Skočiť na obsah

Akú pieseň by ste chceli počuť na svojej svadbe, resp. pohrebe


tomassi

Odporúčané príspevky

tá HIGHWAY TO HELL nebol zlý nápad :lol: a hodilo by sa to aj na svadbu aj na pohreb, ne :) ... nó, ale ak by som chcela na pohrebe vyvolať velký smútok tak niečo od DIAMANDY GALÁS ;) ... a tá svadba, trebárs aj NO WOMEN NO CRY od BOBA a kludne všetko možné od neho a WAILERS :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Na svadbe si urcite necham hrat same oldiesky, lebo na to sa podla mna da odviazat najlepsie. :lol:

A na pohrebe....bolo by ich viac,ale kebyze chcem, aby si pritomni naozaji uzili tragicnost okamziku :) , tak asi by to bol Jeff Buckley- Hallelujah alebo James Blunt - Fall at your feet, Israel Kamakawiwo'ole- Somewhere over the rainbow

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

Dobra tema...

 

Nooo tak najradsej by som pocul pri tychto okamihoch tieto songy:

 

SVADBA: Johann Pachelbel - Canon in D major

POHREB: Israel Kamakawiwo'ole - Somewhere Over The Rainbow

 

najlepsie co ma napada (a lepsie songy na tieto prilezitosti ani nepoznam)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

To uz asi nebudem pocut ja.

 

Ale tym pozostalym by som zelal "Vrcharsku naladu" od Farkasovcov. Ale radsej by som este chvilku zil a pocuval sam tuto krasnu "symfoniu". Aj na sestdesiatku si ju pustim.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nad svadbou neuvažujem, neuznávam veľmi také, možno sa to raz zmení, neviem...

na pohreb niečo buď tragické, zúfalé, rozmýšľala som nad Clint Mansell - Requiem for a dream, moju obľúbenú verziu by som dodala, samozrejme...

V posledných dňoch mám náladu nechať si naposledy zahrať niečo sarkastické, výsmešné, sčasti paródiu na celý tento nezmyselný život... už aby to bolo...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

V kostole nech hra organ, ale potom by to mohla byt I Love You od Fun Factory a na pohreb sme vsetci este prilis mladi, THINK PINK!

som zabludil do tejto temy a som si to tu vsimol, no mi prislo opat luto ... chudak chorche
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na svatbe som mal klasiku svadobnu, a na onen svet je este priskoro. A ked treba odpovedat, tak volaco veselsieho od Bacha, z LP No.7, Toccata a fuga..., aj ked to uz nebudem pocut, takze aj nieco veselsieho. V inych komunitach je tato udalost brana celkom inac - v bielom a veselsie. Ako bezny priebeh zivota a prilezitost k stretnutiu rodiny a pribuzenstva.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Na jednom pohrebe co som bol(kamos sa zabil na aute ) tak tam hrala tato pesnicka

, ani jedno oko nezostalo suche...

 

a na svojej svadbe(ak raz bude, dufam, ze bude :)) tak klasiku .. a pohreb? co ja viem.. je mi to vlastne jedno.. taky Slipknot by nebol odveci :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 7 mesiacmi...

Pohreb : asi by som nechcela pocuvat na vlastnom pohrebe nic, lebo by to znamenalo zacat trieskat na rakvu , zeeee WTF??? ale keby som teda mala nieco tym ludom dopriat,tak The Doors a:

"This is the end, beautiful friend.

This is the end, my only friend, the end

of our elaborate plans, the end

of everything that stands, the end,

no safety or surprise, the end. "

 

Svadba : to nefim, asi mi bude hucat v usach :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hmm... dobrá otázka :lol:

Na pohrebe by som asi chcela nejaké piesne, ktoré som naozaj milovala, aj keď síce ja sama z toho nič mať už asi nebudem, že? Väčšinou mám aj tak rada balady, takže by to napríklad mohol byť

, Muse - Soldier's Poem alebo

 

Na svadbe chcem niečo veselé, možno Elton John - Chapel Of Love z filmu Štyri svadby a jeden pohreb :) Alebo potom zase podľa môjho gusta niečo pomalé s krásnym textom:

:)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...
  • Pred 3 mesiacmi...

moja svadba bude fraška - pre mňa iba formálny akt je jedno čo tam budú hrať ...pohreb je už o niečom inom moja rozlúčka zo životom jednoznačne chcem aby hralo BLACK LAB - THIS NIGHT

 

http://www.youtube.com/watch?v=8vK5yn0HOxU

 

...aj keď si neviem predstaviť ako tam moja rodina stojí a počúva pieseň o ktorej nemajú šajnu o čom je...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

mno ... ale ešte naposledy môžeš najedovať či rozosmiať či rozplakať sešlost ... :D

 

kedysi ako dieťa som bola na takýh pohreboch, nebolo ich moc, ale boli - zavolali cigána primáša s husličkami a zahral nad hrobom obľúbenú pesničku zosnulého ...

bolo to aj pre neho aj pre pozostalých ... pre neho gesto od pozostalých a pre pozostalých dôvod k slzám a úsmevu ...

také zvláštne spomienky :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ani ja nie som velmi nakloneny takymto planom. Ak bol dotycny hudobnik, resp. mal nieco do cinenia s hudbou, tak by sa to dalo pochopit. Ale aby si kazdy dlhouchy hocikto vselico nechal pustat na pohrebe, tak moze byt dost odveci.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 5 mesiacmi...

Keď sa so mnou budú lúčiť, tak potešili by ma skladbou "Sin ti" od Lary Fabian, ale aj skladbou "Pas sans toi" a môžu mi trebárs pustiť aj " Stairway to Heaven" od Led Zeppelin.Ostatné už nechám na nich, určite ma nesklamú. :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov