Skočiť na obsah

Hackeri


Sniper

Odporúčané príspevky

uz pochop, ze ty nehackujes stranku. Ty hackujes stroj na ktorom ta stranka bezi. On aby nieco mohol na stranke prepisat tak musi mat pristup k stroju. To nejde len tak, otvorit zdrojak a dat save...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 90
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • chorche

    28

  • Nokia

    27

  • Darkman

    13

  • Sniper

    11

Top prispievatelia v tejto téme

kokos chorche ty si fakt dilino

 

ano, ked uz hacknem stroj, nieje problem najst index.php a dopisat tam co sa mi zapaci

 

ale to ze tam nieco dopisem je len drobnost, ja by som mohol ten server kludne hacknut, vsetko odtial vymazat

 

takze by to malo prd s pozmenovanim stranky

sa uvedom konecne, ze hackovanie ma VELKE PRD s tym ci vies ci nevies tvorit web stranky

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ty si lolaak. Vsak o tom to je hackovane. Si myslis ze ludia hackuju stroje na ktore maju fyzicky dosah? Vsak to nemusim hackovat... pokial nemaju cryptovany filesystem tak tam supnem nejake live distro a mozem si robit z diskom co chcem.

 

Napr. naburas sluzby ktore bezia na pocitaci. Noze skus start -> run -> cmd a napis netstat -a. Uvidis tam take krasne ze 'listening' t.j. ze dany port je obsadeny nejakou sluzbou, ktora pocuva a caka na prichodzie spojenia. Tieto sluzby su tiez len kusy kodu maju (ako kazdy program) chyby (exploity), a tieto chyby mozu byt vyuzite na to aby ziskal kontrolu nad strojom (code insertion cez buffer overflow a podobne srandicky :lol: ). A ak ti dana sluzba bezi pod adminom, tak mas pristup k celemu stroju, vzdialene. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kompy co nie su napojene na net (resp. nie su fyzicky prepojene s kompom, co je na nete) sa akosi nehackuju (nedaju sa :lol: ):)

Vzdy sa najprv musi prelomit ten komp co je priamo na net pripojeny ;)

 

Ak mas fyzicky pristup k stroju, co ti brani ho jednoducho vytiahnut z elektriky? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chorche na to mas moc obmedzene zmyslanie aby si pochopil ako je asi tak zapojeny do siete nejaky pocitac na ministerstve...

 

si uvedom ze kym sa tebe otvori napr www.google.sk tak to prejde fyzicky cez X vela zariadeni...

a tak isto sa vies cez X takych zariadeni dostat na hocijaky pocitac, ktory je nejak zapojeny na internet

 

takze hacknut server hocijakeho ministerstva z domu sa da uplne kludne, a dokonca tak nech to vyzera ze to bolo hacknute z ciny

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nic. A ako chces hjacknut stranku ministerstva? Z domu.

no ocividne, ked som schopny si pozriet stranku (takze podla vsetkeho vyuzivam sluzby APACHE, ktory pocuva na porte 80), tak som schopny sa podobnym sposobom napojit na kazdu sluzbu co bezi na danom stroji.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Chlapi, cize netreba siet, staci web a napichnes sa na hocijaky comp, vsak? Ono nemusis sa tvarit, ze si z Ciny. Existuje nieco ako plavajuca IP, nie? Teraz sa ukaze ako z Ciny, o 5 minut ako zo Svedska a o dalsich 5 ako z Finska, nie?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chorche jednoduchu vec ti poviem, internet je siet sieti...

staci??

 

a o IPckach si skus najprv pozriet nieco na googli.. ono to nieje takze ze sa mi bude menit kazdu minutu IPcka a ze vzdy bude od ineho providera

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

chorche dojdes a uz pises bludy

spravcu internetoveho klubu co znamena zapojit pc a nastavit v exploreri domovsku stranku vie kazdy

ale ked niekto chce machrovat a tvrdi tu nieco o bludoch typu plavajuca IPcka a podobne srandy tak to vyznie akurat tak smiesne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chorche ked si spatne v tejto teme pozrem co si popisal viem akurat ze o sietach vies maximalne tak mozno nastavit si IPcku vo windowsoch a nastavit si browser

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vies, vsetko chce cas a ja sa rychlo ucim, za mesiac som spravil pokroky a tamtie pasaze su tamtie pasaze, to Ta ale neopravnuje zo mna robit srandu, vies, ked som mal 5 rokov, myslel som si, ze Vieden je v Australii, 5 dni dozadu mi tiez niektore veci nic nehovorili, si myslis, ze sa nezdokonalujem?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nokia: Pozri si temu Ulavte si tu a oduc sa do mna rypat. Ale vdaka za typy, beriem si to ku srdcu. Ucim sa, ty poloboh, co vie vsetko! Ked si taky frajer, tak hackni nase CITko....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chorche niesom ziaden poloboh a nemam za potreby hackovat nieco

ja aj Darkman sme sa ti najprv slusne snazili vysvetlit nieco o sietach a nieco ta mozno aj naucit

skoncilo to tym ze si nam vynadal aki sme debili ze ake bludy kecame, pritom my aspon vieme o com hovorime

 

takze teraz, ked si sa uz nieco naucil, nemam dovod byt k tebe prijemny a mily a viest ta krok po krocku ako dalej.. sam si si to dosral svojim sprostym spravanim

 

takze len sa uc dalej, a snad raz pochopis o com to cele je

dam ti len jednu radu

ak sa chces vela naucit chod na www.cisco.com

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov