ;)

 

;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak dajme tomu, ze moj nazor: WEIRDO-ve paprčky sa mi lúbia :lol: take akurat....ani kostnate, ani macate /ehm,prepac game za prebratie slovicok,ale nic vystiznejsie ma nenapada :) )

 

akesi mam divoke chute :) ... to asi ta abstinencia **** ehm.... ;)

 

btw, co sa tyka vlasov....mne osobne sa na chlapoch dlhe vlasy nepacia....jasne, je to ich osobna zalezitost, ... mam skusenosti, dost mojich kamaratov malo dlhe, dlhsie vlasy, a po ostrihani....no proste o 180 stupnov iní chalani, sympatickejsi a slecinky sa o nich aj inak vyjadruju

 

paci sa mi, ked sa chlap o vlasy stara...cize nielen ucese a ide....ak doda nejaky ten gel, vytvaruje, pripadne moderny strih....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak dajme tomu, ze moj nazor: WEIRDO-ve paprčky sa mi lúbia :lol: take akurat....ani kostnate, ani macate /ehm,prepac game za prebratie slovicok,ale nic vystiznejsie ma nenapada :) )

vedze ma tolko nechvalte, este si zacnem namyslat :) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vedze ma tolko nechvalte, este si zacnem namyslat :lol: :)

najprv chce vedieť, a potom keď vie, sa mu to nepáči ... božebože :)

 

a čo ďaľší odvážlivci ? pripomienok k našej metóde mali chlapci hocikoľko .... a teraz sú akosi ticho ;)

 

/ a že je to trochu poradňa ? nech je ... stále je to pre dobdrú vec .... a stále je to o tej jednej veci ;) /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game, ale ved ja som spokojny ... to len aby rec nestala :lol: zlepsilo mi to den ... a ked som si precital dollphinkinu reakciu, tak som krochkal blahom :) :)

ako "málo" stačí ku krochakniu ;)

hlavne, že si spokojný ... počkaj, za chvíľu nás tu nejaký modertátor zruší ... ;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keď som dnes náhodou bol v Galérii a videl som čo za křápy si to tam niektorí pofotili, tak som stratil chuť aj foťák hľadať :)

hehe ... problém je v tom, že nie ty máš hodnotiť pracky tých druhých .... ty máš sem len pekne otrčiť tie svoje ... :) :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov