tomassi Zverejnené 7. Február, 2007 Zverejnené 7. Február, 2007 Možno to nie je BohVieAká téma, ale chcem vedieť názor ba túto vec Spolubývajúci sa ma minule spýtal:Čo je cikula, muž alebo žena? - keď to pretransformujem do rečí ľudí, tak otázka znie takto Kto má cikulu?muži či ženy on je zo ZV(pre dolfinku ZVolen) moja spolužiačka tiež zo ZV a ešte jedna spolužiačka z LM(Liptovský Mikuláš) tvrdia, že ju má Žena ja z PE (rozumej Partizánske) a ľudia západnejšie hovoríme, že Muž
Ajk Zverejnené 7. Február, 2007 Zverejnené 7. Február, 2007 cikulu ma zena... a to som zo zapadu... :lol:
Andulqa Zverejnené 7. Február, 2007 Zverejnené 7. Február, 2007 aj ked som toto slovo nikdy nepocula, tak mi to znie skor zensky nez muzsky :lol:
weirdo Zverejnené 7. Február, 2007 Zverejnené 7. Február, 2007 v BB je to zenske, v PO maju sice pisulu ale bolo to muzske
doll Zverejnené 7. Február, 2007 Zverejnené 7. Február, 2007 :lol: axel, to si co povedal...si zmiesal dva rozne "organy" tiel cikula...ZENSKY pohlavny organ cicik....ZENSKY prsnik... :) zrovnaj si faktosh :)
Hedgehog Zverejnené 7. Február, 2007 Zverejnené 7. Február, 2007 Ja som tiež zo západu, ale až doteraz som bol bez akýchkoľvek pochýb v tom, že cikulu má žena... :lol:
Ajk Zverejnené 7. Február, 2007 Zverejnené 7. Február, 2007 no mna odmalicka ucili ze zeny maju cikulu a chalani pisulaka/vrabca (alebo ine pomenovanie).. a cicik bolo prsnik...
chorche Zverejnené 7. Február, 2007 Zverejnené 7. Február, 2007 Muz. Ja som vo Zvolene skoro v kuse. A taku sibnutu otazku podobneho charakteru tu este asi nikto nepolozil....
Ignatius Zverejnené 7. Február, 2007 Zverejnené 7. Február, 2007 Ako vraví Ajk, cikula - žena, chalan - vrabec, cicík je prsník...
RoSo Zverejnené 7. Február, 2007 Zverejnené 7. Február, 2007 Ok. CI-KU-LA - taketo nieco som nepocul v okoli Presova, Bardejova, Stropkova, Svidnika, Kosic. Ak taketo slovo niekto pouziva, tak je privandrovalec z ineho kuta Slovenska.
choze Zverejnené 10. Marec, 2007 Zverejnené 10. Marec, 2007 asi som tu najstarsi a od malicka teda este za komunistov platilo ze :cikula - ženacicik - prsnikvrabec ,pindur, vtak, ocasek, ozdoba - muž
Hedgehog Zverejnené 12. Marec, 2007 Zverejnené 12. Marec, 2007 Choze - len si nefandi, že si tu najstarší... :) Polaris, aké zamotávanie... Skôr narodení tvrdíme, že cikulu má žena. Tak to bolo kedysi - možno v čase transvestitov to už také jednoznačné nie je... :lol: :)
Polaris Zverejnené 4. Apríl, 2007 Zverejnené 4. Apríl, 2007 No neviem neviem ;) Potom v tejto dobe je to uz inac a mali by ste si spravit update a drzat sa nasim krokom, aby ste skoro nezostarli :lol: :) :)
Ignatius Zverejnené 4. Apríl, 2007 Zverejnené 4. Apríl, 2007 No neviem neviem, aj môj spolužiak to už párkrát použil v rámci reči a aj on je naučený, že cikulu majú ženy (ale pre doplnenie neviem z ktorej časti Slovenska je...)
Hedgehog Zverejnené 5. Apríl, 2007 Zverejnené 5. Apríl, 2007 Polaris - nijaký update nebude. Chcem aj naďalej ostať tým, čím som - chlapom... :lol:
Polaris Zverejnené 5. Apríl, 2007 Zverejnené 5. Apríl, 2007 Vsak nevadi no :) Ja som to pocul hentak, takze takto to tu prezentujem :lol:Aj tak podla ankety je vidno, ze v podstate je to skoro vyrovnane.
tomassi Zverejnené 5. Apríl, 2007 Autor Zverejnené 5. Apríl, 2007 prvá časť MAFstory zo 6.9.2006, čas 01:46 - CLiCK "Čo je, čo stojíš jak cikula na svadbe?" -takže vieme o čom hovorili a mafiáni sa v týchto veciach vyznajú
choze Zverejnené 5. Apríl, 2007 Zverejnené 5. Apríl, 2007 tomasi to je bratislavska mafia tu v TN mafia pouziva :Co je? co stojis jak cicina v teplej vode ? :) a ked sam prides urcite ti nikdo nebude nadavat do cikul tu su irecitejsie slova. keby si bol na hokeji by si pocul ale ty furt len pri nete to sa tazko cosi nove naucis :lol:
tomassi Zverejnené 5. Apríl, 2007 Autor Zverejnené 5. Apríl, 2007 jáááj chozééééja keby chcem tak do TN prídem pešo, šak 50 kiláčikov nie je tak velaa to s tou teplou vodou sa používa asi všadesamozrejme s malými obmenami
choze Zverejnené 5. Apríl, 2007 Zverejnené 5. Apríl, 2007 a ja ze patris do blavy a cil aj tak neviem kam ta zaradit 50km je napr PE PB PN ALEBO AJ ZLIN
Odporúčané príspevky