Skočiť na obsah

Aký záložný zdroj?


Sniper

Odporúčané príspevky

Chcel by som si kúpiť nejaký záložný zdroj. Nemusí to byť nieč extra, úplne mi postačí že keď niekto vyrazí poistky, alebo vypnú prúd, aby počítač išiel 5-10 minút a ja som mohol v pohode dokončiť prácu a vypnúť PC.

Máte nejaké skúsenosti a znalosti?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 9
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    4

  • Nokia

    3

  • Cactales

    1

  • hrasko

    1

Top prispievatelia v tejto téme

  • Pred 9 mesiacmi...

V poslednej dobe ma trápia záhadné výpadky prúdu, ktoré trvajú ani nie sekundu. Elektrina vypadne a hneď nabehne. Samozrejme stačí to na to aby sa mi počítač vypol. Ešte som nezistil kde by mohol byť problém. UPS budem musieť kúpiť či chcem alebo nie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

uz 14 rokov fungujem bez ups a bez problemikov

No, s UPS je to daleko pohodlnejsie a setrnejsie :lol:

A netreba zabudat, ze UPS maju aj prepatovu ochranu. A pokial nemas kvalitny zdroj s vlastnou prepatovou ochranou, tak ti moze kratkodobe prepatie v sieti narobit slusnu galibu :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Darkman mas recht, ale zalezi od toho kde byvas, niekde nebudes potrebovat UPS cely zivot, kedze tam je kvalitne vyriesena elektrina, a niekde ti bude zachranovat zadok kazdy druhy den :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prepäťovú ochranu už dávno mám kúpenú, myslím že v inej téme som to spomínal.

Čo sa týka UPS úplne mi stačí nejaký základný hw, nepotrebujem zálohu na 30-40 minút, stačí na 5 minút.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov