Skočiť na obsah

Photosynth


game

Odporúčané príspevky

dám to zatiaľ sem, odborníci to presunú, keď bude treba :lol:

 

 

Microsoft vyvynul a už tuším pustil do sveta jednu zaujímavú vec ...

pretože dnes má každý digitálny fotoaparát / a každý Japonec určite aj tri / - a nie je nič ľahšie ako digitálnym foťákom narobiť fotky, vzniká tak enormné množstvo fotiek

 

vývojári nad tým špekuľovali, ako tie " zbytočné " fotky zužitkovať ... tak vytvorili program, ktorý z nafotených fotiek vytvára priestor - aj s príslušným štruktúrovaním a tak ... rozhodne to musí vyzerať zaujímavo

 

 

pokiaľ viem, niečo z toho je voľne stiahnuteľné na nete ... ešte sa mi to nechcelo hľadať :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 8
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    2

  • Darkman

    1

  • arwiel

    1

  • alfi

    1

Top prispievatelia v tejto téme

  • Pred 1 rokom...

ja som zaregistroval niečo podobné.

 

niekto z výrobcov skonštruoval fotoaparát s tromi objektívmi, uloženými vedľa seba. pri stačení spúšte sa uložia tri obrázky, jeden (z prostredného objektívu) sa dá použiť klasickým spôsobom, ale software vo foťáku vytvorí aj jeden priestorový obrázok zmiešaním všetkých troch záberov dokopy. pretože tie objektívy sú voči sebe o kúsok posunuté, obrázok z každého je zosnímaný z odlišného uhla a po zmiešaní to vytvorí priestorový dojem.

 

videl som tam aj hotové fotky, no nenadchlo ma to.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

Darkman

 

Pozrel som si to video s tvojho linku a jedine čo ma zaujalo, no...... skôr rozrušilo, bola vzrastajúca bolesť mojej hlavy s toho preblikovania malých a veľkých obrázkov. Ak je toto účelom, tak zabralo.

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

včera v jednom z dielov CSI: NY použili a pre divákov samozrejme vysvetlili photosynth, použili stovky fotiek z asi päťdesiatich mobilov, výsledok bol maximálne pôsobivý :lol:

jj, viem, že je to film :) ale prinútilo ma to vyhľadať túto tému ... pred dvoma rokmi sa tu o tom písalo ako o novinke :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov