Skočiť na obsah

Súrodenci


chorche

Odporúčané príspevky

Nemam paru, ci je tu podobna tema, ale nevsimol som si, preto si dovolim ju zaluzit. Skratka vztahy so surodencami. Kolko mate surodencov? Akych? Ako vychadzate?

 

mam dve mladsie sestry a s oboma vychadzam dobre a velmi dobre. Obe su uz dospele a dokazu zarabat vlastne money. Niekedy je ich pomoc neocenitelna. Teraz su sice stovky kilometrov daleko, ale ked sme spolu, dokazeme sa pekne porozpravat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja mám jednu mladšiu sestru. Kým bývala s nami u rodičov, často sme sa hádali, hašterili. Teraz ked sa už vydala, sú naše vzťahy oveľa lepšie. asi sme si vzácnejší. Páči sa mi to teraz.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tiez mam segru, ma o polroka menej ako hish. svojho casu sme sa nenavideli, ona bola svina, ja som bol svina, mlatili sme sa ako hady. teraz, ked ju vidim raz za mesiac, tak je z nej fajn kamoska, da sa s nou bavit :lol: esteze ju mam.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mám staršieho brata. Keď som bol mladší tak sme sa nenávideli , bili sa. Ale od nejakého toho roku sme super kamoši :) .

 

A mal som sestru, ale už neni medzi nami, keď mala 6 rokov tak ju zrazilo auto. :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mám o dosť staršieho brata aj sestru /15 a 14 rokov rozdiel/, s oboma som vcelku dobre vychádzala na to, aký je vekový rozdiel medzi nami

 

so sestrou to síce bolo horšie, občas som už na ňu hnusne bliakala a neznášali sme sa. od tohto leta sa všetko akoby šmahom prútika zmenilo a dosť super vychádzame /a požičiava mi byt občas :lol:/. brata vidím tak raz za dva mesiace, keď sa stretneme u našich, ale pohoda

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A mal som sestru, ale už neni medzi nami, keď mala 6 rokov tak ju zrazilo auto. :lol: :)

to je strasne :)

 

ja mam o 11 rokov starsieho brata ;) mam ho rada, dobre spolu vychadzame ;) nikdy medzi nami neboli nejake velke hadky alebo co, mozno aj kvoli tomu vekovemu rozdielu ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mám o tri roky a 2 dni mladšieho brata. Je to síce malý otravný hajzlík, ale nebonzuje, zastáva sa ma skoro vždy, volá ma Miška ( :lol: ) a dá sa s ním už aj celkom normálne porozprávať (a mám na neho vplyv a skoro vždy mi dá za pravdu :) ) V pohode vzťah, povedala by som.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mam o tri roky mladsiu sestru. tak ako a jvela ostatnych, aj my sme sa nenavideli pred par rokmi, ale teraz s nou uz vpodstate vychadzam vpohode a da sa s nou porozpravat a navzajom sa zastavame pred nasimi

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mam segru, mladsiu presne o dva roky a jednu hodinu... kedysi sme sa furt bili a bonzovali na seba. Teraz byva v GB a je mi za nou strasne smutno, najma, ze ma teraz velke problemy a nijakovsky jej neviem pomoct... obcas sa o nu bojim

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

mam brata, o rok mladsieho

a pred par hodkami som sa s nim po pol roku videla :lol:

ako prve sme sa pohadali :)

 

a podobne, ked sme boli mali tak sme sa bili a pod

ale teraz pohodka, porozpravame sa, som rada, i ked niekedy sa povadime, ...hmmm,skoda,zahranicie urobilo z neho trochu arogantneho cloveka a narcisa

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mám 11ročného brata... áno, mlátili sme sa, hádali, donášali... ale teraz odkedy vie, že fajčím, odkedy chodíme na tú istú školu je to úplne super... veľa sa rozprávame... pravdaže sa občas ešte aj pobijeme a pohádame.. ale nedonášame, navzájom sa kryjeme, pomáhame si...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

ja som jedinacik a som na to hrda :lol:

ale pred nedavnom som len tak cumela na TV a videla som ze mama sa nejako priblizuje...a len tak zacala klabosit o hovadinach a zrazu z nej vypadlo: vadilo by ti, keby sme si adoptovali černošča,alebo čínanča...jo oci jak vevericka picku, gamba po zem....jedine co som na to povedala...ze nech uz rok vydrzia, ze ja odijden daaaaaaaaaleko daaaaaaaleko studovat a potom mozu mat doma harem, krdel deti, chovnu stanicu muflonov,ale teraz nech mi nechaju a zachovaju moj svaty pokoooj

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

mam o 3 roky starsieho brata. ked sme boli krpci hravali sme sa spolu ... neskor sme sa hadali mlatili a nemali spolocnu rec ... nedalo sa s nim rozpravat lebo to bol ignorant a frajer tak som na to kaslala, nemala som nato nervy ... az sme sa raz nahodne stretli v bare a opili sa :lol: a zistil ze jeho mala segra je v pohode a da sa s nou kecat :) ... a teras je to super, brasko je za hranicami, obcas mi zavola a som rada ze je to konecne tak ako ma byt ... konecne dostal rozum :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

mam sestru o dva roky starsiu... a nas vztah? hm... momentalne dobry, ale boli obdobia, ked som sa radsej s nou nerozpravala, lebo vzdy to skoncilo hadkou, ale take obdobia su snad uz za nami... aj ked to tak nevyzera, som rada, ze ju mam, aj ked mi obcas poriadne leze na nervy...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 mesiacmi...

Mám o 7 rokov mladšiu sestru a o rok staršieho brata. S oboma mám super vzťah :lol:

Aj keď isté obdobie som mala veľké nezhody s bratom, teraz je to už fajn :) (aspoň dúfam :) )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Mám o 5 rokov staršiu sestru,od dnes je aj členkov tohto fóra - 3sis

Vychádzame si dobre,o všetkom sa dá s ňou porzoprávať,robíme si dosť srandy zo seba,spolu ohovárame :lol: ,proti rodičom držíme spolu :)

Samozrejme,občas sa štveme a lezieme si na nervy...ale to je v pohode :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kolko mate surodencov?

Mam len jedneho surodenca... co je optimalny pocet :lol:

 

Akych?

Mam brata! O 3 roky starsi, vola sa Tom (na fore TOM182)...

 

Ako vychadzate?

Vychadzame dobre podla mna! Obcas sa pochytime, ale to je uplne normalne u surodencov. Ale inak lepsieho brata som si ani nemohol priat, mam ho rad, a aj isto on mna! Som rad ze ho mam a nikdy by som ho nevymenil za ineho ...

tymto ho pozdravujem ked si to bude citat (ahoj TOM) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 mesiacmi...

Mám dvoch bratov, jeden mladší o dva roky druhý o dvanásť. Vychádzame spolu perfektne, stretávame sa, chodíme spolu na rybačky a podobne.

Doma sa s rodičmi, hlavne mamou, zhovárame dosť otvorene o všetkom, tak som raz nadhodil tému čo to malo znamenať s najmladším bratom. A mama mi hovorí. Bola som objednaná na jednoduchý ženský zákrok, odstránenie nejakého výrastku na maternici, tak sme s otcom "poľavili v pozornosti" a brat bol na svete.

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov