Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

jeminenky, mňa si na pošte jednoducho prekrstili. už x- krát som im slušne povedala, že krstným menom sa volám ... "iskra" :lol: , tak nech budú takí dobrí a nech si ma opravia v počítači :bezradny:

a nenechávajú v našom priečinku lístky s cudzím ženským menom ..., a tiež občas aj poštu nejakej druhej ženskej :doh:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja musim vyslovit spokojnost s postou. sice zacina byt draha, ale sluzby spolahlive

 

to este bude vyzerat ked sa sprivatizuje. medzi mestami si to rozoberu sukromnici a na dediny a lazy zas nic nepojde ako autobusy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

CI BOHA, JAK MA PRAVE NASRDILA SLOVENSKA POSTA... rano mi prisla SMS, ze mi pride balicek, cakam na neho uz od minuleho tyzdna, lebo tam je nieco, co potrebujem na zajtra, cely den sedim DOMA jak tepsa a CAKAM kedy pride kurier, a ked som sa ho doteraz nedockala, volam kurierovi, ze kde je balik - ta, ze NESTIHOL som... si ho mozete vyzdvihnut zajtra poobede (co mne je nanic, bo ked tu nebude zajtra rana, uz je mi v podstate na nic)... ma porazi!!!!!!

 

a to som si zacinala pochvalovat to dorucovanie kuriermi...

 

e este ked tam uvedu dovod nedorucenia ze nezastihnuty zakaznik, tak asi mu najblizsie pekne skocim do usmevu!

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

CI BOHA, JAK MA PRAVE NASRDILA SLOVENSKA POSTA... rano mi prisla SMS, ze mi pride balicek, cakam na neho uz od minuleho tyzdna, lebo tam je nieco, co potrebujem na zajtra, cely den sedim DOMA jak tepsa a CAKAM kedy pride kurier, a ked som sa ho doteraz nedockala, volam kurierovi, ze kde je balik - ta, ze NESTIHOL som... si ho mozete vyzdvihnut zajtra poobede (co mne je nanic, bo ked tu nebude zajtra rana, uz je mi v podstate na nic)... ma porazi!!!!!!

 

a to som si zacinala pochvalovat to dorucovanie kuriermi...

 

e este ked tam uvedu dovod nedorucenia ze nezastihnuty zakaznik, tak asi mu najblizsie pekne skocim do usmevu!

 

včera som si odžila podobný nasrdený deň, a to som tuším ešte písala, že nejaké zlé skúsenosti s nimi nemám ...

 

čakala som balík, z Čiech, zaplatený dopredu, celý minulý týždeň doma, dokonca sme vždy boli doma aspoň dvaja ...

 

včera som našla v schránke hodené upozornenie, že ma 4.7. hľadali s balíkom, a že adresát nezastihnutý ... vážne som myslela, že ma uchytí.

 

takže tak pekne v ráži, zavolala som na poštu. pán, ktorý vec vybavoval, po chvíli zistil, že odosielateľ spravil chybu, nenapísal k adrese aj číslo telefónu. / už som od nich objednávala viackrát, telefón tam je nutné uvádzať, netuším, prečo ho neuviedli /

skrátka mi nemohol poštový kuriér zavolať, no dobre.

ale, pýtala som sa ďalej, prečo teda nezazvonil na domový zvonček ?

 

okamžite som bola upodozrievaná, že som bola určite kdesi na balkóne, a nepočula som zvonenie ... smola, pane, balkón mám presne nad vchodom a zvončekmi,

ďalší prieser, že v ten deň mi pre susedov nechával jeden iný kuriér balík, čo robia kuriéri bežne, a celé roky využívame kuriérov, a nikdy nebol najmenší problém ...

že mi zvonček funguje, a jednoducho som sa nepohla celý týždeň, som doma, čakám na dvoch kuriérov, na zvončeku vypísané meno, zvonček funguje, a neexistuje taký prípad, že by tu niekto nereagoval či už na telefón či na zvonenie ...

 

okamžite mal argumenty, či som si istá, že som nikam neodišla, ani do obchodu, ani k lekárovi, ...

všetky možné námietky, bola to vskutku podnetná debata, s tým, že nepoutekám na poštu pre balík, keď si ho objednávam domov, keď som práve preto zaplatila kuriérnu službu, aby mi ho odviezli ...

 

skončilo to tak, že po asi desiatich minútach, čo sme si vyvracali argumenty, sa spýtal, či teda chcem, aby mi ten balík doviezli ...

dnes ho doviezli ... pretelefonovala som kopu peňazí a poriadne sa naštvala, ale mladý pán ho bez slova doviezli.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ano, idem sa stazovat, lebo uz ma fakt dozrali... hlavne keď zamestnanci pošty ani len náhodou nepoznajú niečo také, ako ospravedlniť sa...

Ty si objednavaj tovar aspon pol roka dopredu :zubiska: Uz minule si pisala ze si mala problem s kurierom.No neviem ako to robite, ci mate naozaj smolu ci v com je uz problem mile damy.Ja som si pred mesiacom objednal knihu z Martinusu a....ziadny problem :P Postar ma nezastihol doma lebo som bol v praci nechal mi listok v schranke.Na poste som si knihu vyzdvihol a bez akehokolvek problemu. ;) 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

funi,

obávam sa, že si nepochopil, o čom sme s trini písali, alebo ti úplne unikla podstata ... : )

žiadny problém nemáme, problém má pošta. bol to poštový kuriér, objednaný a zaplatený aj s rozvážkou.

 

píšeš, že si  bol v práci, tak ťa kuriér nezastihol doma, nechal lístok, odišiel si na poštu pre knihu ... super.

my sme boli doma, a čakali na kuriéra, ktorý si nedal prácu aspoň zazvoniť, a vhodil lístok do schránky / v mojom prípade /, že adresát nezastihnutý ....

čo je veľmi podivné, pretože k tomu musel mať otvorené vchodové dvere, zvončeky sú vonku, ale schránky v chodbe za dverami ... v nedeľu sme vyberali noviny zo schránky, a nič tam nebolo, v pondelok tam bol lístok, že 4.7. adresát nebol zastihnutý - pritom adresát sedel doma na zadku a čakal na kuriérov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

funebrak, čítanie s porozumením je pre puberťákov strašne ťažké, priam nemožné, všakže?!

 

game, "môj" kuriér teraz seká dobrotu :-)))

 

ale najviac sa mi páčil kuriér, čo mi niesol látky z Čiech - prvý krát sa mi ozval, že mi donesie balík, či budem doma.... keďže som bola v práci, nechal si vysvetliť, kde pracujem a že ho mám teda čakať, donesie mi to... a za 2 týždne mi prišiel ďalší balíček a kuriér mi volal - vy ste v práci tam na tej rumunskej či akej, všakže, čakajte ma... :-))) už si nepamätám, z ktorej doručovacej spoločnosti bol...

 

a minule sme vyskúšali zásielkovňu (v čechách sa to tuším volá Uloženka) - síce poštu neroznášajú, ale celé vybratie zásielky mi trvalo asi tak 35 sekúnd aj so zaplatením :-)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pred par dnami som si objednal tovar z inter.lekarni.No čuduj sa svetu mile damy,kurier mi dnes zavolal a doniesol mi baliček priamo do prace.Ano dobre citate do prace :zubiska:  :P Takže mate proste smolu :P  :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

funi,

 ... obávam sa, že stále ti  robí problém písaný text  ...  -_-  :

 

... ale najviac sa mi páčil kuriér, čo mi niesol látky z Čiech - prvý krát sa mi ozval, že mi donesie balík, či budem doma.... keďže som bola v práci, nechal si vysvetliť, kde pracujem a že ho mám teda čakať, donesie mi to... a za 2 týždne mi prišiel ďalší balíček a kuriér mi volal - vy ste v práci tam na tej rumunskej či akej, všakže, čakajte ma... :-)))
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pripomína mi to jedného fórumáka, ktorý to vždy aj napísal do svojich príspevkov : diskusiu nečítam, nezaujíma ma ... :)

 

tak sa navráťme k pošte, a skúsme čítať s porozumením príspevky toho druhého, šak diskusia ... ok ? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

hlásim sa do klubu nasr...dených

v piatok som čakal zásielku z ďalekého východu, nemal som toho veľa na práci tak som sedel pri kompe, blúdil po nete, a občas som sa pozrel na stránku pošty ako to vyzerá s mojim balíčkom, do 13:00 tam bolo toto:

 

  • 26.02.2014
    15:08
    Zásielka podaná na pošte Snina 1, Študentská 1442, 06901 Snina
  • 26.02.2014
    15:51
    Zásielka v preprave
  • 28.02.2014
    07:42
    Zásielka prevzatá na doručenie

o 13:00 pribudli nové informácie:

 

  • 28.02.2014
    09:42
    Zásielka nebola doručená - adresát nezastihnutý
  • 28.02.2014
    12:43
    Zásielka uložená na pošte OSS...

pritom som sa celý čas nepohol z domu, zvonček máme funkčný, pošta mala k dispozícii kontaktné info, ale nikto nič, ani telefonát, ani SMS ktorá, ako mi potom tvrdila pracovníčka pošty, mi vraj musela prísť a informovať ma že som nebol zastihnutý a kde sa zásielka nachádza. sadol som teda do auta a išiel si to vyzdvihnúť osobne, ešte aj to bol problém lebo som si nepamätal číslo zásielky. problém sa zázračne vyriešil tým že som sa začal domáhať od pracovníčky pri okienku jej nadriadenej, aby mi vysvetlila ako to vlastne s tým doručovateľom bolo a prečo zásielku nenechal na pošte u nás keď tam teda údajne bol. odrazu už nebolo treba ani číslo zásielky, stačilo meno a adresa aby som sa neskôr dočítal:

 

  • 28.02.2014
    13:34
    Zásielka uložená na pošte ...
  • 28.02.2014
    13:36
    Zásielka vydaná adresátovi na pošte

myslím že to bolo naposledy čo som pri objednávaní z netu využil služby slovenskej pošty.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kvalitka, clovece,  ... vitaj v klube :klobuk:

 

minulý rok som narobila extra veľké čoro moro po telefóne s jedným akýmsi šéfom na tunajšej pošte kvôli tomuto istému, tuším som to tu ja písala - ja doma, celé dni čakám na balík, a poobede nájdem v schránke žltý lístok "adresát nezastihnutý" ... myslela som, že ma uchytí. ani zvonček sa neobťažovali stlačiť, ale lístok vypísať mu nevadilo.

odvtedy funguje rozvoz balíčkov, len nech to nezakríknem.
 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a nam asi skoncia dobre vztahy, ked nasu milu postarku trafi slak z jej novej sefky, teda postoveducej

byvala veduca isla pracovat kdesi inde a na nasu malu dedinsku postu prisla nejaka pizda, ktora sa sprava presne v duchu "ked sa ho*no dostane na policu, tak si mysli, ze je marmelada"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jedna pošta je blízko nášho bydliska a chodievali sme si pre zásielky tam. Ale to by nebolo tu na SK, keby sa ľuďom neusilovali skomplikovať život. Už tak 15 rokov - napriek tomu, že tá pošta funguje úplne normálne a je tam všetko, čo na pošte býva - nám to zmenili, samozrejme k horšiemu, a si musíme chodiť po zásielky úplne od ruky, ani nič tam nechodí, takže akurát tak peši, a ešte k tomu je tam vždy kopa ľudí.

Dobre, za tie roky sme si zvykli, že musíme chodiť až do prdelkoviec a s balíkmi sa vliecť kusisko. Ako keby to nestačilo, nedávno došlo k ďalšiemu "skvalitneniu" služieb...už tam neexistuje okienko pre takéto zásielky, aj tak pri ňom bývalo vždy veľa ľudí, ale teraz, ke*ď toto okienko zrušili a musíme sa postaviť k "univerzálnemu" okienku, tak je to horor. Rady sa vinú až von, a ešte keď si babky chodia po dôchodky, to je teprva potešenie dostať balíček...najkrajšie je, že ten balíček spravidla býva len nejaká hrubá obálka, takže poštárke by nemalo robiť väčší problém to kydnúť do kabele a napchať do schránky. Ale nie, ja si nájdem žltý lístok, že adresát nezastihnutý, či som bola doma, alebo nie. Ani sa nenamáha mi zayzvoniť...s kuriérmi nemám moc skúseností. Chcela by som si objednať stelivo pre mačky, ale predstava, že by som tie 10kilové balíky ťahala ten kus z pošty, by mohla byť aj mojou poslednou predstavou...

skrátka, kvalita poštových služieb sa v tomto systéme zlepšuje a zlepšuje, len mňa z toľkej dobroty asi ohne! :janie: :wall:

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

každé 3 týždne mi chodia obálky s liečivom Arthroprim + faktúra, má to byť niečo na kĺby, dala som sa ukecať, ale už ma otravuje chodiť si pre to na tú poštu a odstáť si tam pol až 3/4 hodiny kvôli obálke, ktorú mi poštárka pokojne mohla strčiť do schránky, a tak sa chystám to odhlásiť. Mimochodom, čo sa stane, ak si nepôjdem vyzdvihnúť tie veci na žltý lístok? Nebude odo mňa firma vymáhať zaplatenie ešte aj s dajakým penále?

Viem, že skladovacia doba je 21 dní. Čo s tým robia potom, nemám páru.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to je pravda ... tam, kde to ide, ich používam aj ja. zvyčajne je to nejaké euro navyše, než čo pýtajú za dopravu poštou, a to nestojí za nervy a lozenie na poštu a naháňanie mne patriaceho balíka.

ale pravidelne objednávam nejaké špeciálne diétne potraviny z Čiech, tam to ide len poštou, a kvôli tomu som sa raz nepekne povadila s našou poštou, už som tu o tom písala, odvtedy to funguje... len to nechcem zakríknuť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov