Jump to content

Kruhy v obilí


game

Recommended Posts

Kruhy v obilí ..... pozrite si : http://gajda.cz/?p=38 ... nádhera :)

 

oni sa objavili v prebehu tých cca 25 rokov v obilí, na tráve, dokonca v kukurici, na ľade....

 

a hypotéz okolo ich vzniku je neúrekom....

 

sú od poslov z hviezd?

 

niekto si z nás striela?

 

"vyrábajú" ich vo voľnom čase anglický dôchodcovia ?

 

vytvára si ich Zem sama ?

 

 

;) či ako to je ? :)

Link to comment
Share on other sites

Kruhom v obili velmi neverim. Dokonca som videl, ako pekne ich ludia vedia robit. Ale kto vie... :lol:

No musim uznat, ze niektore vyzeraju perfektne.

Link to comment
Share on other sites

no veď ... :)

 

ale existujú, niekto ich vytvára, ale hlavne vedia potešiť oči .... sú skutočne pôsobivé :) :lol:

Link to comment
Share on other sites

vyzera to uzasne :lol: tiez by ma zaujimalo ako to vznika, kto to robi, ako a vobec :)

 

existuje nieco take aj na Slovensku? vznikli aj tu nejake kruhy v obili?

Link to comment
Share on other sites

vznikajú aj u nás.... zatiaľ sú tu len nejaké od susedov, ale vznikajú :)

 

samozrejme na tie anglické nemajú .... a to je tiež zaujímavé, prečo :lol:

 

tieto linky sú precpané ezoterikou, ale dajú sa:

 

http://www.esoterika.cz/?akce=zobraz&clanid=1705

 

http://www.esoterika.cz/?akce=zobraz&clanid=1706

 

 

pohľadám ešte niečo zaujímavé :)

Link to comment
Share on other sites

Kruhy v obilí

 

Kruhové a iné geometrické vzory, niektoré veľmi komplexné a zamotané, ktoré sa objavujú uprostred polí, obyčajne polí pšenice a obyčajne v Anglicku. Väčšina, ak nie všetky, je pravdedobne výsledkom práce vtipálkov, akými sú Doug Bower a David Chorley, ktorí sa v roku 1991 priznali k tomu, že počas niektorých rokov vyrobili asi 250 takýchto záhadných kruhov. V populácii existuje istá skupina ľudí, ktorí si myslia, že kruhy sú správami z kozmických ľudí mimozemšťanov. Niektorí dokonca tvrdia, že sa s nami mimozemšťania snažia komunikovať prostredníctvom starovekých Sumérskych symbolov. Podľa mňa je to na tak očividne vyspelé národy dosť divný a nie celkom priamy spôsob komunikácie.

 

Dokonca aj vedecky orientovaní ľudia boli zatiahnutí do tohto boja. Obozretne sa vyhli téze, že to boli mimozemšťania, ktorí vysekali do obilia tieto správy. Ale ich fantázia zapracovala a tak sa objavili teórie o smrštiach, guľových bleskoch, plazme a iné, menej okultné vysvetlenia zahŕňajúce prírodné sily ako vietor, teplo, alebo zvieratá. Avšak ak hľadáme prirodzené vysvetlenie záhadných vecí, nikdy by sme nemali zo svojho kontrolného zoznamu vylúčiť možnosť, že jav, ktorý študujeme, je podvod. Kruhy v obilí, domnievam sa, by mali byť študované spolu s ostatnými podvodmi, ako Muž z Piltdown a Obor z Cardiffu.

 

Keby boli kruhy v obilí existovali v trinástom storočí, pripisovali by ich Diablovi, o ktorom vraveli, že je zodpovedný za mnohé čudné udalosti rovnako ako za mnohé normálne veci, ako bola stavba v Stonehenge či Hadriánov múr medzi Anglickom a Škótskom. Mnohí verili, že starovekí ľudia sotva mohli dokázať také skutky vlastnými silami. Dnes diablovu moc ako vysvetlenie pre čudné alebo zázračné veci nahradili mimozemšťania

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Podobne ako Anakreon - mal som tu cast vidiet fotoreportaz s kratkym clankom o tom, ako tieto kruhy v obili vyrobit. Neverim, ze su to posolstva mimozemstanov. Je to veldielo niekolkych nudiacich sa ludi z celeho sireho sveta.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

je tiez zaujimave, ze s coraz castejsim objavovanim a v priebehu casu, pokrocili z primitivnejsich foriem spiral do zlozitych tvarov, je nad slnko jasne, ze " niekto" sa v nich zdokonaluje. Je uz na kazdom, koho si predstavi pod tym pojmom.

 

Jedno nechapem - tvrdeniam ufologov, specialistov a inych vedcov, ked vypustaju tvrdenia podobneho razu- ze v okoli bola namerana zvysena elektromagnetivita, ci dokonca radioaktivita!! Napadlo ma, ze tito profici koniec koncov mozu pouzit nejake pristroje, aby zmiatli vedcov, al. su vedci natolko zafixovani do tejto oblasti, ze povazuju aj najmensie odtienky prirodnych sil za nieco významne...

fakt neviem, toto mi nie je jasne :)

 

pripajam ukazku, ako sa kruhy v obili adaptovali do nasej civilizacie :lol:

 

Obrázok Obrázok Obrázok

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Keď sa tu tak živo debatuje o kruhoch v obilí bolo to aj testované. Ľudia čo sa tomu venujú si zaobstarali pomôcky drevo previazané lanom ktoré si chytíš do rúk a nohou stúpaš po dreve a takto pekne za pár hodín vytvorili obrazec.

 

+ jedna zaujímavosť:

 

- Tie pripravené výtvory boli odlišné od tých ostatných. Mali polámané steblá. Čo u iných zložitých (mimozemských) neboli, boli len ohnuté a po pár dňoch sa opäť vyrovnali a ďalej rástli...

Link to comment
Share on other sites

Presne to čo vravíš ja som si tiež naplánoval obetovať +- 1 noc v prípade deň na takúto vec s kamarátom no uvidíme... a steblá aj tak zlámeš... uvidíš...

Link to comment
Share on other sites

No ja sa pokúsim urobiť niečo čo bude dosť viditeľné aby to bolo v správach no uvidíme... a neboj neprídu ti na to nemajú ako prísť ak im tam nenecháš krv alebo sliny nanajvýš ohorok od cigarety tak určite nezistia...

Link to comment
Share on other sites

ak vleziete do sukromneho, obrabaneho pozemku, vezmite si nepriestrelne vesty, mladenci. tu na okoli su polia strazene a sem - tam praskne aj nejaky vystrel, ked zacne sezona a cigani chodia na zemiaky. o cvicenych straznych psoch uz radsej nehovorim. vela stastia!

Link to comment
Share on other sites

U nás nič takého nieje jednoducho čisté políčko + malé družstvo a žijeme. Netreba nám žiadnych psov. Ale čierne oblečenie a kuklu si nezaškodí obliecť. A do poľa si odstavím aj bicykel aby som v prípade nejakého prezradenia sa pohyboval rýchlo aby si mysleli ľudia, že to robí nejaký ufonec :lol:

Link to comment
Share on other sites

Samozrejme fotky budú už sa neviem dočkať. Ibaže treba spraviť pomôcky na rýchlejšiu robotu... :lol: a tiež by som prijal aby ste mi navrhli nejaký obrazec nakreslený, nejaký jednoduchý s vašej vlastnej tvorby aby som mal nejaký námet a vy dôkaz o tom, že som to robil ja. Očakávam niečo jednoduchšie tak max do 30x30 metrov štvorcových.

Link to comment
Share on other sites

Mám tu zopár obrázkov nad ktorými som rozmýšľal hodný čas a snažil som sa zistiť čo by tak mohli vyjadrovať.

 

obrázok nefunkčný

Pri tomto ma napadlo, že to v diaľke vyzerá ako smajlík ktorý odosiela nejaké informácie.

Čo by mohlo znamenať, že týmto nám nejaká civilizácia dáva najavo, že bude odosielať informácie týmto spôsobom

obrázok nefunkčný

Toto mi pripadá ako magnetické pole niečoho, dajme tomu niečoho čo sa nám snažia povedať. Možno ide o nejakú technológiu.

obrázok nefunkčný

Toto môže byť nejaká súčiastka znázornená aby sme vedeli tu technológiu zostrojiť. Všimnite si pri tom vzdialenejšom obrazci ako keby znamienko -.

 

Obrázok

 

Toto vypadá ako nejaké oko a všimnite si, že nieje na celom kruhu, to môže znamenať, že už majú zmapovanú našu planétu natoľko ako naznačili v tom obrazci.

 

Všetko toto je veľmi zaujímavé ale či ja to tak to sa môžme len domnievať a skúšať vymýšľať nové teórie...

 

edit.prel.na FTP.g.

Link to comment
Share on other sites

ak predchadzajuci obrazok zanechala naozaj mimozemska civilizacia, myslim ze nam naznacuju, ze ich spravy su urcene nie ludom, ale mackam.

mam dojem, ze macky povazuju za velmi mile tvory - svedci o tom ta ozdobka, maslicka pri uchu. a tiez mam dojem, ze zatial ziadnu macku neuniesli a podrobne neskumali. tej na obrazku totiz vyrastaju fuzy niekde na licach, kym nase macky ich maju hned pri nufaku. mozno je to teda ICH obrazok, snazia sa nam ukazat, ako vyzeraju.

 

zda sa mi, ze nezobrazili dospelu macku, ale maciatko - podla tvaru hlavy. preco, to ma nenapada.

 

viac som nevydedukoval. :lol:

Link to comment
Share on other sites

No ja som ale nepovedal, že to musí byť hneď pravda. Veľa takýchto obrazcov je lož ale komu by sa chcelo za noc spraviť obrazce z takou veľkou rozlohou a ešte sa namáhať aby sa steblá nezlomili?

 

Možno to niekto naozaj dokáže, ale ako ho napadlo práve niečo také ako robiť obrazce v poliach to už musel byť ozaj zúfalec ktorý sa nudil...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy