tomassi Zverejnené 23. December, 2006 Zverejnené 23. December, 2006 Tak napíšte akú pieseň chcete počuť pri oltári, resp. keď sa s Vami budú lúčiť
nutrinka Zverejnené 23. December, 2006 Zverejnené 23. December, 2006 vydávať sa nemienim a na pohrebe asi radiohead - exit music /alebo far away/ alebo potom od depeche mode - goodnight lovers /to je moja obľúbená pred spaním :lol:/
Duda Zverejnené 23. December, 2006 Zverejnené 23. December, 2006 Na svadbe samozrejme klasiku :), ale ked už tak asi tak Coldplay - Fix you, alebo YellowNa pohrebe Jeff Buckley - Hallelujah (to ked chcem aby plakali) a ináč asi tak Coldplay - God put a smileTot vše :lol:
tomassi Zverejnené 23. December, 2006 Autor Zverejnené 23. December, 2006 Ak by som sa ženil, tak Condemnation(dM) alebo najlepší song všetkých čias Walking In My Shoes(dM) a na pohrebe In Your Room(dM), Black Celebration(dM), In my time of dying (Folk song edited by Martin L. Gore)
hisham Zverejnené 23. December, 2006 Zverejnené 23. December, 2006 Svadbu neplánujem.Pohreb - napadá ma teraz len to, čo nutrinke - Exit music (for a film) od Radiohead. Dobrá irónia by bola, keď by hrala pasáž "Breathe, keep breathing..." alebo "Sing us a song, a song to keep us warm..." Vás možno, ale mňa by už nazahrialo nič :lol:
tomassi Zverejnené 23. December, 2006 Autor Zverejnené 23. December, 2006 predstavte si pohreb takého zarytého fanúšika AC/DC v takomto prípade prichádza do úvahy jedine Highway To Hell
doll Zverejnené 23. December, 2006 Zverejnené 23. December, 2006 HISHAM, NUTRINKAze vraj svadbu neplanujete...to akoze sa nechcete vydavat?vsak vy vyrastiete :lol: no a co by som chcela ja?na svadbe nejaku romantiku, mam zopar takych skladieb, no a na pohreb,tak to som nikdy neuvazovala...
nutrinka Zverejnené 23. December, 2006 Zverejnené 23. December, 2006 doll, no však ja už som vyrástla :lol:
doll Zverejnené 23. December, 2006 Zverejnené 23. December, 2006 fyzicky mozno ano, ale psychicky nemyslim :lol: to nemyslim v zlom...
nutrinka Zverejnené 23. December, 2006 Zverejnené 23. December, 2006 takže až keď mojou jedinou túžbou bude vydať sa budem psychicky vyzretá? díky za toto objavné tvrdenie, doteraz som žila v tme :lol:
doll Zverejnené 23. December, 2006 Zverejnené 23. December, 2006 nie..ale ked psychicky /ok,dajme tomu ze /DOZRIES, budes brat niektore veci uplne inak... :lol: nevravim ze to tak bude,kazdy sme iny...a ja som to nemyslela v zlom...
Andulqa Zverejnené 23. December, 2006 Zverejnené 23. December, 2006 moja velmi dobra kamoska sa tiez nikdy nechcela vydat, kvoli istym veciam, videla ako to funguje u nich doma, okolo nich a tak a proste povedala ze on sa nepotrebuje vydavat a ahaho, dala sa dokopy so svojim terajsim priatelom a planuju sa zobrat, takze, nikdy nehovor nikdy:) ja som nad tym nerozmyslala pravdupovediac, ale tu klasicku hudbu nechcem, paci sa mi taka jedna, len neviem od koho je, ale ked zistim napisem :lol: (to akoze na svadbu) a na pohreb? to fakt neviem, nieco vesele....nechcem aby boli ludia smutni :)
Sniper Zverejnené 23. December, 2006 Zverejnené 23. December, 2006 predstavte si pohreb takého zarytého fanúšika AC/DC v takomto prípade prichádza do úvahy jedine Highway To Hell:lol: Na svadbe nesmie chýbať RMB - Spring a na pohrebe si nechám zahrať nejaký celý album od Robka Kazíka.
game Zverejnené 24. December, 2006 Zverejnené 24. December, 2006 so svadbami som dúfam skončila a na pohreb ? nech mi niekto povie tú moju básničku a nech hrajú čo chcú ... no ... vedela by som si predstaviť od Satchma Wunderful World ... hm ... to by bol asi dôstojný odchod s krásami sveta :)
phersu Zverejnené 24. December, 2006 Zverejnené 24. December, 2006 na pohrebe asi Metallicu - Nothing Else Matters alebo One 1
havarka Zverejnené 24. December, 2006 Zverejnené 24. December, 2006 na svadbe - ziadnuna pohrebe - ziadnu
doll Zverejnené 27. December, 2006 Zverejnené 27. December, 2006 nerozmyslala som este nad tymale asi na svadbe nieco typu Jessica Simpson- Take My Breath Awayna pohrebe, to som nerozmyslala vcera mi mamina povedala ze by chcela aby jej na pohrebe hrali Briana Adamsa /ten je jej milacik/
Duda Zverejnené 28. December, 2006 Zverejnené 28. December, 2006 na svadbe - ziadnu na pohrebe - ziadnu To akože tam bude ticho ako v hrobe, alebo neplánuješ umrieť? :lol:
RoSo Zverejnené 28. December, 2006 Zverejnené 28. December, 2006 Na svadbe pocas obradu nam uz hrali, aj ked si uz nepamatam co. Na pohrebe? Snad nieco od Johnyho Casha.
chorche Zverejnené 1. Január, 2007 Zverejnené 1. Január, 2007 V kostole nech hra organ, ale potom by to mohla byt I Love You od Fun Factory a na pohreb sme vsetci este prilis mladi, THINK PINK!
nemesis Zverejnené 24. Máj, 2007 Zverejnené 24. Máj, 2007 Na pohrebe - Always look on the bright side of life :lol:
Obrien Zverejnené 25. Máj, 2007 Zverejnené 25. Máj, 2007 Z recesie možno I will survive :lol: Alebo bez recesie:Freddy Mercury Guide me home Vysockij: Spasite nashi dusu. Harlej:Pověste ho vejš Janis Jolin. Blowing wind Nancy Sinatra: BANG BANG I shot you down Ako vidim, tak by mi na pohrebe trebalo jukebox :) 1
Odporúčané príspevky
Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky
Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom
Vytvoriť konto
Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!
Zaregistrovať si nové kontoPrihlásiť sa
Máte už konto? Prihláste sa tu.
Prihlásiť sa teraz