Skočiť na obsah

Kto má "cikulu"?


Odporúčané príspevky

Zverejnené

Možno to nie je BohVieAká téma, ale chcem vedieť názor ba túto vec

 

Spolubývajúci sa ma minule spýtal:

Čo je cikula, muž alebo žena?

 

- keď to pretransformujem do rečí ľudí, tak otázka znie takto

 

Kto má cikulu?

muži či ženy

 

on je zo ZV(pre dolfinku ZVolen) moja spolužiačka tiež zo ZV a ešte jedna spolužiačka z LM(Liptovský Mikuláš) tvrdia, že ju má Žena

 

ja z PE (rozumej Partizánske) a ľudia západnejšie hovoríme, že Muž

  • Odpovedí 46
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Polaris

    8

  • choze

    6

  • tomassi

    5

  • Hedgehog

    3

Top prispievatelia v tejto téme

Zverejnené

aj ked som toto slovo nikdy nepocula, tak mi to znie skor zensky nez muzsky :lol:

Zverejnené

v BB je to zenske, v PO maju sice pisulu ale bolo to muzske

Zverejnené

:lol: axel, to si co povedal...si zmiesal dva rozne "organy" tiel

 

cikula...ZENSKY pohlavny organ

 

cicik....ZENSKY prsnik...

 

:) zrovnaj si faktosh :)

Zverejnené

Ja som tiež zo západu, ale až doteraz som bol bez akýchkoľvek pochýb v tom, že cikulu má žena... :lol:

Zverejnené

no mna odmalicka ucili ze zeny maju cikulu a chalani pisulaka/vrabca (alebo ine pomenovanie).. a cicik bolo prsnik...

Zverejnené

Muz. Ja som vo Zvolene skoro v kuse. A taku sibnutu otazku podobneho charakteru tu este asi nikto nepolozil....

Zverejnené

Ako vraví Ajk, cikula - žena, chalan - vrabec, cicík je prsník...

Zverejnené

Ok. CI-KU-LA - taketo nieco som nepocul v okoli Presova, Bardejova, Stropkova, Svidnika, Kosic. Ak taketo slovo niekto pouziva, tak je privandrovalec z ineho kuta Slovenska.

  • Pred 1 mesiacom...
Zverejnené

asi som tu najstarsi a od malicka teda este za komunistov platilo ze :

cikula - žena

cicik - prsnik

vrabec ,pindur, vtak, ocasek, ozdoba - muž

Zverejnené

Choze - len si nefandi, že si tu najstarší... :)

 

Polaris, aké zamotávanie... Skôr narodení tvrdíme, že cikulu má žena. Tak to bolo kedysi - možno v čase transvestitov to už také jednoznačné nie je... :lol: :)

  • Pred 4 týždňami...
Zverejnené

No neviem neviem ;) Potom v tejto dobe je to uz inac a mali by ste si spravit update a drzat sa nasim krokom, aby ste skoro nezostarli :lol: :) :)

Zverejnené

No neviem neviem, aj môj spolužiak to už párkrát použil v rámci reči a aj on je naučený, že cikulu majú ženy (ale pre doplnenie neviem z ktorej časti Slovenska je...)

Zverejnené

Polaris - nijaký update nebude. Chcem aj naďalej ostať tým, čím som - chlapom... :lol:

Zverejnené

Vsak nevadi no :) Ja som to pocul hentak, takze takto to tu prezentujem :lol:

Aj tak podla ankety je vidno, ze v podstate je to skoro vyrovnane.

Zverejnené

prvá časť MAFstory zo 6.9.2006, čas 01:46 - CLiCK

"Čo je, čo stojíš jak cikula na svadbe?"

 

-takže vieme o čom hovorili a mafiáni sa v týchto veciach vyznajú

Zverejnené

tomasi to je bratislavska mafia tu v TN mafia pouziva :

Co je? co stojis jak cicina v teplej vode ? :)

a ked sam prides urcite ti nikdo nebude nadavat do cikul tu su irecitejsie slova. keby si bol na hokeji by si pocul ale ty furt len pri nete to sa tazko cosi nove naucis :lol:

Zverejnené

jáááj chozéééé

ja keby chcem tak do TN prídem pešo, šak 50 kiláčikov nie je tak vela

a to s tou teplou vodou sa používa asi všade

samozrejme s malými obmenami

Zverejnené

a ja ze patris do blavy a cil aj tak neviem kam ta zaradit 50km je napr PE PB PN ALEBO AJ ZLIN

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov