Skočiť na obsah

Zmeny v Dukle


Sniper

Odporúčané príspevky

Ako sme mohli počuť počas zápasu RUS-FIN, máme nového generálneho manažéra

Edo Hartman

 

niekde som minule čítal, že Saliji obnovil kontrakt a tak zostáva v NR

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 82
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    25

  • chorche

    19

  • Ignatius

    9

  • tomassi

    9

Top prispievatelia v tejto téme

ja viem, ale sa mi zdá, že Garip je lepší

ich mohli zobrař hneď oboch a bol by pokoj

 

inak som na toho Eda zvedavý

si ho vbiem predstaviř ako trénera brankárov, resp. co-komentátora, ale gen. manažér?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Co tam po tom, ale ostava aj Malinsky, to zasa bude tragedia, dufam, ze ho niekam poslu po prvom treningu na suchu, lebo z pohladu na jeho hru v minulej sezone boleli oci. Ako sa to slusne.... "Stojaci Holandan"??? Takze asi tak by som popisal styl jeho hry...antihry.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Chorche, on pôvodne nemal vôbec hrať, bol zranený a po operácii... Zas taký tragický nebol, len sa nemohol hýbať tak, ako ostatní, ktorí boli v poriadku. Daj mu šancu, budúcu sezónu uvidíme...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 6 mesiacmi...
  • Pred 2 týždňami...

Trenčiansku Duklu posilnia Král a Opatovský

 

Konečný termín možných prestupov sa blíži a s ním každoročne súvisia aj prestupy hráčov. Vedenie Dukly Trenčín v tomto smere nezaháľa a svoj útok vystužilo o dvojicu Václav Král a Martin Opatovský. Obaja skúsení hráči už dres "vojakov" v minulosti obliekali.

 

"Môžem potvrdiť angažovanie oboch spomínaných hráčov", vyjadril sa pre hokejportal.sk generálny manažér Dukly Eduard Hartmann. "Král bude k dispozícii už dnes proti Košiciam a Opatovský nastúpi v piatkovom zápase v Martine. U oboch sme sa dohodli na zmluvách do konca sezóny, pričom je možné aj ich ďalšie pôsobenie u nás.

Starí vlci sa vracajú, no uvidíme aká bude ich forma :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 4 týždňami...

Myslím, že Kollár si nevybral dobre. Zlín nie je miesto kde by sa hralo o titul. Je to skôr zrejme o peniazoch. Dukla by potrebovala silného sponzora aby sa skonsolidoval káder, ktorý by bol schopný belasé sliepky vyprevadiť už vo štvrťfinále. Tento rok sme na to mali, rozhodol smolný 5. zápas v SkuBe, ktorý slopanistov postavil na nohy a ďalej už viac úradovala únava.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

Hanzal vyfasoval 4 roky a Duklu povedie Pénzeš.

 

 

Okresný súd vymeral hokejistovi Marcelovi Hanzalovi štvorročný trest

 

Okresný súd (OS) v Žiline v stredu vymeral hokejistovi Marcelovi Hanzalovi za zločin usmrtenia štvorročný trest odňatia slobody.

 

Novým trénerom Dukly Trenčín Július Pénzeš - doplnené

 

Po skončení sezóny 2007/08 sa rozlúčil s Trenčínom Antonín Stavjaňa, a tak hlavnou úlohou pre funkcionárov Dukly bolo angažovanie nového trénera. Po rozhovoroch s viacerými adeptami sa vedenie dohodlo s doterajším asistentom Júliusom Pénzešom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...
  • Pred 3 mesiacmi...

Sa mi páči ako sa na Slovensku rotujú tréneri. Aspoň nechodia do neznámeho.

 

Neznášam keď vedenie tímu hovorí že chce do mužstva zabudovávať mladých hráčov a prebudovávať káder a pritom ciele majú tie najvyššie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov