Skočiť na obsah

Zmeny v Dukle


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 82
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    25

  • chorche

    19

  • Ignatius

    9

  • tomassi

    9

Top prispievatelia v tejto téme

  • Pred 5 mesiacmi...

Bombic sa vracia do Trenčína :lol:

 

Skúsený český obranca František Bombic prichádza po piaty raz do Dukly Trenčín.

"Bombic má na stole trojročný kontrakt. Zmluva je pred podpisom. Ústne sme sa už prakticky dohodli," prezradil prezident trenčianskej Dukly Róbert Švehla na adresu príchodu obľúbenca trenčianskeho publika, ktorý s mužstvom trénuje už od štvrtka. "Ďalší z návratov Bombica do Trenčína bol spontánnou záležitosťou. V Chomutove bol nespokojný, a tak sa nám ozval. V prvom rade ide o kvalitného a nekompromisného obrancu, ale taktiež vieme, že je obľúbencom fanúšikov. Navyše sme asi potrebovali hráča, ktorý vie urobiť poriadok pred bránkou."

 

Vitaj nazad Franto :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

Ten Bombic je ale pekny ***t! Vytvoria mu tu podmienky a on si zdrhne niekam do ceskej nizsej sutaze! :lol: Ale Jano Pardavy sa vracia! Ti blbci v Rusku, konkretne trener, si ho nevazili. Dobre, mame nas klenot. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Takže na Hokejportal.sk je to už potvrdené, Hanzal príde na play-off.

 

Marcel Hanzal späť v Trenčíne

 

Do tímu sa po viac, ako roku vracia enfant terrible trenčianskeho hokeja, Marcel Hanzal. Naposledy pôsobil v Žiline, kam prišiel zo Zvolena. "Marcela sme získali výmenou za Stana Valacha. V Trenčíne nás posilní len na play-off a Stano zostane v Žiline najbližšie dve sezóny.

 

A odchádza útočník Milan Mikulík, ktorý zaostal za výkonmi, ktoré od neho vedenie Dukly čakalo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chorche,bol som na tom zapase,no musel som odist skor na vlak,a zrovna ked som si pustil SRo,aby som dopocuval zapas,odznelo tam toto - a pomyslel som si,ze komentator sedi asi na zimaku v Dubnici.Hanzalove meno sa skandovalo hned pri nastupe muzstva na lad,potom este asi trikrat,raz zaznelo aj Marcel Hanzal daj mu na ***(skalni vedia :lol: ) V skandovacke mena v nedelu vyhral a vykonom opravnenost skandovania potvrdil...I ked jeho pritomnost mi stale nesmakuje z inych dovodov ako vykon na lade...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Viliam Čacho od novej sezóny v Dukle Trenčín

 

Odchovanec trenčianskeho hokeja Viliam Čacho sa po troch sezónach, ktoré strávil v drese Nitry ,rozhodol zmeniť pôsobisko. Po anabázach v Banskej Bystrici, Žiline, Martine a v Nitre sa vracia do rodného Trenčína. 29 – ročný útočník bude tak od nového ročníka zverencom svojho bývalého trénera Antonína Stavjaňu.

 

 

No ešte Vozdeckého by sme mohli stiahnúť. V Nitre patril k najlepším.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Malinský zápasí s nejakým zranením či ochorením, ktoré mu nedovoľuje hrať. Môže hrať iba krátko a aj to iba vtedy keď sa hrá presilovka 5:3. Jeho strely z modrej budú chýbať, tie by Hov(n)iho aj zabili.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Viem, myslim, ze by mal ist na operaciu pruhu...pruhu?.... A operacia sa odklada a odklada. Bodaj by ten tupelo dostal do masky tak, ze sa z toho nespamata a je mi jedno, ci od Malinskeho alebo TIBORA alebo koho.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vdaka, ale uder do masky niekedy sposobuje problemy, spomen si na DiPietra, dostal dva puky do masky a prejavili sa symptomy otrasu mozgu. Hovnimu tak akurat ponatriasalo ten kuraci mozocek, ved ako inak by mohol podpisat s takym hlupym timom? Tot otazka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov