Skočiť na obsah

Akcie


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 46
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    11

  • gowinda

    8

  • Hedgehog

    4

  • doll

    3

Top prispievatelia v tejto téme

bola som na par stretkach z fora, ale nemam rada velke kopy cudzich ludi (ani nemusia byt velke tie kopy), citim sa tam taka stratena takze uz nechodim :)

 

proste nie som taky vyrazny typ, ktory do takychto skupin zapadne :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som mal rád akcie ešte keď som pred rokmi písaval na TXT fórum (Markíza 795/797), ktoré už je v dnešnej dobe celkom iné, a aj ľudia sú tam celkom iní a tých čo som poznal udržiavam kontakt možno s piatimi.

 

Najprv to boli len také akcie ako na POST Fóre, stretli sme sa v nejakom bare a pili sme do rána. Počet ľudí bol zakaždým iný, od 15 do 50-60 ľudí.

 

Hneď po nich nasledovali akcie buď na ubytovniach alebo na hoteloch, tie trvali 2-3 dni.

 

Úplne prvá akcia bola v BB tam som išiel úplne naslepo ale vyplatilo sa :lol:

 

Najlepšie spomienky mám na akcie v hoteli Poľana vo Zvolene, tam som bol ... ani neviem koľko krát, 5-6x? Možno aj viac. Vždy minimálne na 2 dni.

 

Výborne bolo aj v Trnave najmä v Aréne na Prednádraží, síce to bolo také že sme prišli a na druhý deň sa išlo na vlak ale boli to akcie ako sa patrí. Bol som tam asi tak často ako vo Zvolene, tak asi 5-6x. Čo je dôležité práve tam v lete 2001 som sa tam zoznámil (teraz už po vyše 4 rokoch bývalou) s mojou najväčšou love.

 

Dobré akcie boli aj v Blave, v Gemeri, v Smirnoffe som bol raz a tuším Monte Carlo sa to volalo, asi 10 minút od stanice - 2x - tiež všetky také ako v Trnave

 

Jedna z najlepších akcií bola v decembri 1999 v Liptovskom Mikuláši v ubytovni Lodenica (ak si dobre spomínam). Zišla sa tam celá stará garda z TXT a mám na ňu jedny z najlepších spomienok.

 

A potom nakoniec ešte boli všelijaké menšie akcie v Piešťanoch, v Nitre a pod. Tie akcie z TXT v TN a v DCA nerátam tých bolo veľa :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

som zaregistrovana na troch forach, z toho aktivna len na dvoch...a v historii virtualnej komunikacie som bola na stretku/forumackom, iba raz.....

a to bolo na ucast dost chabe, kedze TN kraj ma xy forumakov, dostavili sa iba traja /vratane mna/ :) ... cize ak sa to da nazvat stretkom...

 

na stretko vacsieho kalibru by som aj sla, ale:

add1...ňet financie, kedze som student,

add2..vzdy tie vacsie stretka hodia na BA,ako keby je BA king medzi mestami...

add3..v najblizsej dobe budem mat kopu kopu roboty, cize stretko, kde by som sa zdrzala viac ako den, asi nedam

add4....hmm...uz ma nic nenapada :lol:

 

toť preto....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Hellé

 

Ale tak to sa aj ja pridám. V júni idem do TN na pomaturitné stretko po 15 rokoch. To bude sranda, či sa spoznáme...už sa teším.

 

Som na troch fórach, ale zatiaľ som nebola ani na jednom stretku, priznávam (nebite ma), ale polepším sa.

Poľahčujúce okolnosti: vymyslím

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V júni idem do TN na pomaturitné stretko po 15 rokoch. To bude sranda, či sa spoznáme...

Po 15 sa ešte dalo... Horšie bolo, kaď po 25 sa objavil spolužiak, ktorý nebol ani na jednom z predchádzajúcich a pritom sa zmenil veľmi výrazne nielen v počte vlasov, ale najmä v obvode pása... :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zmeny budú už aj teraz, lebo po piatich rokoch sme takmer nespoznali dve spolužiačky, jedna veľmi pribrala po pôrodoch a predtým bola ako prútik, a druhá dlhovlasá blondína, prišla na stretnutie čiernovlasá na krátko ostrihaná. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zabudla som. neviem,č i to patrí sem, ale stretávam sa s kámoškami, ktoré poznám už 27 rokov, od 1.triedy na ZŠ, stretávame sa asi tak 2-3x do roka, podľa možností, lebo dve sú z TN, ja z NMnV, štvrtá z Blavy, ale momentálne je v Berlíne.

A odkedy som skončila v expráci v Tn, tak sa aspoň 4x ročne stretávam s bývalými kolegyňami od nášho stola a vždy si máme čo povedať. Dokonca sme sa stretávali aj na chate, spoločne s rodinami...ach, to boli časy, teraz aspoň v TN, alebo u niektorej z nás doma.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A kde v Trnave sa idete zrúbať?

Neviem presne, ako sa to tam volá... Je to kdesi pri hlavnej pošte, v pivnici... Ochutnávka vín, dobre vraj varia a patrí to komusi z kamošových známych... :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne napadá jedine Trnavská pivnica, niekde pri štadióne, ak si dobre pamätám, bol som tam pred vyše 6 rokmi. Dobrá akcia :lol:

Inak na Trnavu mám veľa spomienok, či dobrých, alebo aj zlých (že som sa raz zrúbal jak tela), celkovo mi prirástla k srdcu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V tej pri štadióne sme mali stretko po 15 rokoch... A spomienky na zrúbanie ako teľa mám na lyžovačku na Záhradkách... Odvtedy viem mieru, kedy by som prestal byt veselý a o udalostiach by ma muselo informovať okolie... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviem, či sa to dá prirovnať k akcii, ale minulú sobotu som bol v Trnave na zápas Spartaku s Artmediou Petržalka. Nádherná atmosféra. Takých fanúšikov by mal mať každý klub. Táto "akcia" určite stála za to. Aj keď samotná hra bola dosť slabá.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

vo vseobecnosti mi je jedno, kam sa ide, zaklad tvoria ludia, ktori ma sprevadzaju...

 

ale mam v spisskej jeden oblubeny podnik, ktori pred nedavnom zobrali mladi ludia a ked sa tam rozprudi zabava, tak sa tancuje, pije, hoduje, zabava do raaaaaana!!!

a tancuju vsetci, na bare, stolickach, stoloch... hra vidiek, depeche, hex, zona, polemic, prodige, fugees.. tri sestry, imt, vsetko, co si ludia navolia v juke boxe ;) :lol: ;) :) :) ;) ;)

 

niekedy z casu na cas pomoze aj takto zresetovat sa, mne teda urcite

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

No ano, obcas sa pomylim a na nejake stretko idem, ale to sa mi uz davno nestalo. Naposledy sme mali mikrostretko z jedneho chatu asi pred rokom. 8 tvari. Inak sa snazim pokryt nejake technoparty v dosahu. Obcas....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 10 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov