Skočiť na obsah

Veľká anketa o ženách vo svete


Ajk

Odporúčané príspevky

TAKŽE VEĽKÁ ANKETA O ŽENÁCH

 

 

Ktoré sú podľa vás najkrajšie (podľa vašich skúseností, obrázky sú len aby ste mali predstavu o fazóne)

 

Vyčlenil som regióny, ktoré sa nemusia zhodovať so žiadnym iným členením

 

Dá sa hlasovať za viacej možností v každej ankete! :lol:

 

MAPA

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 71
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Nokia

    11

  • game

    8

  • Mgr. L.E.G. von Trips

    7

  • doll

    5

Východne Slovanky

Arabky

Severoafričanky

Austrálčanky

 

ale v podstate táto anketa nemá veľkú výpovednú hodnotu, pochybujem, že uvedené slečny skutočne reprezentujú väčšinu žien v danom regióne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tie photky nie su zly napad, ale su trochu zavadzajuce (aj ked neviem, o niektorych rasovych skupinach aj tak nemam predstavu ako vyzeraju).

 

a este, ehm - to si tam dal asi modelky, ze? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Východné Slovanky

Juhovýchodné Aziatky

Juhoafričanky (europoidné)

Austrálčanky a Novozélanďanky (europoidné) -> I ked je tu vacsina sice z Anglicka...ale najdu sa tu aj pekne baby...a prave ta vynimka ma laka :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hm, vidim ze niektori tu nevedia citat :lol: Tie obrazky som tam dal na ilustraciu aby ste mali priblizne predstavu o biologickych znakoch danych skupin... Su to Missky, ano ine dievcata podla narodnostneho kriteria na nete nenajdete... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

osobitna kategoria pre Francuzky a zapadne romanky mi akosi nesedi, a pri zapadnych romankach je Sophie Marceau. :lol: a v juznej amerike som nemal za co zahlasovat, lebo portugalky tam jednoducho chybali.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To neni Sophie Marceau, ale miss Spanielsko:lol: Portugalky a Spanielky su dost podobne, preto som tam nedaval osobitne... a su uvedene bud ako Zapadne Romanky alebo ako Juhoameričanky - Španielky aj keď cela Brazilia je portugalska... Ale rozdiel je asi ako medzi Slovenkami a Češkami

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ajk ja som pochopil co si chcel len som tym chcel povedat ze ked clovek nevie ako tam vyzeraju zeny a ked sa mu ta jedna co je na obrazku nepaci, nemoze zhodnotit ci sa mu vobec mozu take pacit alebo nie :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chlapi, kurna!!! ale aby ste ospevovali zeny na fore, to ne??....co tak anketa, "velka anketa o zenach na fsp fore"? hmmm?

doll kebyze nieste take hanblivky tak by sa mozno aj dalo :lol:

aj ked neviem ci by zrovna niektora z vas bola moj typ :):)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov